Малта

  • 170 767
  • 836
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: X
Цените- в Мол януари са с намаление ,има си месеци с високи цени и време с намаления .Аз пазарувам във време на намаления и на места цените са наполовина от редовните им .Лятото са различни цените ,чак в август има намалени

Онзи ден излязох от Масимо Дюти (който си е скъп магазин) с три доста тежки торби. Един чифт дамски ботуши, мъжки боти, мъжки обувки, дамски колан и чанта, всичко естествена кожа и супер качество, за обща цена 89 евро.  Crazy Чанта от 145 намалена на 9.90, ботуши от 185 на 19.90 и ей такива лудости. Синът ми и приятелката си тръгнаха преди няколко дни и на летището плащаха допълнителен куфар.  Mr. Green

medimed, извън периода на намаленията не е никак евтино.

За дрехите е както ти е казала Стефи. Като ходят на парти са повече от добре облечени, но в ежедневието всеки ходи както си иска и никой никого не поглежда, ако ще аутфитът да включва сандали, дълги вълнени оранжеви чорапи, шарена туника и работническа шуба. Последното съм го виждала. Не е рядкост да видиш и много добре облечени хора без специален повод, особено от средното и по-старото поколение. Само че под добре облечени нямам предвид бг стила. Българските туристи ги различавам отдалеч безпогрешно.  Laughing

# 826
  • Малта
  • Мнения: 1 126
Цените- в Мол януари са с намаление ,има си месеци с високи цени и време с намаления .Аз пазарувам във време на намаления и на места цените са наполовина от редовните им .Лятото са различни цените ,чак в август има намалени

Онзи ден излязох от Масимо Дюти (който си е скъп магазин) с три доста тежки торби. Един чифт дамски ботуши, мъжки боти, мъжки обувки, дамски колан и чанта, всичко естествена кожа и супер качество, за обща цена 89 евро.  Crazy Чанта от 145 намалена на 9.90, ботуши от 185 на 19.90 и ей такива лудости.......
....... в ежедневието всеки ходи както си иска и никой никого не поглежда, ако ще аутфитът да включва сандали, дълги вълнени оранжеви чорапи, шарена туника и работническа шуба. Последното съм го виждала.

За крейзи облекло и аз си падам (пак от мойте любими нидерландци го научих;) , а и в Малта видях една девойка на улицата по хавлиени чорапи и поларна пижама  Hug

А на въпросните намаления едно марково яке, което в бг преди коледа струваше 700 лв, а там сега беше 90 евро 😨

# 827
  • Мнения: 2 631
а и в Малта видях една девойка на улицата по хавлиени чорапи и поларна пижама  Hug

Вие да не хванахте карнавала?  Wink

Аз "ударих" една официална рокля, намалена от 70 на 10 евро и съм много доволна.

# 828
  • Мнения: 2 631
Дали да не си направим една нова тема?

# 829
  • Мнения: X
Ами може, но с тази активност ще я напълним след три-четири години.  Laughing Пускай там, за респект. Няма другите да са на тема 17394, ние все на първа.  Mr. Green

Може да напишеш и разни напътствия в заглавния пост - за ИД карти например, сайтове за наеми и работа, регистрация за self-employed, училища, ДГ и подобни. Не знам де, ако искаш. Мога да ти помогна.

# 830
  • Мнения: 2 631
Ами, Чек, дай да сложим нещо наистина. Като ще е гарга... Поне да има и някаква информация.

Сещам се за сайта на гр. транспорт, за страницата на Department of Information със Фейсбук. Който каквото се сети да каже, че аз в момента напълно съм дала заето.

# 831
  • Мнения: X
Утре съм в къщи поради извънредни обстоятелства и ще хвърля идеи, за каквито се сетя. Peace

# 832
  • Мнения: 2 035
Като сте готови пишете, че да се наместим в новата тема  Heart Eyes

# 833
  • Малта
  • Мнения: 1 126
Има много ФБ групи за работа, квартири, доста активни при това... Врабец ще ти пратя линковете на месинджъра, ако искаш?

# 834
  • Мнения: X
Има много ФБ групи за работа, квартири, доста активни при това... Врабец ще ти пратя линковете на месинджъра, ако искаш?

От известните ми ФБ групи нито една не е ефективна. Да не говорим, че на бит пазар са се превърнали.
Врабец със сигурност ги знае.  Wink

Вие купихте ли билети?

# 835
  • Мнения: 2 631
Врабец със сигурност ги знае.  Wink

Ммпффф, ще кажа само  Mr. Green

medimed, мерси  Simple Smile По-скоро сякаш някакви административни линкове да ни свършат работа? Ако се сетите нещо, метнете днес примерно на ЛС или в темата, аз довечера ще ги кача в едни пост и ще пусна нова тема.

# 836

Общи условия

Активация на акаунт