Отговори
# 240
  • Мнения: 3
Айде - дойде и нашия ред. Честит рожден ден още на София, Ина и Християн - да са много игриви и щастливи!
Да ви почерпим с нашата торта (дано и после да сме доволни от нея, не само на картинката)

Направих и от бебешката - дано да я хареса Вени. Днес предпразнично изчака настъпването на рождения ден и заспа в 12.30 при нас на спалнята (ама какво да я правиш - рожденичка Joy )

Хубав празник на празнуващите и хубав уикенд на очакващите и празнувалите Simple Smile

# 241
  • Мнения: 657
Здравейте, мами! Hug

Честит първи рожден ден на Мариета, Ясен, Андрей и Мартин!
Честит първи рожден ден и на Хриско, Ина, Венета и София!

Нека всички растат здрави, весели и щастливи деца!
Heart Eyes  bouquet

Блу, и аз да те успокоя, че и на Йойо крачетата имаха формата на О в самото начало като проходи. Wink Сега вече ходи доста по-стабилно и като че ли й се поизправиха. Из форума четох, че някои мами водят дечицата на ортопед към 2-3 месеца след прохождането, а други пък не ги водят. Аз мисля да я заведа, за мое успокоение. Simple Smile

Честити първи стъпчици на Любчо! Heart Eyes

Добре дошли на Алекса и мама Ивелинка78! Hug

Последна редакция: сб, 20 юни 2009, 09:11 от Мимченце

# 242
  • Мнения: 13
Привет! Simple Smile

Честито на днешните рожденици!  newsm59 Да са здрави и щастливи!

Днес и аз имам повод да почерпя - ден рожден Simple Smile



ivelinka78, добре дошла!


# 243
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 100
Здравейте!

Честит рожден ден на всички малки рожденици.Да растат усмихнати и щастливи деца!

Ч.Р.Д. и на теб, Джи Джи.  bouquet

Ние сме пак по път-сега си уреждаме кръщенето, че ей го на къде е 28-ми, а още нищо не е готово и съм се изнервила, защото не мога да се свържа с някои хора за потвърждение.Накрая ще пиша резервации само за тези, които са сигурни, пък ако дойде още някой ще го мислим на място.

За морето също още нищо не е решено и усещам, че и тогава ще има да се ядосвам.Добре поне, че малкия няма да е с нас, че иначе лудницата щеше да е пълна...

Честито прохождане и на Любчо!Слави още не ходи, но може би до месец ще се престраши да се пусне.Знам ли  Rolling Eyes

Хайде хубав ден на всички и весел празник, на тези които имат повод!

# 244
  • Мнения: 27
Честито и на днешните малки рожденници, нека са здрави, усмихнати и пакостливи за радост на мама и татко   bdbaloni
Честито прохождане и на Любчо   Hug На мен вече така ми се иска Ивко да прохожда писна ми да се придвижвам превита на две..

Ето сниимки и от нашият рожден ден с приятелчетата, там е и  Марти и мама Радост.  паролата е 2633
http://snimka.bg/album.php?album_id=391292
Офиоли много добро хотелче си дала и то точно там където смятаме да ходим ние, обаче няма апартаменти.Ако някой има добри отзиви за хотел или самостоятелен апартамент в Созопол да сподели .

# 245
  • Miami
  • Мнения: 413
Честит рожден ден на всички дечица, които празнуват днес   bigdance2

Джи Джи, честит рожден ден и на теб! Да си жива и здрава и много усмихната мама   bouquet

Алиса, страхотно парти сте спретнали  Simple Smile Много сте сладки  Hug

ивелинка78, добре дошла Hug

# 246
  • Мнения: 51
Честит Рожден Ден на всички празнуващи днес и малки и големи! Да сте живи и здрави!!!

Радост
- страхотна торта си избрала за Вени, а щом е на Захаро няма грешка!!! И на нашата торта имаше оградка.... Simple Smile

И ние днес бяхме на рожден ден на едно момиченце от групата на кака Васи в дет.градина/и те бяха поръ4али от Захаро/. Голям купон им спретнаха на децата, бяха нарисувани, играха, танцуваха....толкова малко се иска , за да им заблестят очичките....

Да ви се похваля -то всъщност не знам дали е за хвалене ама днес мойто малко гардже започна да пълзи  Shocked, тя малко  отзад напред- има нещо рачешко в нея Simple Smile)) нищо че е близнаци....
Голямо падане беше днес, в къщи си бяхме въпреки прекрасното време навън, че Мирелка е още с хрема, и от радост че ходи сама, обикаля всички стаи. Само дето не е така смела навън , а винаги иска опора и ми търси ръката.

На всички, които завиждат на морските мами само да кажа, че още не съм се топнала във морската вода, да не говорим да се излегна на плажа..... Mr. Green

Добре дошла и на Ивелинка78!!!!/наборче Wink/

Лека и спокойна вечер!!!

# 247
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Здравейте и от нас  wavey!

Честито на днешните рожденици  nbirthday!

offioly , нямам големи претенции за хотел, ама да си е прилично и да не е много далеч. То има много и както казах, със сигурност има свободни стаи, но по телефона и за една вечер се дърпат. Ние се бяхме спрели на Черноморец, че е по-близко и спокойно, ама ударихме на камък с няколко хотела и се отказахме за сега. След седмица, две пак ще пробвам  Peace!

