Вашите деца спят ли завити?

  • 1 634
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 456
Професионалист в отвиването!!! В началото ходех да го завивам често, дори през нощта ставах, но сега си спи така. Досега не е имало проблем... Grinning

# 31
  • Варна
  • Мнения: 4 969
нямаме такива проблеми дори докато спи го виждам сам да си дърпа завивката да се завие Grinning верно 4е постоянно се отвива но се и завива

# 32
  • Монреал
  • Мнения: 631
Не много се върти. Затова имаме зимно, пролетно и лятно чувалче.
и ние така, обикаляме кошарата насън и одеало или чаршафче не понасяме Crazy

# 33
  • Мнения: 175
И ние така - не признава нито чаршаф, нито каквато и да е завивка... Спи с чувалче от бебе още. Имаме много чувалчета - дебели, тънки... Но напоследък се е научил да си съблича чувалчето, та и пижамата даже, и сега съм зашила копчета с ластик върху ципа за да неможе да се разкопчава сам... 

# 34
  • Мнения: 1 425
В момента, който я завия и веднага маха чаршафчето. Когато бяха големите жеги дори спеше само по памперс и голичка и пак и беше топло. Сега я слагам в чувалче.

# 35
  • София
  • Мнения: 625
спи гол само като го завия и почва да мрънка и да рита бясно докато не се отвие.........като аз му оставям отвити краката и се боря само за кръста но..........не иска!за зимата не ми се мисли в чувал и дума не може да става..........

# 36
  • Мнения: 590
Аз не съм пример за подражание тъй като съм много зиморничева и бебчо го завивам и обличам доста.Все си викам че трябва да се калява ама не ми дава сърце да го оставя незавит да спи.Аз и зиме и лете съм завита през глава като спя така че представете си колко ми е студено.Той както всички останали не може и 2 мин.да стои завит.
От 9-10 месечен спи в чувалче и до сега.Лятото си го носих и в БГ да не истине.То добре че го взех че беше такъв студ и дъждове даже 2-3 пъти му пусках печка ама беше май месец и в едно планинско градче та ставаше доста студено.До сега не съм имала проблеми спи си добре с чувалчето по боди а за следобед с дрешките си заспиваме.Зимата слагам и пижамка и чувалче.Доста често е потен скоро след като заспи а на сутринта е замръзнал,(ръцете нослето) та не знам ,така си караме.Ако го сложа гол вечерта сутринта ще е настинал сигурно.Той си се поти много и ще се изпоти вечерта и ще спи с мокрите дрехи на гърба и ще nастине.А и сега го е пипнал един грип вече цял месец та носа запушен не можем да се оправим като писне през ноща. как да го оставиш гол?

Общи условия

Активация на акаунт