До Германия с кола

  • 6 752
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • London
  • Мнения: 292
Веднага  Laughing

В началото първите 12 снимки са от Румъния, както и последните 7.

http://picasaweb.google.bg/anastasia6339/302#

 Дано да имаш рег . в фейсбука там са наредени по държави в началото е Румъния.

http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/album.php?aid=2008932 … amp;id=1186731311

# 31
  • Мнения: 212
И във Фейсбук ги разгледах Hug ного са хубави Hug Очертава се една приятна разходка ми се струва.Нямам търпение Party
Отново благодаря за снимките и за всичко  bouquet
А иначе в Румъния много ми се иска да видя замъците(но незнам в коя част са), на снимката ми се мерна някакъв замък...както и да е мноооого е красиво.И аз ще снимам Simple Smile

# 32
  • Мнения: 592
Sober_Di q аз не ти се сърдя, за това което си писала, нито те поучавам, защото само аз съм учения. От това което досега са питали всички във форума знам, че като се върнат и пишат все - ама защо не те послушах и съм се убедил, че никой не чете. По-скоро доста от питащите гледат само да се запишат. Изобщо не ми е това целта в живота да се запиша в някоя тема, а и не те познавам за да те впечатлявам, така че ..... Правилно ти казаха, че се държиш в стил аз си знам, но ти каза че имаш работа до Мюнхен и реших, че не е редно да си губиш времето и нервите по скапан път. Но щом си тръгнала на екскурзия със спиране където се измориш - тогава няма проблем.  Можеш да си позволиш да караш и по-бавно, да пътуваш и 2, и 3 дни и т.н. Ако ще разглеждаш - още в Букурещ си е за гледане. След него има магистрала до Типеще - 115 км, но не е много. Общо е към 650 км целия път. Абе не ми се говори за там. Виж, като гледам как строят румънците, може и след 3-4 месеца да е най-добре от там да се минава, но засега все още не. И Калиткото правилно ти е писал - вечер е по-добре, за да избегнете трафика. Млад шофьор си. Все пак лек и най-вече безавариен път ти желая! Като се върнеш ще споделиш!  Wink

# 33
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Инфо:
В обратният път има също доста да се види. Сестра ми е открила страхотни манастири по пътя в Сърбия, Нови Сад. Сегед, Унгария, е много хубав град. И пак се озоваваш в Кечкемет.

Румънските са в Молдовският регион. 

# 34
  • Мнения: 212
Веднага  Laughing

В началото първите 12 снимки са от Румъния, както и последните 7.

http://picasaweb.google.bg/anastasia6339/302#

 Дано да имаш рег . в фейсбука там са наредени по държави в началото е Румъния.

http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/album.php?aid=2008932 … amp;id=1186731311
Пробвах да ти отговоря на лични но нямаш място в кутията.Благодаря ти пак  bouquet

# 35
  • Мнения: 139
Sober_Di,
Аз пътувам почти всеки месец до Германия-Мюнхен и то в повечето пъти по маршрута за който питаш.
Така казала си ,че ще минаваш Дунав мост, аз мога да кажа за ферибота, не е денонощен , на след около 17.00ч.
работи само румънският до около 02.00ч.

Малка корекция, ние минахме с бг ферибота към 20.00ч., като и двата ферибота движеха тогава. Специално питах митничарите и ми казаха, че между 6 и 8 вечерта има най-много коли, така че няма логика да работи само единият ферибот Wink

# 36
  • London
  • Мнения: 292
Все пак България няма неин ферибот, всичко се плаща на Румъния. Wink

Няколко пъти ми се случвало, да се прибираме и този на който работят българи, да не работи.
Говоря и за Видин и за Оряхово.

Може да си права за времето, тъй като навсякъде в света тахошайбите са като Господ Бог, само в България не.Би трябвало да има най- много камиони точно в това време.

# 37
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Все пак България няма неин ферибот, всичко се плаща на Румъния. Wink

е как така?  Rolling Eyes
Когато аз съм пътувала, през деветстотин и балканската  Flutter... феритата бяха 2. Един наш, български, един румънски.
Като не бяха денонощни.
как така, сега са само румънски... Нашия где е?

# 38
  • London
  • Мнения: 292
Все пак България няма неин ферибот, всичко се плаща на Румъния. Wink

е как така?  Rolling Eyes
Когато аз съм пътувала, през деветстотин и балканската  Flutter... феритата бяха 2. Един наш, български, един румънски.
Като не бяха денонощни.
как така, сега са само румънски... Нашия где е?

Ми ...... не знам, но преди няколко месеца след поредното безкрайно чакане, ми казаха това, че ферито е румънско и  сега  (този ден) се движи само големия .......  и така.

# 39
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Цитат на: ov4ar4eto kalitko link=topic=404071.msg11541146#msg11541146 как така, сега са Ми ...... не знам, но преди няколко месеца след поредното [b
безкрайно чакане[/b], ми казаха това, че ферито е румънско и  сега  (този ден) се движи само големия .......  и така.

И безкрайно се чака ли? Ужас.  ooooh!

# 40
  • London
  • Мнения: 292
Веднага показвам,
ето при пореден срив в митническата системата на Румъния.
Това е при влизане в пристанището на Бекет :





И за да не е само лошо  Laughing, това е от ферито на Калафат, сутрин към 06.00 :



Общи условия

Активация на акаунт