Хотел Парадайз бей, Созопол

  • 11 792
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 575
а само не разбрах плаж ( не басейни) наблизо има ли и ако да - къде?

# 46
  • при моите любими
  • Мнения: 2 528
На около 200 метра от хотела има едно малко плажче с един бар и 20-30 чадъра на него, както и свободна зона, разбира се. Малко по скалисто е по крайните части на заливчето, но е много приятно за плаж. То се намира точно след скалите на хармани. До него се стига по едни стълбички. Това е най-близкия плаж. Иначе ние ходим с кола до Каваци и Смокиня, което е на 2 мин., пеша ще е доста далеч. На харманите не сме ходили и не мога да преценя, за колко време се стига по пътя до него, защото през скалите и плажа, за който споменах, изглежда близо, но мисля, че през скалите не може да се стигне до него, а само по асвалтовия път.

# 47
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Cydonia, и ние пристигаме на 28 август ... дано само времето не се развали  Praynig Благодаря ти    bouquet за споделената информация за наем през тур. агенции. И аз попаднах на добро предложение.
А това плажче, което е близо до хотела чисто ли е, че ние няколко дни ще сме без мъж и съотв. без кола? Чух че има и влакче от Созопол до Смокиня, дали минава близо до хотела? Благодаря отново  Grinning.

# 48
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Благодаря ти    bouquet за споделената информация за наем през тур. агенции. И аз попаднах на добро предложение.

моля, дай и на мен това предложение...
Сиреч, дай координати за резервация?

Айяла, на теб каква цена ти дадоха?

# 49
  • при моите любими
  • Мнения: 2 528
Мисля да ги напиша тук,  по тези теми има имена на много агенции , едва ли ще е проблем, а може да послужат и някой друг  Peace
Едната е Nova tours, а другата TS Travel. На рецепция ми казаха цена 60лв. за стая,  първата агенция с отстъпка за над 4 нощувки ми направиха отстъпка и е 48.60лв. , а през втората 49.50лв.
Ние избрахме Нова Турс

Ето това е нашето предложение. За плажа, мисля че е чист, но аз в момента нито се пека, нито влизам във водата. Като пристигнахме морето беше бурно и не беше, като за мен. Имаше малко водорасли. Последните 2 дни ходим на Смокиня на плаж и сега не знам, как е точно на този, но най-лесно е да се отиде и да се провери, пък ако не ви допадне да отидете на друг.
Влакчето не знам къде минава, но със сигурност, не през улицата, на която е хотелът.

# 50
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Благодаря   bouquet

# 51
  • Мнения: 3 070
cydonia, ако описваш  тези апартаменти то тогава не говорим за едно и също нещо!
Това е Парадайз Вю, а не Парадайз Бей..
Питайте си на рецепцията за цената, защото апартаментите там са по 75 лева, а студията - 50.. Да не ви накарат да доплащате нещо..
И хубава почивка!
п.п. Надявам се, посещавате ресторанта!?  Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 3 070
Cydonia, и ние пристигаме на 28 август ... дано само времето не се развали  Praynig Благодаря ти    bouquet за споделената информация за наем през тур. агенции. И аз попаднах на добро предложение.
А това плажче, което е близо до хотела чисто ли е, че ние няколко дни ще сме без мъж и съотв. без кола? Чух че има и влакче от Созопол до Смокиня, дали минава близо до хотела? Благодаря отново  Grinning.

Влакчето минава недалеч от улицата на хотела. Не знам обаче на колко често е..

# 53
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Благодаря, СКО   bouquet

# 54
  • при моите любими
  • Мнения: 2 528
cydonia, ако описваш  тези апартаменти то тогава не говорим за едно и също нещо!
Това е Парадайз Вю, а не Парадайз Бей..
Питайте си на рецепцията за цената, защото апартаментите там са по 75 лева, а студията - 50.. Да не ви накарат да доплащате нещо..
И хубава почивка!
п.п. Надявам се, посещавате ресторанта!?  Heart Eyes

Ние се намираме в Парадайз Бей, този който си показала е другия комплекс от същата верига на около 500м. по-надолу - посока Каваци - от нашия. Това което съм написала са ни дали, като цена и няма да платя, нито лев повече. В момента имаме приятели, които спят в показания от теб. Пристигнаха преди 3 дни, на място се обадихме на човека, който държи нашия апартаментите (защото според мен той не е истинския собственик, а са на чужденци и се отдават под наем, когато те не ги използват) и при малка уговорка им даде апартамент, като този който си показала за 65лв, но сега вече в края на сезона е лесно да се спазариш.
Разбрах също така, че има и още един комплекс от веригата Парадайз, намира се срещу Каваци и е най-големият от изброените по-горе - с 11 блокчета е. Сега не мога да се сетя, как точно се казваше. Парадайз Бей, Парадайз Вю и Парадайз ... Simple Smile От това, което видях, Парадайз бей ми изглежда най-уютно и ресторантът е супер.   bouquet

# 55
  • Мнения: 3 070
Радвам се, че не срещате никакви проблеми там..
Хубаво да си изкарате!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт