Каква според вас е тайната на успешния брак

  • 4 540
  • 88
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 593
Парите се печелят.И се губят.

Така е. Днеска има, утре няма.

Но "нямането" се понася много по-лесно, когато си с любим човек.

Е, не се съмнявам, брака на ССФ винаги е успешен и стъпил на основата на любовта и разбирателството, другите видове са за гостите.  Mr. Green

Понякога и гостите имат регистрации.  Wink
Но не съм съгласна с това твърдение - веднага се сещам за една изявена съфорумка, която не се свени да твърди, че бракът й е сделка, от собствения си ник. При това го смята за доста успешен (което за пореден път доказва твоята теория).  Laughing

# 61
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Дори и в най-жестокия скандал да не си позволяват обидни и унижаващи определения...




и никога пред  децата

# 62
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Бракът е нещо като съвместна фирма и ако се управлява разумно и с желание и на двете страни се получават нещата   липсата на финанси в днешно време е в състояние да съсипе всяка една връзка

# 63
  • София
  • Мнения: 62 595
Секс за мъжете и доверие за жените.

# 64
  • Мнения: 2 908
А жените нямат нужда от секс... Mr. Green
Нямам рецепта за успешен брак-ама като чета 5 страници се чудя дали според всичките изброени критерии, колко успешни брака има в България... Thinking

# 65
  • Мнения: 3 641
Още не съм я открила танйата. За това нямам и брак. Според мен е преди всичко късмет да срещнеш точно половинката, която е за теб.

# 66
  • Мнения: 183
А жените нямат нужда от секс... Mr. Green
Нямам рецепта за успешен брак-ама като чета 5 страници се чудя дали според всичките изброени критерии, колко успешни брака има в България... Thinking
Питай Гугъла  Wink

# 67
  • Мнения: 94
Като чета тук май тайни няма.То сигурно и затова са ви успешни браковете. Пасинет-както винаги-много вярно.                                       

# 68
  • Мнения: 76
Уважение и комуникация.

# 69
  • Мнения: 1 047
Либоф, привличане
комунукиране
разбирателстфо
кумпромиси
пузитивизъм
и не на пуследно място съфпадение в сексенето. Вид, интензитет, количество, качество.

# 70
  • Мнения: 310
 Grinning Съгласна съм със всичко казано до тук, особено много се смях на: "жената сляпа мъжа глух"
Най-важното е тръпката, химията привличането има ли го се преодоляват всякакви трудности.

# 71
  • Мнения: 924
На мен най- много ми хареса формулата hahaha пълен стомах , празни топки   Joy Joy Joy Joy

# 72
  • Мнения: 188
За всеки брак, тайните са различни. За мен една връзка, може да изглежда абсурдна от моя гледна точка, но за участниците в нея да е напълно удовлетворяваща и успешна.


Съвпада с мнението ми.

# 73
  • Мнения: 2 556
Според мен дали ще е успешен брака е въпрос на чист късмет. Две семейства ми се виждаха идеални, и двете се разведоха. Не мога да дам рецепта. Моя близка приятелка, която е разведена вече почва упорито да ме дразни, много я обичам, но тя нон стоп се чуди защо като е по-слаба, по-работлива и търпелива и опрощаваща от мен, точно тя се е развела, а аз още съм семейна Rolling Eyes Колко е несправедлив живота, как  лигавите жени (това съм аз) винаги са с мъж, а оправните и смелите (това е тя), остават сами. Около 5 години й съчувствах и го приемах на майтап, но тези дни никак не съм на кеф и като ми го обясни за пореден път, вече ми кипна и ще се наложи да й го кажа в един момент... все пак издържах доста години да го слушам.

# 74
  • Мнения: X
Ами кажи й да не е толкова оправна и смела...мъжете обичат да са великите защитници...кво да ги праиш...!   

Общи условия

Активация на акаунт