Януарчетата малки, звучно смучат залъгалки

  • 11 073
  • 297
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 41
Честито на всички месечинковци!

# 271
  • Мнения: 3 861
леле колко е хубава Ада!
Мюрвет да я пазиш, ей, баща и пушка ще трябва да купува Wink

Виолетке, ха добре дошла, липсваше тук...Рафата много юначно се озъбил, браво, Анчето засега само писка по темата, зъби нъц. Ако смята да кара като брат си, лошо!
Иники и Лорини...Иники е Благоевград, занимава се с пчеларство и градинарство  Mr. Green, а Лорини май е сърдита

Всякакви влечуги ме ужасяват!!!

Еспа, давзема да отида до МОЛ-а ли, що ли...?такива намаления...Ти за този на Стамболийски ли говориш?

# 272
  • София
  • Мнения: 2 613
Здравейте
Днес си оставаме вкъщис бебчо, че много домашна работа се насъбра.
Патилина- детенцето ти е страхотно Heart Eyes, а иначе аз вече определено всеки път като се наложи да изляза от стаята внимавам къде оставям бебчо, защото този ужас не ми се изпитва пак.
Бърборанче- да, права си, приятно изкарване на Широка лъка, аз много обичам Родопите, много е красиво там, и мен лично тези места ме зареждат с много позитивна енергия, д аси прекарате добре там, и дано и на теб ти подейства добре пътуването, а и на Петя да й хареса Hug
Честито на всички месечинковци  bouquet
Моята госпожица пък още няма зъбче, а и не виждам да има признаци да избива, пипала съм й венеца, ама не ми се е сторило някъде да е подуто или да се вижда побеляло newsm78
И аз си бях правила кичури за сватбата ни, но тогава те си бяха върху естествения ми цвят на косата, защото преди като студентка от едно неуспешно изрусяване, така си бях изгорила косата, че втори път не посмях да я изрусявам цялата. Не беше лошо с кичурите, но засега все не остава време да се наканя д аис направя пак, а май няма да е лошо- от време на време някаква промяна се отразява добре.
И да попитма нещо- има ли такива от вас, които още гладят нещата на бебчо Rolling Eyes, че аз гладя още, ама си мисля да спирам скоро.

# 273
  • Мнения: 641
Честита пета месечинка на Ивайло и Алексей!
sisi_8227, мерси за кафето и закуската
murvet77, намалението е между 30 и 50% Peace
Patilina, къдравият магданоз е много красив, ама за вкус май не съм намерила разлика с обикновения
Бърборанче, сро-дих-ме-се  Laughing. Отивам да уча малчо на песни, да може да прави серенади на Петенцето. Много хубаво да си изкарате в Широка Лъка, страхотно е там
Патилинке, страхотна снимка! Много нежност има в нея. Много професионална изглежда и не само тя, правило ми е впечатление и друг път в снимките, които си показвала.
Ангелче, честити зъбки на Рафата!
sisi_8227, как си имала нерви да белиш, браво на теб! Някъде бях чела обаче, че черешите са доста трудна за храносмилане храна, дори на пюре и не се препоръчват за под 7 месеца  newsm78. Да ето тук е било http://www.wholesomebabyfood.com/whencanbabyhavecherries_cherryb … byfoodrecipes.htm.
Копривке, да този на Стамболииски. В Бенетон се бяха поизчерпили нещата и размерите, но пък имаше много сладки неща. А във Фокса, имаше такива сладурски рокли за момиченца, мъж ми на няколко пъти трябваше да ми напомни, че имаме момче  Laughing
ral4e:), аз гладя, и се чудя на акъла си защо.
Кокосче, те и мойте вежди са много тъмни, ама си ги изсветлявам леко в тон с косата. А за кичурите дето разправяш, може да се сложи боя в изсветлителя с съответния тон и така не става жълто русо, а какъвто цвят искаш.

Айде хубав и усмихнат ден от мен   bouquet

# 274
  • Мнения: 925
Бърз отчет от нас - връщаме се от консултация и резултата е 8.600кг.  и 67 см. Поставиха ни и последния "Пентаксим" и сега се зареваваме в ръцете на тати  Simple Smile
Връщам се да чета, че за една седмица втора тема сте изписали  Hug
Упс, добре, че Еспа е писала преди мен, че щях да забравя  Wink :
Честита пета месечинка на Ивайло и Алексей!  bouquet  bouquet  bouquet

# 275
  • Мнения: 1 102
Ха добро утро-ден... newsm51
Бубченце, машалла, с какво ги храните тия кюфтенца че така натежават, пу пу. smile3501
Патилина, много ти е хубав сина и е одрал кожата на баща си.  Flowers Bouquet
Виолетке, русото много ти отива.  newsm03
За кичури през живота си 2 пъти съм си правила, първия като съм забременяла със сина ми без да зная че съм бременна, втория пак съм бременна и пак не зная. Така че правя си извода че трети път няма да имам кичурииии.  newsm62
сега съм с маска на главата че косата ми скоро няма да я има никаква. Не ми ясно само при такъв косопад как пак като отида на фризьор ми вика че имам много коса.  newsm78
Бърборанче, лек път.  newsm01
Невенчето също не е писала отдавна?

# 276
  • Мнения: 524
Здрайвете и от нас!
Честити месечинки на Ивайло и Алексей! Да растат здрави и щастливи дечица!
Големи сладури са Ада, Сами, Марио и Вики. (ох, дано да не пропускам някое сладурче, понеже всички януарчета са прелестни)

Еспа, наистина във Фокса има невеоятни неща, особено за момиченца. Сестра ми беше накупила много сладки дрешки февруари месец за Александрина пак така на намаление, ще и се обадя днес да осткочи до мола, да вземе нещо на бебека.
За черешите и аз знам, че са по-тежка храна за стомахчето, но мен мама ме е захранила именно със сок от череши, добре съм си и я каква голяма съм станала, цели 173 см  Joy Joy Joy

Бубченце, тъкмо си мислех да питам къде се скри, не си писала отдавна и ти ме изпревари. Супер са ви мерките, пу-пу.

Абе големи форумски свалки стават тука и от сега сватосване  Laughing Laughing Laughing. Я да видим за нашата Александрина кандидати има ли  Laughing Wink Laughing

# 277
  • София
  • Мнения: 2 613
http://media.snimka.bg/3307/012869572.jpg парола ralica
Нали обещах снимка на моя бебок с новата прическа, да кажете дали може да мине и за момченце hahaha
Еспа- благодаря за идеята за мола, ще отидем до там, да й харесаме нещо на малката Hug

# 278
  • Мнения: 31
Eспа, явно все пак с цената на бодежи в сърцето и стискане на зъби героично се удържаме в уважение към мъжествеността на Рафа и Сами да не ги пообзаведем с някоя рокля.  4470  
Иначе в тая криза ще се научат и тук да правят намаления, а не да ми продават китайски боклуци или маркови колекции от преди 3-5 години на тройни-десеторни цени!
Кокосче, страхотни снимки, чак с глас се разсмях и стреснах дремещия Рафаел. А двамата с Вики я докарват едно към едно ревящата си физиономия.
Сиси 82 , браво с тези череши, аз едва още се туткам едно домашно картофено да му спретна, пък дали ще успея да го докарам като консистенция се притеснявам. В момента усвояваме тиквата на Хип.
Историята с черното е, че първата събота в Пловдив ми звъни мъжът ми към осем вечерта да ми каже, че нямал време многода си говорим, понеже отивал на кръчма с бившите си КОЛЕЖКИ. Аз хич не съм ревнива, но за сметка на това леля ми... Rage Та съм и делегирала правата да го ревнува вместо мен и тя много активно ги заупражнява Joy Към дванайсет вече се приготвях да се паркирам в кревата супер сънена, телефона ми звъни, мъжът ми пита какво правя и аз му изръмжавам, че ми се спи много, а той ми предлага да отворя входната врата?! Викам, ти луд ли си по това време да я отварям, страх ме е, а той: "Айде де, погледни!" И на мен почна да ми прищраква нещо в заспалото мозъче-поглеждам, а той на вратата, домъчняло му за нас. На следващата събота, като дойде да ни вземе, и аз да не остана по-назад нахлупих перуката (леля ми има навика да прави спонтанни покупки, които знае, че няма да ползва, ама ей така, та перучката се мъдри неупотребявана) и бая го стреснах човека в интерес на истината в първия момент, ама и той бързо се усети.
Патилина, и от мен честито на патерица, аз съм фенка на вашата устояла на времето и препятствията дълга романтична история.
Аз да ви кажа, не съм очарована, че толкова бързо се озъби Рафи, притеснявам се за кърменето, защото вече малко усещам зъбчетата. Дано да си внушавам само.

# 279
  • Мнения: 656
Я да видим за нашата Александрина кандидати има ли  Laughing Wink Laughing

Аууууу, ама тя свободна ли е още?? Веднага я зимаме  Mr. Green Кало пее много хубаво и обещавам да го науча да й пее хубави любовни песнички и да я глези  Mr. Green А и по отношение на храната няма да е капризен, щото майка му не може да готви  Blush и той няма да се научи да яде завъртяни манджи  Laughing

Виолетке, и аз точно щях да питам усещаш ли зъбите. Ама пък казват, че не би трябвало, понеже езичето върху тях стои  newsm78

# 280
  • София
  • Мнения: 3 249
Както се казваше в едно детско филмче, от младите ми години - Ангелче - ЕЕЕЕх, колко романтично Hug (Въртележка се казваше, ако някой го помни hahaha) Ама ми изкара акъла с таз перука Naughty
За всички озъбващи се - в Пигиса са заредили от скоро ей туй

Има го в различни форми според това, кои зъби растат. Много е яко и преди го бях виждала само по английско от една друга мама.
Бубче, е бива ли месечинката на племенника да забравиш. Ако съм на Тобито няма да ти говоря сума време hahaha(хич не съм провокатор, а)
Аз и на Кокосчето да и се карам - лъже детето с ябълка, пък после му я взима. Абе той ще проходи и ще ти каже, ама...
Ей, добре, че захладня да облека един нов анцунг на бебе, който щеше да му умалее без да го е носил hahaha Като е хладно цяла нощ си спа човека...

За кичури през живота си 2 пъти съм си правила, първия като съм забременяла със сина ми без да зная че съм бременна, втория пак съм бременна и пак не зная. Така че правя си извода че трети път няма да имам кичурииии.  newsm62

Мюрвет, от кичурите ще е да знайш hahaha
Бърборанче, ми...то и аз преди бира за вкъщи не купувах, ама сега останем ли без бира и...се търчи до магазина. Чак ме е срам Rolling Eyes Embarassed

# 281
  • Мнения: 524
Сиси, айде и ние да се освати, няма само Еспа и Бърборанчето, я  Mr. Green Е точно такъв младеж ни трябва - романтичен, да и пее нежни песнички, че нашия татко хич не е по романтиката, практичен и реалист до крайност, а на майка й все романтични филми са и в главата  Blush Wink, а за манджите - много е добре, че няма да е капризен, че тъщата и тя е една готвачка  Laughing, ама се страе де, да не вземем пък сега ви уплашим, няма да оставим момчето гладно  Mr. Green
А нашата мома освен, че и тя голяма певица, та ще си паснат много в това отношение, ще го гушка и ще му бърбори гальовно.  Wink

Angelviolet, за зъбите и кърменето и аз знам, че начина, по който захапват зърното не позволява да се усещат зъбките, така че явно няма да те боли. Как има мами, които кърмят до годинката, че и повече.

# 282
  • Мнения: 656
Юпииии, взехме сеее  Laughing Mr. Green Брей каква хубава снахичка си уредих  Heart Eyes

# 283
  • Мнения: 31
Joy Joy Joy Че са красива двойка, спор няма, ама как ги сватосахте набързо с 2-3 поста, без хич пък да ги попитате! Ние с Донята малко по-либерално им оставихме вратичка на нашите. Макар, че потенциалният свекър първо че за потенцалната снаха каза че е епа много Убава, а пък откакто видя и ТОРТИЧКИТЕ на потенциалната тъща, трудно потенциално ще се отърват от нас Joy Joy
Доника, аз такава прическа на черта нямам нерви да поддържам, от черните бои ме е страх, че нали казват, че са вредни за здравето, а пък такава права коса само с преса фризьор може да ми направи, аз нито мога, нито обичам да се горя. Само в много редки официални случаи-нали това е номерът на фризьорите-на къдравелките им я изправят, правите ги накъдрят, ни се радваме и избухваме сумати парички за целта. Joy  Иначе още утре ще тичам в Пигис, мерси много за идеята! Ами и аз знам, че уж не се усещали зъбките, но явно той и като цока си ги почешва в мен и ме претърква леко. Иначе наистина езичето покрива долните, но за горните ми е интересно как ще стане.
И все забравям да ви кажа, че този месец имам медийна изявава в 9 месеца. Ама то щото хич не се харесах на снимките, даже и най-верният ми фен-мъжът ми, който на какви ли не снимки все ме одобрява, тук не ме хареса и той ooooh!

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 14:07 от Angelviolet

# 284
  • Русе
  • Мнения: 1 779
Момичета, защо толкова се радвате като Ви дойде?
На мен без цикъл ми е супер. Въобще не искам да ми идва
hahaha Защото ми закъсня с 4 дни. За това се радвам. Как ме виждате февруари 2010 да раждам пак!?!? И аборти не ми се правят.

Общи условия

Активация на акаунт