за форума

  • 5 729
  • 210
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 3 099
Това за пръчката ми харесА, онова на оная с аватаро на Лиска - не.

 newsm62 smile3508 Мрете от яд,че съм с аватара на лиската ви  smile3508 smile3534

Не че това е темата, но може ли да ти гледам на аватар?:

Ти си на 18. Изрусена и апатична. Слушаш готик. Лесно изпадаш в неоснователен възторг, защото тревата и диетите са лоша комбинация за някои от мозъчните центрове.

# 166
  • Мнения: 35
А Аман къде изчезна?
Тя се изгуби в тая тема.
Разбирам я.
Едва ли   Peace   ГИЛ ГРИСЪМ, Аман от никове, Calathea, lola7802, azaf, paganе, gudzy, Mirama, Рися, проклетка, ЛУРДЕС, Елито (
Grinning аз и казах на Аман да чака мухите на медеца (л-неца)  KLONKA , K-A-M, Slivata

# 167
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Уф, слаба ракия сте, плоско и скучно, отнасям се към по-интересни занимания.
Хубава тема беше, весело и пр.

# 168
  • Мнения: 4 892
Обикновено когато заваря една тема вече на 11 страница, то дискусията се е отдалечила неимоверно от заглавието на темата. Примерно се пуска тема за гоблени, но на нам си коя страница вече се пише за Американските бази в Гуантанамо..
А тая тема е какафония...Та, моля с две думи - за кво е темата?  newsm78
Да знам дали да се изкажа  Mr. Green

Последна редакция: пн, 08 юни 2009, 23:16 от NinoTino

# 169
  • Мнения: 3 835
И кво, някой умрял от скука, си направил 100 ника и вършее все едно е хванал бога за рога?! Тва ли е цялата врътка? Егати, верно скука!

# 170
  • Мнения: 298
Това за пръчката ми харесА, онова на оная с аватаро на Лиска - не.

 newsm62 smile3508 Мрете от яд,че съм с аватара на лиската ви  smile3508 smile3534

Не че това е темата, но може ли да ти гледам на аватар?:

Ти си на 18. Изрусена и апатична. Слушаш готик. Лесно изпадаш в неоснователен възторг, защото тревата и диетите са лоша комбинация за някои от мозъчните центрове.

Бравос. Най-после една змиорка с изгладен от гънките мозък да успее да ме разконпирира.  Mr. Green

# 171
  • София
  • Мнения: 38 795
Не знам ква беше темата и не му пука, докато не ни запука Гущера.

Деси, даже аватара на Лиска ме можеш да докараш - нейния беше по-различен.

# 172
  • Мнения: 25 761
А тая тема е какафония...Та, моля с две думи - за кво е темата?  newsm78
Да знам дали да се изкажа  Mr. Green

Някакво младо зелено, умряло от скука, решило да си рекламира тук подредения форум и множеството никове, с които се е регнало.
Аман от никове, викам и аз!  Mr. Green

# 173
  • Мнения: 35
Ми exactly , ей за това е темата.  Grinning Пуска се тема за нещо си, четеш 100 страници спам и нищо не разбираш , остави ами си забравил и защо си влязъл във форума

# 174
  • София
  • Мнения: 38 795
Това за пръчката ми харесА, онова на оная с аватаро на Лиска - не.

 newsm62 smile3508 Мрете от яд,че съм с аватара на лиската ви  smile3508 smile3534

Не че това е темата, но може ли да ти гледам на аватар?:

Ти си на 18. Изрусена и апатична. Слушаш готик. Лесно изпадаш в неоснователен възторг, защото тревата и диетите са лоша комбинация за някои от мозъчните центрове.

Бравос. Най-после една змиорка с изгладен от гънките мозък да успее да ме разконпирира.  Mr. Green

И лош правопис...

# 175
  • Мнения: 298
Не знам ква беше темата и не му пука, докато не ни запука Гущера.

Деси, даже аватара на Лиска ме можеш да докараш - нейния беше по-различен.

Че кой ти е казал,че искам да съм кат лиска?  Joy Joy Joy

# 176
  • София
  • Мнения: 3 099
...
Бравос. Най-после една змиорка с изгладен от гънките мозък да успее да ме разконпирира.  Mr. Green

И един съвет безплатно: махай тоя аватар, защото ти седи като на придворен шут - кралска корона!

# 177
  • София
  • Мнения: 2 840
Та, моля с две думи - за кво е темата?  newsm78
За  форума. Mr. Green

# 178
  • Мнения: 298
Това за пръчката ми харесА, онова на оная с аватаро на Лиска - не.

 newsm62 smile3508 Мрете от яд,че съм с аватара на лиската ви  smile3508 smile3534

Не че това е темата, но може ли да ти гледам на аватар?:

Ти си на 18. Изрусена и апатична. Слушаш готик. Лесно изпадаш в неоснователен възторг, защото тревата и диетите са лоша комбинация за някои от мозъчните центрове.

Бравос. Най-после една змиорка с изгладен от гънките мозък да успее да ме разконпирира.  Mr. Green

И лош правопис...

Оооо,не съм на класно по литература,че да се впрягам толкоз,диляно моме

# 179
  • Мнения: 428
Ми ще се изгуби! Естествено! Стигат и дивидентите от темата.  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт