Споделете 109

  • 24 266
  • 752
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 6 993
Шоколад ли споменахте?
На вълна маслини съм.
Всъщност, риба ми се ядеше, ама я замених с маслини.
Досега ровичках хладилника.
А го затворя, сдъвча и глътна маслинката и си мисля, че е последната...и пак ми се яде и пак отварям хладилника.
Ужас.
3-4 пъти така.
Накрая с кански усилия на волята се изнизах от кухнята, обаче мислите ми са в маслините.
Ще си ги сложа във вечерята.
A всъщност трябва да съм на вълна Сартр и Камю  Crazy

# 391
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Споделям налудяло се дете в "Рапонги" и че видях на ета двете госпожици, но тя къде се беше позиционирала не разбрах. Ядох суши и пих чилийско чудесно бяло вино. Сега отивам да видя любимият ми доктор какви ги върши в едноимения сериал...
И аз харесвам Русе много. Едно бивше гадже се постара доста да го харесам  Grinning.

# 392
  • София
  • Мнения: 3 421
Моя мъж в момента се прави на Краси Аврамов и успешно квичи като него hahaha
Да се чуди човек как може дъщеря му да е толкова музикална.

# 393
  • Мнения: 1 616
Споделям ужасен, нервозен и истеричен ден. Цяла вечер ме избива на рев. За първи път в живота си се замислям за смяна на попрището. Няма надежди за подобряване на положението, а аз все повече не успявам да се пазя, да се съхраня. С всеки изминал ден се изхабявам непоправимо...

Искам да се махна, да се самоизключа, да си почина... И това скоро няма да стане - очертават се още тежки дни...

# 394
  • Мнения: 2 550
Вие си мислите, че съм мъж, но и мен ме тресе синдрома "нямам дрехи" при пълен гардероб и куп дрехи с етикетите по тях  Tired
Де да бях мъж!

# 395
  • Мнения: 4 585
Много уютно се чувствам тук, като споделяте, и не се притеснявате от мене.
Все по-често се случва хората от форума да разбират какво искам да им кажа,
а вече се случва и да обясняват на други. Или задобрявам, или ми свикват на табиета.
Марчето, ако си смениш аватара, това усещане за мъж ще изчезне, може би.
Де да бях жена, все щях да закова някой. Обещах на стоматоложката да си купя
четчица за брекети, а не съм. Обещаха ми едни пари в понеделник, а понеделник
мина. Днес човекът каза няма проблем. Това е метафора, означава, че проблем ще има.

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 07:51 от Вълкът с дълъг ник

# 396
  • Мнения: 166
На Марчето аватара да не се пипа, моля! Уморена съм, не ме карайте да се обяснявам и аргументирам, приемете го като призив, молба или просто отчаян опит да повлияя на събитията.
Смазана съм вече, искам почивка.

Сел, много мило да мислиш за моето съществуване и съответното прекъсване на същото. Обаче аз се обичам прекалено силно, за да се оставя на едно синьо, да е..а. Иначе, докато шкурих боята от вратите си реших проблема. За да съм в крак с тенденциите, ще сложа дъщеря ми да спи в коридора - той е почтииии розов. Какво тича на спалнята? Зелена ми е кухнятя, но Бижу ще спи там. И терасата ми е зелена, но пък легло събира само на височина. А ако убия злите енергии на синьото с положителните вибрации на невинно бяло? .... "Убия", ето, започна се. Не съм споменавала, че настоящата ми спалня също е синя.

Флор, харесвам ти града. Влюбена съм в друго.

Антонио, ще те цитирам. Прекаляваш.

# 397
  • Мнения: 1 533

Обясняват => от ясно

Извинявам се на останалите, но трябваше да му го върна заради Василиса.

Добро утро.

# 398
  • Мнения: 4 585
 Mr. Green  Добро утро, Калино!

# 399
  • Мнения: 5 370
Мда. Не знам, дали съм споменавала, но аз съм влюбена в града си.  Grinning
Твоите снимки ме върнаха над 20 години назад, Фло, и се натъжих.
ИЗвод-хубави са. Хубави бяха и годините, прекарани там, много хубави хора познавах.
Като че ли виждам пред очите си 50-килограмовото девойче,което бях,  задигнало мантата си на кръста с колана, че да се показват крака, и пресичащо "Алеи възраждане", за да потъне в дебрите на "Паркът на младежта". Tired

# 400
  • Мнения: 4 300
Денят ни започна в 630 с весел пощальонски звън на вратата. От колко часа им е работното време на тея люде.
Освен туй детето е болно след втория си ден на градина. When it rains it pours Tired.

# 401
  • Мнения: 4 585
Кучета лаят, щракат предпазители на оръжия, вкарват се патрони в цевите,
чувствам се некомфортно. Калина стреля. Тц, тц, тц.

# 402
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033

Обясняват => от ясно

Извинявам се на останалите, но трябваше да му го върна заради Василиса.

Добро утро.


Значи не било от бяс

# 403
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Вие си мислите, че съм мъж, но и мен ме тресе синдрома "нямам дрехи" при пълен гардероб и куп дрехи с етикетите по тях  Tired

Добро утро!
Значи по тоя повод, преди две вечери тъкмо ще си лягаме и отворила гардероба след баня, казвам: Сега какво да облека?! Мъжа ми се пули: Нали ще си лягаш! Какво искаш да обличаш?!
Какво да му обяснявам - навици...

# 404
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Добро утро!
Толкова е хубаво, че не мога да не го споделя с вас:
празен офис, прекрасно кафе и снимките на Русе (благодаря, Флор!)

Общи условия

Активация на акаунт