В кой месец сменихте зимният кош с летен?

  • 9 022
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 376
Исках да я държа колкото се може по-дълго в коша за новородено, защото е по-закътан (беше зимата), когато обаче седна в коша за новородено, веднага го сменихме.

# 31
  • Мнения: 27 524
Винаги съм намирала зимните кошове за напълно излишни  Simple Smile Никога не сме ползвали.  Peace

# 32
  • Мнения: 9 776
Винаги съм намирала зимните кошове за напълно излишни  Simple Smile Никога не сме ползвали.  Peace

Въобще не ми беше излишен даже. Да имаше как още да го ползваме, ама няма Mr. Green. Родих в края на септември и цяла зима го използвахме.

# 33
  • София
  • Мнения: 23 098
Тук нещо се бъркат понятията май...
Кошът за новородено (по непонятни за мен причини наричан зимен кош) се използва съвсем логично за новородени бебета.
Такъв ползвахме до 5-6 мес. Не мога да си представя да сложа малко бебе в летния кош, поне за нашата марка количка няма как да стане!

# 34
  • Мнения: 194
Към 5 - я месец

# 35
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
До към шестия месец, когато почна да седи.

# 36
  • Мнения: 60
Нистина съм сгрешила като съм нарекла коша за новородено "зимен", но много хора го наричат така. Извинявам се за което.

На 4.5 месеца сме и се надигаме от кръста на горе към краченцата, все едно искаме да се изправим...  но мисля да изчакам още месец.
 

# 37
  • Мнения: 1 546
На 4.5 месеца беше, когато я сложих в лятната количка, на следващото след най-легналото положение на гърба на количката. Peace

# 38
  • Мнения: 378
В третия месец, вижда6еми се тясен и и бе6е ску4но.Можеби големината на всеки ко6 е разли4н ,а зависи и от детето.Пробвахме летния ,но накрая се спрях на ко6ницата за кола,за6тото можех да я виждам. Бях харесала бугабу би, но няма6е ко6 и трябва6е да връзвам бебето което ми се видя неприемливо.

# 39
  • Мнения: 275
Миналата седмица, защото вече започна да сяда сам и да се опитва да се прехвърли долу. Сега количката ни е в летен вариант, а бебо е с колани. Но всяко бебе започва да седи по различно време /при момиченцата е по-рано отколкото при момченцата/

# 40
  • Мнения: 86
на пет месеца и половина Grinning, а коша за новородено вшобще не ми беше излишен. И на двете деца количките бяха с такъв кош

# 41
  • Мнения: 469
Към края на петия месец. Стана й много горещо в зимния защото започваше лятото.

# 42
  • Мнения: 78
В края на третия месец-според мен коша за новородено е абсолютно ненужен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт