Борбата с рака- духовното оцеляване и физическото преодоляване-13

  • 82 694
  • 1 011
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 663
Добро утро , на всички  bouquet
Сиско , голям избор  Simple Smile кафето с ключа сол е за мен:lol:та да ми е весело цял ден Heart Eyes  -любимата ми песен на Металика  Hug.Радвам се че си добре , какво лечение ти назначиха лекарите , като им представи хера .
Хулиииии , ммммм .......какви апетитни тиквички , чушчици  smile3501 мерси , мерси

# 1 006
  • Мнения: 92
Yov64 – вземи се в ръце момиче!  fight Спри се с това село, като те натоварва. Обърни внимание на себе си! Сега , когато имаш такава голяма нужда, ако не го направиш  - кога?

Cleo- аз съм на тамоксифен от три месеца. В листовката пише за много странични ефекти, но ти се съсредоточи в това изречение, в което се казва, че може нищо от тях да не се появи. Аз лично след първия месец го смених с нолвадекс. Казаха ми, че е с по-малко примеси и странични ефекти. Не знам дали е вярно.
Золадекса още не съм го почнала, чакам да си получа втория. От него очаквам по-големи неприятности.


Вземи си белен сусам за костната плътност.
Задължително на 6 месеца преглед при гинеколог. Това , знам че е много важно, а още никой  от докторите ми в онкодиспансера не ми е казал да го правя!! Crossing Arms Да видим дали изобщо ще се сети някой!!!  Crossing Arms

Момичетааа, ако не четем и не обменяме информация,  загубени сме !!!


Хули – страааашен аватар! Да се влюби човек, ако е мъж   newsm53

Лек ден и целувки на всички момичета!!
  bouquet

# 1 007
  • Мнения: 972
Лалева, моят хер е отрицателен,хормоните също са ми отрицателни. Така че ще имам още една шеста химия фек , после малко лъче и приключвам! Ще си правя контролите и ще се моля на Господ да не ме връща пак в този ад! Praynig
В четвъртък ще се моля много за теб!И не само в четвъртък ,а и през идните дни,да си добре! newsm17
Всеки ден си мисля за теб! И за всички вас ,мили момичета!
Ако преди време някой ми беше казал,че хора които познавам само по снимка или дори и без снимка, ще ми станат толкова близки, нямаше да му повярвам! Но сега вие сте ми като второ семейство и от вас получавам повече загриженост и разбиране,отколкото от някои, които уж трябва да са ми опора...
Пак много се разприказвах! Blush

# 1 008
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 003
Третият ми фек мина. Чувствам се.....като след химиотерапия. Надявам се да мине по - бързо, но е по добре от предният път, де Peace
Айде на всички Hug Hug Hug

# 1 009
  • Мнения: 115
Привет момичета,
Cleo, аз съм на золадекс и нолвадекс от 2 месеца. Наистина пише ужасни неща ама както каза Borana може и никое от тях да не се прояви. Аз засега съм добре, но е още рано да се каже.
Milmich, надявам се че този път ще е по-леко. Ти си боец. Hug

# 1 010
  • София
  • Мнения: 5 074
Да, от тамоксифена ме обливаха разни вълнички, но то и от менопаузата също ги обливат вълни. Та много не обръщах внимание на това. Чак пък депресии  newsm78, не, не съм толкова слаба духом Peace
Важното е, както каква Борана, да не се вторачваш прекалено в това, какви са страничните явления. Там даже пише - на 10 пациента - 1, на 100 - 1....
Та аз винаги съм си , и продължавам да мисля, че не влизам в този процент !

# 1 011
  • София
  • Мнения: 5 074
Ей, момичета - позволиха ни 60 страници, а те станаха 68  newsm78
Хайде - нова тема  Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=421233.0

Общи условия

Активация на акаунт