# 248
  • Мнения: 92
Eхо бандата ...  Hug

Радост честита ти рожденничка , да е ти е жива и здрава и много, много щастлива и усмихната!   love001 за Вени /чакаме снимиките/ Честито и на всички други малки рожденници  Hug
Честити проходили крачета и на Любчо  Heart Eyes

Цитат
На всички, които завиждат на морските мами само да кажа, че още не съм се топнала във морската вода, да не говорим да се излегна на плажа.....
Rolling Eyes  и аз така ... ама то май е така, като знаем че ни е наблизо ... все ще се наканим някой ден да топнем крачета ...  Mr. Green

 ето една "мокра" снимка от нас  Mr. Green
 

Хайде хубава вечер на всички  Blush Добре дошла и на Ивелинка78   bouquet

# 249
  • Мнения: 28
честитит рожден ден на всички мъници ! да са ни живи, здрави, умни и шастливи!

Малко късничко,но  и без това Хрис се роди в 23 часа така 4е имам удоволствието виртуално да ви почерпя за негово здраве:


Днес беше един много слънчев, празничем ,еуфоричен ден за нас...кръщенето и рождения ден минаха благополучно а Хриси издържа геройско на цялата суматоха. В църквата всичко беше ок до момента на събличането...изненадка..беб4о се наакал... Mr. Green е правилно , да приеме вярата съвсем пречистен  Grinning
А по време на партито си поспа после поигра и накрая вече със сетни сили духна свещичката и го прибрахме изтощен в къщи. Така приключи празника а снимков материал ще кача по-късно  Wink

Лека и прохладна нощ  Heart Eyes

# 250
  • Мнения: 616
Честит Рожден ден и днес Simple Smile
Дари, ние ще ходим в Черноморец, ей тук http://www.hoteli.bg/designs/classic2_bg.php?id=280, в голяма двойна стая с климатик; запазих преди седмица; после отиваме тук http://www.bulrest.com/obzor/index.php?oID=1471&cID=5 (виж малките снимки в дясно); Като се върнем, ще разкажа как е Simple Smile
Може ли някой да ми каже как да давам сусам? В смисъл суров, или изпечен? Да го смеля ли? И там другите подобни на него дали може вече - слънчоглед, маково семе... Искам да ги включа към млечно-плодовите кремчета, мисля че ще стане добре;

Алиса, много приятно тържество изглежда сте направили  Sunglasses

Поздрави

# 251
  • Мнения: 5 713
Офи, сусамът суров и смлян. И другите неща съм ги давала, за които питаш. Слънчогледът пак смлян. Разни ядки също, лен...Всичко сурово е хубаво да е.
Но мен ако питаш, не ги смесвай с мляко. Те самите са богати на притеини и човек, ако реши, може да си направи и от тях мляко.

Аз съм капнала леко. Simple Smile Купонът беше супер, дъжд не ни валя. Simple Smile Утре по-подробно, сега се запътвам към леглото.

Честито и на съботно-неделните сладурковци, които празнуват! Да са живи и здрави!   bouquet

# 252
  • на края на света.....
  • Мнения: 46
Добро утро Grinning
Честито и на днешните рожденици,на които им предстои да празнуват. nbirthday newsm38  party041
Нашият рожден ден мина и замина,прекарахме си много приятно.
http://www.album.bg/galena80/albums/90557/
ето тук можете да разгледате,снимките станаха доста размазани, но тя рожденичката трудно се задържаше мирно на едно място.
 Мимченце Hug мерси много за сменената снимка на колажа.
 Вчера ходихме и до болницата ,че не бяхме се записвали 3 месеца.Резултата е 10 кг и 77 см.
Пуснахме кръв,хемоглобина ни е 130,което било високо за възрастта/не знам защо така/,педи каза, че не е притеснително.Сега ще се мъчим през седмицата да занесем урина.
Това е от нас засега/от както малката се научи да вика мама ,всяка втора дума е мама,сега ми вика от кошарата....../

Последна редакция: нд, 21 юни 2009, 16:25 от Мама Гаца

# 253
  • Мнения: 132
Здравейте на всички и благодаря за вчерашните пожелания!  Hug
Почерпете се с нашата торта, която рожденничката, а и всички дечица много харесаха Mr. Green
Почнахме я откъм антенките  Joy, а една малка гостенка повтаряше - "Искам да изям главата"  hahaha



Празникът беше страхотен, после ще разказвам и ще пусна снимки  Wink

Честито и на днешните рожденници!
Незабравим празник ви пожелавам!

 newsm51

# 254
  • Мнения: 616
Ох, страхотни снмки! Мама Гаца, момичетата са ти прекрасни!  Heart Eyes

Ето аз пак с малко снимки от тържеството на Митко, че нали купонът закъсня Simple Smile

Имаше 7 деца, такава игра падна, голяма радост... всеки месец ще си организираме тържества  Joy

Общи условия

Активация на акаунт