® Португалия - тема № 10

  • 12 109
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 146
 Confused явно така е трябвало да стане...
Да лудетини са близначките в различните периоди едната или другара става по-дива... А малката за сега е спокойна и кротушка да не са и уроки...  Laughing
Но пък нещо истински непоносимо са 3та сина на братовчед ми събрани заедно... е няма кой да издържи на тази стихия...  Joy  #Crazy И тримата са родени през около година...  Да са живи и здрави всичките.  Peace

# 271
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!Гледам тука един лаф за децата сте отворили....,4е да си кажа и аз Grinning
Еми  .................,ние май ще ставаме 4етирима Laughing

# 272
  • Мнения: 66
Светле, 4естито това са много хубави  новини . baby
Дано не е както казваш "май", а се окаже 4е наистина е така.Каката предполагам 4е най-много ще се радва. family4
 newsm51

# 273
  • Мнения: 0
Мерси fortee ,абе още е рани4ко ,но първите доказателства ве4е са налице EFP
Каката тя....,нямам думи,щастлива ,щастлива,ве4е е голяма и разбира и от доста време все пита  ти кога ще имаш барига горда Grinning,ама ние все не може да се наканим LaughingИ сега като и казахме и тя първо вика „вие само ме лъжете„,но ве4е знае и си иска брат4е(и ние де Wink)

# 274
  • Мнения: 146
Хахаха браво Светле, страхотна новина!
И да знаеш че обикновено каквото иска по-голямото дете такова се оказва и бебето, така че щом иска "каката" братче, братче ще да е Wink
 Peace

# 275
  • Португалия
  • Мнения: 4 181
 Светле, честито и от мен !  newsm51
Да се сдобиеш с едно здраво и чудесно бебче  newsm32 , а защо не и с две   Wink newsm04

# 276
  • Мнения: 1 101
ООо 4удесна новина Hug
Леко бременеене Hug

# 277
  • Мнения: 0
Мерси на вси4ки–ДА ВИ СЕ ВРЪЩА!!! Laughing
Деси, по скромни4ко де,моля,моля,две4ки ще са множко Laughing
Абе уж нямаме близнаци в родата ,ама знае ли 4овек-Божа работа(то и ние с мъжа ми  и двамата сме с кафяви о4и ,а Танито се пръкна със сини),така 4е ...здраве да е,каквото дал Бог!
Те първа предстои бременеенето Laughing Hug

# 278
  • Мнения: 1 101
изгледах филма за Йогата (имах малък проблем при пускането...но успях )
Ами 4е аз 20 и пове4е години съм я практикувала Joy без да знам newsm78
Упражненията с малки изклЮ4ения и без упражненията за дишане съм ги правила преди всяка тренировка...а по някога по 2 пъти на ден ooooh!
Но не е лошо да ги подновя Peace

# 279
  • Мнения: 1 101
Фортее
Грижи и неволи забрави,
празника с усмивка посрещни!
Дните да минават и да не тежат,
годините да се трупат, но да не личат!
Честит рожден ден!

# 280
  • Мнения: 66
Благодаря ти много Светле!  bouquet
Честно казано разплака ме!
Как така разбра ,то всъщност не съм погледнала в профила ми дали съм си писала рождената дата. И ти по български ми  честитиш. Аз получих пожелания от голямото синче още в 22.00 часа . И от тогава ми е едно сълзливо, а може би и защото с майка чествахме заедно рождените дни - тя беше на 22.08. Още веднъж Благодаря!!!

# 281
  • Мнения: 1 101
 HugАми съвсем слу4айно те мернах на на4алната страница Peace

# 282
  • Мнения: 146
  bouquet
чрд и от мен fortee  в последната минута..
Бъди щастлива!!


Последна редакция: пт, 21 авг 2009, 01:49 от miniemouse

# 283
  • Португалия
  • Мнения: 4 181
Форти, Честит Рожден Ден!
 
Както вятъра в листата
И водата в земята-
Навсякъде бъди!
Незаменима Ти!
Без теб и твойте думи
Най-близките да са безумни!
Бъди щастлива и обичана!

# 284
  • Мнения: 146
lozeva , йогата наистина е стахотно нещо поне за мен... и мноооого видове гимнастики мат доста заемки от там...
Ама то трябва да го изпита човек на собствен гръб, за да усети за какво става въпрос.
А да ти като активен спортист преди време си правила дихателни упражнения Simple Smile
Много освобождаващо и зареждащо в същото време действат...
Мен специално йогата много ми помага да постигна баланс...
Това филмче само с дихателни упражнения ли беше?

Общи условия

Активация на акаунт