Отговори
# 45
  • Мнения: 130
Добро утро, забравихте ме, но аз влизам във форума поне  два пъти на ден за да ви чета Hug
Днес моят Божидар ще празнува първият си рожден ден  Heart Eyes


Ей не съм очаквала, че мога да се вълнувам толкова много  Laughing цяла нощ сънувам торти, украса, гости - въобще тежка нощ беше  Peace
Отивам да пия едно кафенце и да стартирам  Simple Smile

# 46
  • Miami
  • Мнения: 412
Привет  wavey
Първо да честитя празника на днешните рожденици   bigdance2 nbirthday Да са живи и здрави и много весели деца  Hug

Роси, честито дипломиране   bouquet Желая ти професионални успехи и много добри доходи  Grinning

marvele, Марина е чудесна, като бонбонче  Simple Smile И каква фешън рокля(ей заради тез пусти тоалети исках толкова много момиченце  Mr. Green )

Мимче, като ви гледам снимките, тя нашата кукленска количка досущ като вашето "чадърче"   Joy, ето такава е
Толкова мъничка и компактна е вашата, че май нямате нужда от друга  Simple Smile
smile3521 и аз щях да напиша същото  Wink

# 47
  • Мнения: 256
Кой те е забравил, Инс, ще му дърпам ушите! Влизам днеска само заради Божидар тука! Честит рожденник! Да ти е жив и здрав! Много щастлив и умен да расте, добрият малък мъж, за радост на мама!!! Поздрави има и от адаша си!

# 48
  • Мнения: 3 743
Едва ли може да се очаква от кърмата да наддават на тази възраст. Thinking По-скоро от храната, която ядат, а сигурно и генът има значение. Като гледам по-фините мами имат фини бебоци, едва ли е съвпадение. Wink

Това можеш да го кажеш на нашето педи, което смята, че децата трябва да тежат 10кг на годинката Crossing Arms

ЧЕСТИТО НА СЛАДКИТЕ ЮНЧЕТА, РОДЕНИ НА ДНЕШНАТА ДАТА ПРЕДИ ЕДНА ГОДИНА  bouquet

И Диди умира да си бута количката, но въобще не мисля, че ще я заблудя, ако и купя количка за бутане hahaha. Щом надуши, че нещо вече е нейно и й минава мерака Crazy. Затова и за РД-то още нищо не сме й купили Blush

# 49
  • Мнения: 256
Гали, трябваше нещо за теб да си  купиш значи.  Laughing

# 50
  • Мнения: 616
Юхуууу
Честит Рожден на всички от вчера и днес!!! Родените на 6 юни са мноооого готини  Joy
Аз вчера също черпих с тортичка, в една сладкарница, събрахме се с момите, с които се гледаме всеки ден с децата  Mr. Green Следобед се обадиха едни колеги, че са дошли в Казанлък на гости, та направихме една сбирка за ЧРД; обаче се създаде ситуация... какво да правим с Митака??? На тях не им се висеше само в къщи, а аз къде да го дяна него.... Та накрая се взе соломоновско решение - изкъпан, нахранен, облечен, безкрайно изморен го натоварих в количката му към 9 и излязохме с него; той заспа по пътя, и си спа блаженно подреден до масата на една тераса  Mr. Green До 2 часа си поседяхме, много приятно! Та сега татко му като научи ще иска всяка вечер да го приспиваме навън  Joy

Аз относно кърмата и качването на кила не мога да се изкажа; имам си мнение, но то е основано на моето дете и моите цици, за чуждите незнам  Mr. Green

Хайде поздрави Simple Smile

# 51
  • Мнения: 510
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДНЕШНИТЕ РОЖДЕННИЦИ! Желая им безгрижно и щастливо детство!!!


