Професионален сешоар

  • 6 982
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31 206
Мен също ме интересуват професионални добри сешоари.

Денс, на Парлукс този е супер, изобшо не се чуди.
Аз само с прошесионални се суша. За другите изобщо не си харча парите. Още само като им видя широките "човки" отпред и ми става ясно за какво става дума.
Ооо добре,че ми каза. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Никога не съм купувала професионлане сешоар, а винаги се суша. Благодаря ти много вече ще знам какво да купя.  Hug  bouquet

# 16
  • Мнения: 4 435
Аз също винаги се изправям винаги със сешоар. И понеже не винаги мога да ходя до фризьора си,понеже знаеш пътувам, пък и той не винаги е свободен и т.н. като се оформях сама не се получаваше и бях бясна. Един ден пак така, и веднага му звъннах да ми поръча като неговият сешоар. Още го ползвам от време на време, на около 5-6 години е. Фирмата не е известна, някаква професионална пак. След това майка ми, ми подари един. И Парлукс-а е последният. От всички съм много доволна. Правя си я, все едно съм била на сешоар в салона.
Ти също можеш да направиш същото, ако си доволна от този на фризьора ти, следващият път като идеш до салона пробвай се малко с него, виж да не ти е тежък, че има доста тежички  Laughing, и можеш и съответния да поръчаш направо от дистрибутора на салона.
Заслужават си всеки лев тези сешоари.  Heart Eyes Hug

# 17
  • Мнения: 31 206
Така и ще направя, въпреки че аз не бих се справила така добре с изправянето, но то не е и нужно моята коса е средна дължина. Благодаря ти ще те послушам. Hug Hug Hug  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 6 210
Ооо добре,че ми каза. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Никога не съм купувала професионлане сешоар, а винаги се суша. Благодаря ти много вече ще знам какво да купя.  Hug  bouquet
Щом се сушиш винаги, Парлукса определено си заслужава! Ще видиш разликата сама  Wink. Има две човки, една по-дълга и една по-къса, но и двете са тесни, а не широки; плюс идеалната дифузер-приставка - рогчетата й са вътре във фунията, а не на вън. Аз съм с дълга и гъста коса. Ако не този сешоар, или ще ми трябват часове, или ще си ходя сякаш ми е гърмяла възглавницата, както казва мъжът ми  Joy.

Общи условия

Активация на акаунт