Споделете 109

  • 24 288
  • 752
  •   1
Отговори
# 300
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Нищо не пия. Ни алкохол, ни хапове.
Това му е хубавото да си кукувица, без пари ти излиза.  Laughing
Виж, шоколадец хапвам. Но и любофта не отказвам, тя топли сърцето, зимъска топли ложето, а лятоска се чудиш как да избуташ дона по-далеч, че много горещ, бе! ooooh!

# 301
  • Мнения: 516
Лятото мъжете спят на земята, разбира се!

# 302
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Или плават в океана Laughing.
Споделям сладолед и неистово желание да съм на друго място, а не в офиса...

# 303
  • Мнения: 1 533
Лятото мъжете спят на земята, разбира се!

Твоят няма 80 кила, лесно ти е да го изриташ. Моят е над 100.

Василиса, отдавна подозирам, че слънчевият ти мироглед се дължи до голяма степен на факта, че притежаваш кростренажор! Така ми го подават отгоре!

п.п. Сега остава Катюша да потвърди, че не ползва транквиланти и има кростренажор и теорията ми се бетонира!

Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 13:34 от Калин@

# 304
  • Мнения: 4 585
Калина, ти сигурна ли си, че нямаш кростренажор? Според мен твоят прашасва някъде,
така ми идва отвътре да кажа.

# 305
  • Мнения: 1 533
Вълк, имам, но прашасва в някой магазин. Просто още не съм го купила.

# 306
  • Мнения: 2 070
Не може без любов, така мисля аз. Едва ли само яденето, спането, секса  и другите удоволствия движат нещата.
Освен да взима, човек има нужда и да дава.
Тука всичките пращите от любов, разбирачи и разбирачки!

# 307
  • Мнения: 4 585
К. Тренчев по Хоризонт нарече някой министър "оная дебела свиня".
Кого ли е имал предвид? Нищо де, ще сърфирам и рефрешвам.

# 308
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Калин@, потвърждавам неползването на транквиланти/ако се изключи виното и узото/, но кростренажор нямам. Велоергометърът брои ли се  Laughing?

# 309
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Абсолютно вярно (като се правя, че генетично предаваният кретенизъм някак ме е подминал).  Grinning Само че кростренажорът се явява зимен заместител. Истината е в тичането (джогинг, свински тръст - както ви се харесва). Сутрин в седем часа, когато няма хора, мирише хубаво (като за парк в централните части на голям град), още е хладно, в ушите има музика, в сърцето песен (почти като Том Сойер). Е, от време на време те застига някой зъл пес, но ще видим тази работа ний (вж. писаното от Алиса Mr. Green).
П.П. И мойто дон е 100 кила. Аз съм негова половинка във всеки смисъл.  Joy

# 310
  • Мнения: 2 212
И на мен така както каза ДеЩо ми го подава кораба, затова и чакам, иначе освен тези двамата има поне още 3-4 места, където знам, че се иска само едно намигване и всичко е готово, но не ме влече и това си е. Може да отговарят на всички общоприети норми и изисквания, но .... аз искам тръпка, поне първите месеци  Rolling Eyes

# 311
  • Мнения: 4 585
ТРЪСТ
1 икон. trust.
------------------
ТРЪС
trot;

бавен/тежък ТРЪС jog-trot;  Емотикон, намигващ на Василиса.

# 312
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Кростренажор, това някакъв вид суинг ли е?

Експлоатирам тялото си всякакси, напоследък реших да мина на органик козметика, че да не му личи отвън, имам три черни дроба, единият, почти със сигурност, уголемен и цирозирал. Но транквиланти съм не ползвала, освен едни хапчета против кашлица миналия век.
 

Хмм, не ме питате, ма ще се излея:
Невър съм мечтала за деца, акъл нямате. Апетитът дойде с яденето, така не жаля минали години, а и няма за какво.
Калина, адаше, аз правех всичко, което ми кажеха, а другото и досега не могат ми хвана спатиите. Да не кажем, че вече сме на светлинни години. Кажи на детето да брои от -10 до 10 (че до 20 по зор, повече числа) и пак да си премисля идеята. Така или иначе, човек винаги сам си взима решенията и винаги има избор и е чудесно, че ги споделя с теб.


Хъ-хъ, оня ден един баща помолил съпругът да се скара и на неговото дете  Mr. Green, благоверният отказал, щото не си знае бизнеса, въпреки това другият баща съжалил нашто и му купил някакъв гризко-снакс с формат на въглавница.

# 313
  • Мнения: 5 462
Не успях да ви прочета, обещавам да го направя!

По едно питие за всички и музиката да свири!



Ета , честито !
Обаче ква е музиката дето излиза от тоя касИтофон ???

# 314
  • Мнения: 1 533
Франзел, какъв е тоз суинг. Нещо мръснишко ли е?

Махам се от вас, забавлявате ме и ми пречите да работя.

Общи условия

Активация на акаунт