Януарчетата малки, звучно смучат залъгалки

  • 11 061
  • 297
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 861
Joy Joy Joy Че са красива двойка, спор няма, ама как ги сватосахте набързо с 2-3 поста, без хич пък да ги попитате! Ние с Донята малко по-либерално им оставихме вратичка на нашите. Макар, че потенциалният свекър първо че за потенцалната снаха каза че е епа много Убава, а пък откакто видя и ТОРТИЧКИТЕ на потенциалната тъща, трудно потенциално ще се отърват от нас Joy Joy
Доника, още утре ще тичам в Пигис, мерси много за идеята! Ами и аз знам, че уж не се усещали зъбките, но явно той и като цока си ги почешва в мен и ме претърква леко. Иначе наистина езичето покрива долните, но за горните ми е интересно как ще стане.


Хехе, Виолетке  Hug

тези биби много яки, ще взема да отида до Пигис-а, тя Анчето зъби няма, но да се чешка...

Нещо ми капризничи напоследъкпроявява женски рогат характер....

Аз пък се подготвям за РД на Калоян и на мен.

Направих вече резервето(Алекс   bouquet), ся  се подготвям за Калояновата торта, за мен май няма да правя, всъщност ще видим как ще съм с времето...и такива неща са ми в главата...

# 286
  • Мнения: 52
За всички озъбващи се - в Пигиса са заредили от скоро ей туй
Аз си го поръчах по интернет от тук http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=5101 - излезе ми 17 лв с доставката hahaha, пък Жорката не и обръща внимание  Crossing Arms

# 287
  • Мнения: 164
sisi_8227[/color], как си имала нерви да белиш, браво на теб! Някъде бях чела обаче, че черешите са доста трудна за храносмилане храна, дори на пюре и не се препоръчват за под 7 месеца  newsm78. Да ето тук е било http://www.wholesomebabyfood.com/whencanbabyhavecherries_cherryb … byfoodrecipes.htm.


Егати ,зян няма да ходи ще си го изям аз тогава Sad  или да го размеся с друго пюренце  newsm78

Гери приятно изкарване и да пуснеш снимки после.

# 288
  • Мнения: 774
Честита месечинка на адаша!
Кокосче, бива ли така да отнемаш самостоятелността на човека? Той решил да те отмени в захранването, а ти... ooooh! Ябълката по-голяма от него, бе!  Laughing
Мюрвет, благодаря ти! Твоята Ада е голяма красавица! Има прекрасни очи!
Доника, вчера не се сетих да ти кажа, но ние 2006 бяхме на Черноморец, голяма тарапана беше. Добре че срещнахме едно семейство с кола (много странно, ама с майката си разхождахме децата в градинката на "Св. Троица" - пък след толкова години точно тях да срещнем там! Laughing), та ходехме на плаж на къмпинг Градина - на няколко км е от селото, но определено беше по-спокойно, а и морето - мнооого по-чисто. Peace
Тия биби и ние ги имаме, ама за сега ръцете най- си ги обичаме. Laughing
Патилина, много е красив юнакът ти! А снимката с двете сини очи и едното зелено е много готина!
Ей, голямо сватосване падна тук! Laughing
Радостчо, къде изчезна, бе?

Сега да ви питам, гледах някой с ръкавички спи, кой беше? На Ивка сутрин са й ледени ръцете. Има ли някой с подобен проблем? Тази нощ й сложих бебешки памучни ръкавички и положението е малко по-добре, но не са само дланите, ами целите ръце. Дали не е някакъв проблем с оросяването? Направо започвам да се притеснявам! Ние спим при около 20 градуса, а тя е доста облечена: боди с дълъг ръкав, плюшен цял костюм, терлици, чувал без ръкави и тънко памучно одеало. Тук се слагат бебетата да спят по гръб. Тя още не може да се обръща. Моля, кажете, какво е вашето мнение. Вече даже си мисля да я водя на лекар.  Tired

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 16:14 от yagodka

# 289
  • Мнения: 429
Копривке и при Петя зъби тц, а аз само и надничам в устата Joy Чакаме снимки на тортите  Crossing Arms
Виолетке, моята баба е разбрала, че майка ми има зъби като я е ухапала  Joy А изненадата на мъжа ти...РОМАНТИКА  Heart Eyes Явно освен с деца сме случили с бащи  Heart Eyes Моят нали го няма от 5 дни и вчера ми разказва как като видел малко дете все за нас се сещал и вече всички в офиса в UK знаели всичко за Петето с подробности  Joy
Ралче, аз все още гладя  #Crazy : изплаквам дрехите по 2 пътии гладя от двете страни..ужасТ! А твоята принцеса и с подстригана пак си е принцеса  Heart Eyes
Еспа, ще ме накараш и мен да отскоча да Мол-а, за да купя рокля на Петя  Hug А за сватосването показах снимка на Сами на нашето тати и той го одобри, че ние всички решения ги взимаме заедно  Joy
Мюрвет, това с коста явно ви е ген...като гледам Ада и Арда какви прекрасни коси имат, явно на теб приличат  Hug , пиандета сме ние...само дето срам не срам, но на мен от половин бира ми се замайва леко главата  Blush

Сиси, айде и ние да се освати, няма само Еспа и Бърборанчето, я  Mr. Green
smile3534 Ха да ви е честито и на вас и да не ни забравите на сватбата  Joy
Виолетке,  сподели за изявата в 9 месеца?
Ягодке, на Петя ръцете са и ледени от самото раждане...Сега при нас са жеги и вече не са ледени, но до преди месец положението беше страшнп. Аз обаче не го считам за нещо притеснително, доки каза, че това си е индивидуална особеност  newsm78

# 290
  • Мнения: 31
Сиси 82, мен ми е жал за труда ти и за пюренцето. Мисля, че мъничко ако размесиш с кърма можеш да дадеш.
Ягодка,  за ръчичките и крачката педи е казвала много пъти, че е нормално да са студени при малките бебчета. И при Рафа често се случва. Не искам да ти се бъркам и сигурно при вас е по-влажно, но не спи ли малко навлечена ? Аз не съм за референция де, щот всички наричат моето дете "най-голото", което виждат, и търпя упреци, че веем  все голи стъпалца без чорапки. Даже братът на мъжа ми попита педи, която им е стринка, на рождения ден на майка им, това бебе няма ли си педиатър да каже на майка му да му обува чорапки - на шега де. Стана малко "Изабела е бременна" цялата история като в латино сериал Joy Joy! А  бабите по улицата дискретно се опитват да ми налеят ум в главата и да ме превъзпитат. За сметка на това сестрата от консултацията, която е "консултирала" и моя мъж като бебе, ме похвали и много ни се радва.
В същия спартански дух никога не съм му и гладила.
Аз много обичам биричката. А пък в Пловдив имат истинска белгийска кръчма с истинска белгийска биричка-направо се размазах от щастие.
Гери, то и аз така щях да разбера, ако Мюрвет не ги беше видяла, пък уж все му надничх в устичката. В 9 месеца снимах февруари, ама забравих да ви кажа-илюстрирам 2ри месец от бременността, че нали първите 3 месеца не е хубаво да се афишира, ако наистина си бременна, та ме поканиха като имаща още коремче след раждането. А за романтиката-най-смешното беше, като леля ми, която уж вече спеше, се обади на мъжа ми от нейната спалня: "Добре че дойде, че умрях от ревност!"
 Joy
Забравих да ви разкажа - снощи ни домързя да пълним коритце и влязохме тримата под душа-татко го държеше Рафа, а аз го сапунисвах и поливах с душа-е голяма радост и забавление падна, а бебчо си умря от доволство и му беше много интересно. Ние се понамокрихме, но в жегата не беше проблем.

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 16:36 от Angelviolet

# 291
  • Мнения: 3 861
Ягодке, много навлечена Ивка бре....то като укор малко прозвуча, но по-скоро е изненада.
Моето лично менние е, че дете не трябва да се навлича, изнежва се, аз ги гледам голи, и двамата...Анчето спи по къс ръкав и без крачета от почти 2 месеца, да не говорим, че още април започнахме да спим на отворен прозорец. Детето си е пушка...ся маа гащи по  потници или само по памперс по някога...
Не позволявам да боледуват от настинки, само от вируси може...

и естествено скандализирам всички баби в махалата Mr. Green

за ръчичките, от нашата педи знам, че ръчичките и крачетата не трябва да са топли, а леко хладни или студени иначе е признак за прегрято дете...

# 292
  • Мнения: 31
Леле,[/b]Доня,[/b] тия наште двама ще са опасна двойка.

# 293
  • Мнения: 429
И аз съм от майките, които все държат детето си голо, но аз съм толкова зиморничева, че не искам и Петя да стане като мен...да свикне да е по-разсъблечена от малка, иначе цял живот ще ходи с клинове и чорапогащи като майка си  Joy
През зимата спеше с боди, тънко памучно гащеризонче и зимно чувалче без ръкав, а в стаята температурата беше 19-20 градуса. Сега спи по боди с къс ръкав и чаршафче.
Хаха Виолетке, а представи си внуците ви  Joy

# 294
  • Мнения: 3 861
Хаха Виолетке, а представи си внуците ви  Joy

ще им трябва тропически остров... hahaha

Виолетке, лошо ли ще ни е, а?
На плажа с по коктейл в ръката да гледаме внуци

разсъбличането имало и добра страна...

# 295
  • Мнения: 31
При тая перспектива веднага ставам едно бабе! И без това откакто родих, хем толко се кумих преди да се реша, а сега си умирам и внуци да имам Joy Joy Joy Само да не решат в Антарктика да си ги отглеждат, като са толкова калени,  че за морж не ставам smile3556

# 296
  • Мнения: 3 861
ааа който си има деца да си ги следа, аз там не стъпвам, ще си правим партита с по коктейл в ръка пред скайпа и видеокамерите Mr. Green

# 297
  • София
  • Мнения: 3 249
май трябва нова темичкаааа newsm78 След малко обаче Hug
Ето я

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 18:17 от Доника

Общи условия

Активация на акаунт