Споделете хубав филм, драма, романтика - 6

  • 191 177
  • 758
  •   1
Отговори
# 720
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 808
Бих предложила Cardiofitness -  свежо, приятно и с много настроение филмче  http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=224231&hit=1

Ауууу, и аз съм от феновете на италианското кино, веднага го тегля (но от Наносет-а, че да не си развалям коефициента в гадната замунда), благодаря ти Reiny   bouquet.
 А не са ли пуснали вече втората част на "Sorry, if i love you"?

Аз го намерих засега тук субтитри мисля, че има вече при юнаците
Ако не се отваря линка към торента, оригиналното заглавие е Scusa ma ti voglio sposare - http://www.imdb.com/title/tt1513892/
аз продължавам да го търся на други места  Grinning

Това се оказа фейк торент - даже вече са го свалили. Има само реклама на филма и обвинение в пиратство.

# 721
  • Мнения: 3 048
Свалих го преди няколко дена от посочения по-горе линк и филма си е ок, но не разбирам италиански и ще чакам субтитри - надявах се поне английски да намеря отнякъде, но не открих.

# 722
  • София
  • Мнения: 2 024
Филм с Робърт де Ниро - човешки,
затрогващ, тъжен, истински.
Everybody's Fine / Всичко ни е наред (2009)

# 723
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 808
Свалих го преди няколко дена от посочения по-горе линк и филма си е ок, но не разбирам италиански и ще чакам субтитри - надявах се поне английски да намеря отнякъде, но не открих.

Разходи се по самия филм няколко пъти, прескачай през 10-15 минути и ще видиш, че не е ок Confused

# 724
  • Мнения: 13
Свалих го преди няколко дена от посочения по-горе линк и филма си е ок, но не разбирам италиански и ще чакам субтитри - надявах се поне английски да намеря отнякъде, но не открих.

Разходи се по самия филм няколко пъти, прескачай през 10-15 минути и ще видиш, че не е ок Confused

Съжалявам, че не работи, само там го открих в бг тракерите, може да го има и другаде вече, аз не съм го пускала защото няма субс... Sad
Ще пробвам да пусна заявка в замундата по-късно Wink пък дано някой откликне  Peace

Cardiofotness   на мен лично ми допадна, приятно филмче...
В тази категория е Love Happens с Дженифър Анистън, леко и неангажиращо

# 725
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 808
О, няма проблем, ти не си виновна. Все пак този, който качва торента трябва да знае какво е качил.

# 726
  • Мнения: 572
Да ми препоръчате филм, нещо от сорта на "Дукесата" и "Другата Болейн"  Praynig
Тоест нещо историческо, любовно.. нещо по истински случай..

# 727
  • Мнения: 13
Да ми препоръчате филм, нещо от сорта на "Дукесата" и "Другата Болейн"  Praynig
Тоест нещо историческо, любовно.. нещо по истински случай..

В тази тема може да си харесаш нещо, а иначе Младата Виктория е много хубав филм ако не си го гледала http://www.imdb.com/title/tt0962736/
а също и този със Софи Марсо http://www.imdb.com/title/tt0119125/ - The Firelight не е исторически, но е много добър

# 728
# 729
  • Мнения: X
The last song, може би щеше да ми е по-интересен с един друг актьорски състав. Ако не беше името на Никълъс Спаркс, щях да го спра след 5тия кадър от началото. Майли Сайръс.....някаква кръстоска м/у Мис Пиги и Пепа Николова-просто акъла ми не го побира как точно нея са избрали. Партньора й също има някаква странна физиономия. Въобще не им се получи играта, не успяха да предадат никакви по-сериозни емоции за мен.

# 730
  • Мнения: 13
И аз съм свалила The last song и все още го държа настрана, настройвайки се за главната героиня, не знам защо но и на мен Майли не ми е никак симпатична/много ми е лигава, неестествена или може би не мога да я изкарам от образа на Хана Монтана  Mr. Green/, и оттам си мисля, че ще се разочаровам....А сюжета ми допада и може да се прежаля накрая.....

# 731
  • Мнения: 2 149
И аз не съм очарована от Последната песен.

# 732
  • Мнения: 95
"Последната песен" - хубава книга, скапан филм.
Толкова съм разочарована от избора им на актриса- не може да има по- неподходяща, даже Кели Престън ( в ролята на майката на Рони) би била по- убедителна. Не повярвах нито за миг на нищо от играта на "Хана Монтана". Физиономията й е тъпа, гласът й ужасен..... Момчето и той не ме грабна с нищичко. При все, че харесвам Грег Киниър(бащата), мисля че и на него на моменти му беше трудно да играе с Майли.
И освен всичко са пропуснали доста съществени ( според мен) моменти от книгата. На всички ни е ясно, че не може да е дословно и в 90% от екранизациите книгите са по- добри от филмите, но сякаш можеха да се постараят маааалко повече, поне в кастинга.
А книгата е хубава и е типична за Никълъс Спаркс, но филма не ми хареса. Нищо общо с прекрасният филм "Тетрадката", там всички си играеха ролите много достоверно и им вярвах на всяка дума, въздишка, поглед и вдишване дори.
С една дума- не е лош, но можеше много, много повече.

# 733
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 808
Ами филма е все пак по сценарий на Никълъс Спаркс, не е осакатен от друг. Wink

# 734
  • София
  • Мнения: 5 289
Горещо препоръчвам филма Killers / Убийци, много забавен, динамичен и свеж филм. Аштън Кътчър ми е от любимите актьори, а Катрин Хейгъл от любимите актриси, много добре са си паснали във филма, преди да го гледам не си ги представях като двойка, но напротив, хем са различни хем се допълват, хем са готини. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт