Отговори
# 30
  • Мнения: 5 713
Вери, всеки път като погледна в подписа ти и се заглеждам в Маги. Толкова красива, а косата й е уникална  Simple Smile
Благодаря ти! Simple Smile

Рали, не знам какво да ти кажа. Всъщност знам, но трябва ти сама да си прецениш дали или. Решението е твое. За мен това са детски болести и е хубаво да се преболедуват. От това, което съм чела МПР ваксината е най-хм и аз не знам как да я нарека.
Аз съм карала двете шарки, баща ми заушката.

Честит Рожден Ден на Виан!
Да е жива и здрава, щастлива и безгрижна!  Hug   bouquet  bdbaloni
Весел празник, Били!

# 31
  • Мнения: 657
Честит рожден ден на мъничката Виан! Да расте умно, весело и щастливо дете! Heart Eyes Flutter

Честито и на Галка, Деси и Конида! Бъдете щастливи, момичета! Hug

# 32
  • Мнения: 100
Честито на всички рожденици...
  bouquet
Да ви са здравички и винаги усмихнати.
Видях снимките на вече отпразнувалите рожденни дни бебета. Мн са сладки всички.
Тази година съм решила в къщи без мн деца. Всъщност само още едно.
Благодаря и за чудесната шапчица на първата страничка на моята кукла.
Няма да сме мн за снимки имаме си бойно кръщение от баткото. Целите й ръце са изпохапани от него. Но така е с две малки деца. Дразнят се взаимно, а и Митака ревнува все още.
Усмивкииииииииии. Време е за море вече. В Бургас днес се стопли най после.. .

# 33
  • Мнения: 80
Здравейт мили момичета  bouquet!Аз отдавна не съм писала,а времето неусетно си минава и някои от нашите мъничета са вече на годинка  Heart Eyes !
Честито на всички празнуващи днес!
Ние прекарахме почти целия май по болници отново  Sick !Оказа се ,че Вики има алергия незнайно от какво.Докторите поне ме успокоиха,че лятото ще си почина защото пика на алергиите е пролет и есен  Rolling Eyes .
Иначе аз съм майка първенец и продължавам да кърмя 3 пъти дневно Blush .Затова и Вики вече е 10.800кг. и 75см.
Имаме си вече 6 зъбчета и чакаме да пробият тези отзад  с голям зор.Наяждат ми се редовно клечките за уши  Shocked .
А най-важното е ,че педи три дни Вики направи първите си самостоятелни крачки и измина огромното растояние от 1,5 м  Laughing.
Решихме да направим кръщенето в деня на рождения ден та голямо тичане ме чака,първо с кръсницата а после и по заведения да капарирам и резервирам та едва ли ще се вясвам много редовно ,но надявам се по често от преди  Peace !
Ще се върна да позачета в миналите теми какво се е изписало и да изплагиятствам ценни идеи за предстоящите ни тържества  Mr. Green !
Чао засега прегръдки на всички и весело изкарване на рожденниците   bouquet !

# 34
  • София
  • Мнения: 226
ksenia, позволявам се да ти дам съвет като препатила от алергии. Заведи детето на читав хомеопат и ще си решиш проблема. Иначе ще го натъпчат с лекарства  и полза никаква.




Честито на родените днес сладунчовци   bouquet

# 35
  • Мнения: 80
marvele добре,че ме подсети да се поинтересувам къде в нашия район има добър хомеопат  Peace !Чесно казано сърцето ми се беше свило като го тъпчеха отначало с антибиотици и лекарства детето.То не бяха най-различни диагнози, а и сега пак не са сигурни какво е  Tired .

# 36
  • Мнения: 510
Здравейтее!
Аз направих 2 грандиозни ходения посред нощите до София за по 1 ден и се сринах от път,но резултатът е,че вече спокойно мога да кажа,че съм Магистър(изстрадан...след 5 год.отлагане ooooh!) Та за релакс днес бяхме на плаааж. Голям кеф, малкия така се забавлява на пясъка, пълзи, затрупва се, хапва си... Grinning Направо ме е яд,че си забравихме фотото...

ЧЕСТИТО НА МАЛКИТЕ И ГОЛЕМИ РОЖДЕННИЦИ ДНЕС!!!   bouquet Нека са живи и здрави, за да преследват мечтите си!

Мимченце, темата е  Heart Eyes Hug

# 37
  • Мнения: 176
Zdraveite i ot nas! Chestiti rozhdeni dni na vsichki malki i golemi praznuvashti!

Haide posle shte pisha poveche, che sega neshto ne mi zarezhda kirilizatora, a taka e drazneshto...

 Hug Hug

# 38
  • Мнения: 3 743
Роси, честита диплома bouquet

Иначе аз съм майка първенец и продължавам да кърмя 3 пъти дневно Blush .Затова и Вики вече е 10.800кг. и 75см.

И аз кърмя три пъти на ден, но Диди е едва 8600г, 70см Rolling Eyes

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАЛКИ И ГОЛЕМИ РОЖДЕНИЦИ!

# 39
  • Мнения: 132
Иначе аз съм майка първенец и продължавам да кърмя 3 пъти дневно Blush .Затова и Вики вече е 10.800кг. и 75см.
И аз кърмя три пъти на ден, но Диди е едва 8600г, 70см Rolling Eyes
Ха-ха, и аз съм в отбора, кърмя по 3 пъти на ден и след това през нощта, а на 11 месеца Ина беше едва 7700гр  Rolling Eyes

Ние най-после избрахме мястото за рождения ден, първо обикаляхме детските клубове, но после разбрахме, че не ни устройва този вариант, защото имаме 20 възрастни гости и едва 3-4 дечица.
Спряхме се на заведение с хубава външна част, райграс и малки дръвчета, тенти и за празника - мнооооого балони   ura
Остава да изберем торта и да купим подаръка. Решихме да е слонче/конче люлка, Ина е вманиачена да се люлее, даже като хване някой за ръцете, гокато е седнала и се клати, все едно ще се люшка  hahaha
Другата и мания е да бута количка, докато ходи. Взехме такава за кукли, защото иначе бута каквото намери - нейната си голяма количка, столовете в заведенията, всичко  Joy
Това при положение, че ходи само хваната за ръчички, така, че сме голяма картинка.

Честито на всички, празнували в последните дни!!!
Да са живи и здрави и много щастливи малките бонбончета  Heart Eyes!

# 40
  • Мнения: 657
Едва ли може да се очаква от кърмата да наддават на тази възраст. Thinking По-скоро от храната, която ядат, а сигурно и генът има значение. Като гледам по-фините мами имат фини бебоци, едва ли е съвпадение. Wink

Мишле, и аз съм се замислила за количка за кукли, понеже Йоана и тя постоянно иска да бута нещо. Laughing Като сме на улицата количката си повече я бута, отколкото се вози в нея, че и се научи като се блъсне някъде да дава назад, завива и продължава напред. Crazy

Роси, честито дипломиране! Дано ти донесе много професионални успехи за в бъдеще!  bouquet Защо махна хубавата снимка на Лъчко от аватара? Rolling Eyes

Мая, и Йойо се страхува от куклите, особено ако са по-големи. Crazy Аз й казвам да я милва по косата и да я гушне, а тя я бута или я хвърля на земята, не я иска. Laughing Тука изнамериха някаква антика с дълга коса и наш'та като я хвана за оная ми ти коса, омете пода с нея. hahaha

# 41
  • Мнения: 1 404
Мерси  за пожеланията HugПриспах си рожденичката,каката още дивее на двора EmbarassedДенят мина прекрасно,дойдоха дечица,Виан пълзя неуморно по тревата след тях,много им се радва Grinning

Подарък получи от едни приятели много интересен-кутия някаква,от едната стена излиза мишле,другата свири,на трета има топки разни...това стана атракцията на вечерта LaughingНие нищо не купихме,от Ния има толкова неща у дома,че е грехота да трупаме нови.Това си е мое мнение де,да не предизвикам пак някой спор Wink

Едва ли може да се очаква от кърмата да наддават на тази възраст. Thinking По-скоро от храната, която ядат, а сигурно и генът има значение. Като гледам по-фините мами имат фини бебоци, едва ли е съвпадение. Wink


Мдааа,мойта шишка на майка си се е метнала Mr. GreenПреди месец беше 11 600,а е почти само на кърма Rolling EyesЯдеше доста добре през деветия си месец,после постепенно намаля и сега откакто се е затоплило яде само хляб,малко банан,кълнове пасирани и нищо друго не близва.


Рали,аз от тая ваксина с Ния си патих,та не искам да чуя повече за нея.


Забравих да кажа-много приятно ме изненадаха приятелите ни-бяха подготвили и по едно подаръче за Ния,страхотни са просто HugАз много се притеснявах да не ревнува покрай цялата суматоха,но нямаше такъв филм,поне не днес Mr. Green

Роси,честито дипломиране!Като ви чета тук за дипломиране и прочие се сещам колко отдавна беше моето Confused

Лека нощ на всички,отовам вече да лягам и аз.

Последна редакция: нд, 07 юни 2009, 00:06 от Bili

# 42
  • Мнения: 132
Мимче, като ви гледам снимките, тя нашата кукленска количка досущ като вашето "чадърче"   Joy, ето такава е
Толкова мъничка и компактна е вашата, че май нямате нужда от друга  Simple Smile
Роси, честито дипломиране!
Аз това кой знае кога ще го свърша, че и няколко изпита имам останали преди това   newsm78

# 43
  • Русе
  • Мнения: 626
 nbirthday на празнувалите днес   bouquet

Роси*, честито дипломиране  Hug

marvele, имаш една прекрасна дама  Hug Heart Eyes  love001

Вчера и ние бяхме на детски рожден ден - Митака беше най-малък, но се вреше навсякъде цък

# 44
  • Мнения: 28
Здравейте,  отбор мами и бебоци   balloon

честито на всички порастнали сладки дечица! да са здрави и с щастливо детство!
честито и на рожденничките мами днес ! бъдете обичани и обичащи!


От нас накратко...подготвяме се за рождения ден на малкия мъж, намерих няколко заведения,но едното заето, другото се оказа 4е ве4е не съществува и сега продължава търсенето, но задължително тр да е с градина. Подарък не съм купила,но имам няколко идейки.
Ина4е Хриси си лудее на воля, катери се къде ли не, ходи много, но задължително с голямата подкрепа на нечий пръст, танцува щом чуе музика и е почнал много да ръкомаха.

Роси, честито дипломиране и успехи за напред.
Мим4е страхотен дизайн на темичката и сладурско заглавие  Heart Eyes

Спокойна нощ...  mrstraetz



Общи условия

Активация на акаунт