С какво се гордеете?

  • 6 379
  • 110
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 274

Е как с нищо бе?! Поне с чери доматите не се ли гордееш?

# 46
  • Мнения: 22
  Гордея се, че постигнах част от целите, които си бях поставила. Сега се боря за постигането на останалите.  Crazy

# 47
  • Мнения: 1 517
А аз пък мога да изпия 10 бири за два часа и после да направя " везна". И да карам колело без ръце  Hug

Сина ми кара колело без ръце и само на 1 крак. Нъц  Crossing Arms

Изпива 10 бири и кара без ръце, а ти гледаш и му се радваш?!?!?!  Shocked Каква майка си ти???

За бирите не съм писала, само за колелото. Не ми изопачавай думите  Grinning , че ще трябва да се възгордея с 11 год. син пияница  Mr. Green

А това, че всички се гордеем с нещо, не значи, че трябва да спрем до тук. Амбицията за още и още не трябва да умира.

# 48
  • Мнения: 5 577
 Laughing Като начало с това, че едва на 19 год. имах достатъчно акъл да намеря, задържа и да се омъжа, за най-правилния и точен мъж. Измежду всички гаджета.
Оттам с всичко следващо - децата, живота ни.

# 49
  • Мнения: 516
Вергилия е пораснала! Shocked

# 50
  • Мнения: 5 577

 Hug Да знаете как ми липсвате, кафе не е лоша идея.

п.п. спам

# 51
  • Мнения: 516
Айде де!  Wink

За да не е спам - гордея се, че съм инатливо магаре.

# 52
  • в голямото село
  • Мнения: 497
Хайде и аз да се присъединя към тези, който с нищо не се гордеят Wink Но съм щастлива, че имам прекрасно детенце, дом , семейство и че все още успявам да се радвам и на малките неща.

# 53
  • Мнения: 54
Гордея се , че мога да се справям с битовизмите , ремонтите , колата , децата / с които много се горедея / съвсем сама /предвид честите му командировки / !
Гордея се , че сами си купихме жилище , сами си го обзаведохме , сами сме си направили всичко !
Гордея се , с това което постигнах в живота си като работа !
Гордея се и с образованието но пък това нямаше  как да стане без финансовата и морална подкрепа на мъжо / за което пък му благодаря /!
Гордея се , че всички могат да разчитат на мен ! Не мога да не кажа , че се изълвам с гордост когато той ми каже - аз на друг не мога да разчитам!!!

# 54
  • Мнения: 111
Гордея се, с детето ми!
Гордея се, с това ,че работя така желаната работа!
Гордея се ,че сме самостоятелно семейство и постигаме всичко сами  Peace

# 55
  • Мнения: 9
... ама аз не съм горд човек
И понеже ме е срам да кажа, че с нищо не се гордея, ще кажа че гордостта не е добро качество  Joy  -   ми да ви е харесал някой горделив човек  Laughing

Иначе сериозно, радвам се и съм благодарна за много неща в живота си  ....  сори, не че нямам самочувствие, но вместо гордост, аз го наричам благодарност, щастие, радост  ....   hahaha май наистина намам самочувствие  Joy

# 56
  • Мнения: 130
Гордея се с красивото ми и здраво детенце,с прекрасния ми добър съпруг,с доходите ми и с нещата които съм постигнала сама имайки впредвид възраста ми с това че все още се забавлявам за разлика от наборките ми чиято едничка цел в живота явно е била да са скучни домакини.Гордея се с перфекто обзаведената ми нова къща....
п.п Има ли тема в която да си кажем и от какво не се гордеем?

# 57
  • София
  • Мнения: 9 861
Естественно,най-вече се гордея със семейството си-деца и мъж.Обожавам ги! Heart Eyes
С материални неща не мога да се гордея.
А има и доста неща ,с които не се гордея Blush,ако има такава тема колко бих написала.....

# 58
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Хъм, има много неща които ме правят щастлива. Имам някои качества, които оценявам, че са ми помагали във важни моменти. Но пък городст? Гордея се с други хора. За себе си се радвам, благодарна съм и се уча:)

# 59
  • Мнения: 743
Какво значи-гордея се със здравото си  детенце...Повярвайте ми,много повече имат право да се гордеят майките на болни дечица,отворете една такава тема и вижте за какви жени героини говоря.Те нямат време да пишат в подобни теми,защото трябва да се борят за живота на дечицата си денонощно.Прекланям се пред всяка една от тях!

Извинявам се за спама,но не се сдържах.

Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 18:28 от rozi-maxi

Общи условия

Активация на акаунт