Роси,честито дипломиране!Като ви чета тук за дипломиране и прочие се сещам колко отдавна беше моето Confused


Ами то и моето трябваше да стане доооста отдавна, но нещата се проточиха, та аз затова се и хваля Joy Не мога да повярвам,че затворих страницата с изпитите ooooh!
И благодаря на всички  Hug

А ето го и моя плажуващ пич Mr. Green



и тук след плажа хапва "сладолед" -фунийка Mr. Green


Мимченце, ще го оправя аватара, ама не ми стига времето да стигна до него Heart Eyes Hug

Хубава вечер на всички!

# 52
  • София
  • Мнения: 779
Честит рожден ден на всички празнуващи и празнували малки и големи newsm59

Роси, честито ти дипломиране и дано скоро се похвалиш и с по-хубава работа Wink. Лъчко много сладък и на мен ми се ходи на плаж вече Sunglasses

Аз тези дни мога само да се оплаквам, по повод яслите и нашия прием. Така бях яхнала метлата, че даже до общината жалба ще пиша, а мъжа ми ме обяви тотално за луда #Cussing out. Не знам сащо така се ядосвам, но ми писна от разни неуредици в тази държава.

Ох, въпросната ваксина така ме притеснява, но няма как да я откажа, защото няма да ни вземат в ДГ или ясла. А и педито така ме наплаши #Crazy. Иначе заушака карах на 16 години, имаше някакъв проблем с ваксината на моето поколение и наистина е много неприятно, а за момчетата още повече.

# 53
  • Мнения: 71
Много  щастие  на  днешните  и  вчерашните  рожденици!!!    bouquet
Роси-  ти  си  нашата  гордост- с  бебе  и  завършваш,  а  аз  се  чудя  дали  да  се  записвам  да  продължавам  следващия  семестър,  голямо  туткало  съм, пък  и  май ми  дойде  и  по  леко  с  тези  такси ,но  това  е друга  тема...
 
Ние   както  не  бяхме  запланували  да  правим  нищо  за  РД  то  така  и  си  стопих  кило  и  половина  по  организацията  му  Whistling
песничката за  РД   за  Зара   Joy ,  много  се  забавляваха  и  хлапета  и  ние  с  майките

Ние  ще  правим  всички  ваксини, но  по  мое  желание , иначе  имаме  право на избор...
Лека  вечер  Hug

Последна редакция: пн, 08 юни 2009, 22:12 от Мaya

# 54
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Честит рожден ден на всички пораснали дечица  nbirthday newsm38! Здраве, късмет и щастливо детство  Tada baloni!

И аз искам вече на море    grinning039!

Тази ваксина аз я отказах и сега цялата фамилия ме навиква  smile3556! Вече и аз не знам какво да правя! Имам още време да реша, само дето нищо не мога да измисля  ooooh!!

Мимченце, както винаги темата е страхотна  Hug!

# 55
  • Мнения: 17
Да са живи и здрави и винаги много щастливи всички днешни, както и вчерашни рожденници!  Hug
Много, много умивки и само прекрасни мигове!
  Hug



Айде, чакаме сега снимков материал!  Peace И от малки, и от големи! Mr. Green

Не знам сащо така се ядосвам, но ми писна от разни неуредици в тази държава.
С малко повече положителна нагласа и всичко тук си е ОК!  Wink Wink Wink (шегичка)

Аааа, как щях да забравя. Детето ми като, че ли проходи, Дея вече прави по 7-8 крачки сама и то често.  Peace Heart Eyes Но за прощъпулник ще я почакам да стане малко по-стабилна.  Peace

Ето я моята нахилена репичка Дея, на която също и предстои големият първи рожден ден само след 1 ден  Whistling и майката нещо взе да се притеснява лекинко....  Mr. Green Sunglasses



"Are you talking to me?"  Mr. Green  Mr. Green Mr. Green


Хубава вечер и успешна седмица на всички!   newsm76

Последна редакция: пн, 08 юни 2009, 00:18 от maristuta

# 56
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718

maristuta newsm10! Супер готино   love001!

# 57
  • Мнения: 1 404
Веси,разбирам те напълно,днес и на мен не ми е хубаво тук...един наш познат са блъснали с кола,момчето е студент,дошъл си на гости и му се натриса челно пиян шофьор(2.58 промила) без книжка(отнета за алкохол)...като се сетя,че сега някой адвокат ще го измъкне и ми става лошо.Няма опастност за живота му,но е доста пострадал...що за държава сме не знам.В Германия ако те проверят и си нередовен,свалят те от колата,не ти дават даже да си я паркираш.Все повече изпитвам носталгия по уредения живот там Confused

А частните ясли не са ли ти вариянт някакъв?

Офи,ще ти пратя мойте деца,малко да ги вкараш в пътя-искам и аз на ресторант до два пък Crossing Arms

# 58
  • Мнения: 657
Честит рожден ден на Божидар! Жив и здрав, и много щастлив и послушен! Hug

Не знам сащо така се ядосвам, но ми писна от разни неуредици в тази държава.
С малко повече положителна нагласа и всичко тук си е ОК!  Wink Wink Wink (шегичка)

Нали, Мари? Laughing
Дея както винаги е страхотна муцунка! Heart Eyes Честити ходещи краченца!  bouquet
За Лъчко да не говорим.Wink Heart Eyes Да пази едно място в басейна за Йойо, като си дойдем да се присламчим към вас на плажа. Mr. Green

Чета и се хиля на Митюви неволи. Laughing И на Йойо й се случи няколко пъти да се прибира по малките часове, още като дойдохме тук и хойкахме повече. Wink А вчера, да ви се похвалим, ходихме на кино с нея. Flutter Гледахме "Нощ в музея 2", на Йойо много й хареса - гледа с интерес, коментира с "ъъ" и "уу", смя се дори, и то в моменти когато не беше смешно. Joy Накрая й се доспа, ама пусто любопитство - не заспа докато не излязохме и не се качихме в таксито. Wink Сега смятаме да я водим на "Ледената епоха 3" на 3D. Mr. Green А впрочем днес баща й искаше да я води и на мач, национална среща между Перу и Еквадор, обаче аз не му позволих, струва ми се, че ще се уплаши детето от всичките крясъци, свирки и тъпани на стадиона. Rolling Eyes

Били, съжалявам за познатия ви студент, дано се възстанови бързо момчето. Praynig Може да е малко смешно, ама мен затова ме е страх да шофирам там, не че не съм уверена в себе си, ами незнам с кого ще ми се пресекат пътищата. Tired

А, и на края да се похваля, че ни върнаха парите, които ни бяха откраднали от банката. newsm44

Последна редакция: пн, 08 юни 2009, 03:03 от Мимченце

# 59
  • Мнения: 5 713
А, и на края да се похваля, че ни върнаха парите, които ни бяха откраднали от банката. newsm44
Супер! Знаех си! Simple Smile

Дари, аз бих следвала майчиния си инстинкт, бих била 150% сигурна за взетото решение, не бих дала възможност някой да ми дудне все едно, че аз нямам акъл, не съм възрастен нормален човек с глава на раменете си. Бих се информирала максимално за това, което ме притеснява, в случая болести. Ще си притегля сама нещата, ще си направя моите си изводи.
Има и вариант да се сложи ваксината и после да ходите при хомеопата, за да се антидотира със съотв. хо л-во. Но за мен това е все едно да се отровиш и после да търсиш противоотрова.

В момента има една тема в Здравния / не в Алтернативния  Laughing / Куцане при дете. Няма да давам линк. Който иска, да я намери и да я прочете.

Офи, и ние така се шматкосвахме до по нощите навремето, когато Маги беше бебе. Simple Smile

А май се спомена 3 пъти кърмене през деня...моите кърмения не знам колко са, не ги броя.  Laughing Има дни, когато е само на кърма. Има дни, когато си похапва доволно и друга храна. Днес т.е. в неделя яде банан, манго, едни бисквитки, които аз правих: лимонови кокоски, домат, авокадо, един сос, който беше за салатата, от сурово броколи, магданоз, слънчогледови семки, кълнове люцерна. Кг-те му последните месеци много не мърдат, но май се е издължил. Не съм го мерила.

Общи условия

Активация на акаунт