отваряйте си очите в МЕТРО

  • 10 899
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 401
Току що взеех от Била памперси за 30 лв. и стотинки, същите в Метро бяха 34 лв.

# 31
  • Мнения: 4 784
...а още ли изискват онези МЕТРО карти, без които пазаруването е невъзможно?
Ей това е една от големите им глупости, според мен.

# 32
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Това с памперсите и на мен не ми е ясно как става. Аз купувам от детски магазин Pampers пакет за 26 лв.

# 33
  • Мнения: 1 988
Вчера в Кауфланд имаше памперси на Памперс, които излизаха на различни цени за бройка. Бяха еднакъв номер, не разбрах от къде идваше разликата.

# 34
  • Мнения: 4 784
Вчера в Кауфланд имаше памперси на Памперс, които излизаха на различни цени за бройка. Бяха еднакъв номер, не разбрах от къде идваше разликата.
Може би от бройките в пакета. Обикновено, пакет с повече бройки, излиза малко по -евтино от пакет с по - малко бройки.

# 35
  • Мнения: 1 988
Май не беше точно така. По-скъпия пакет беше с по-скъпи памперси на бройка, но нямах време да разглеждам. Ще купуваме гащи вече Laughing

# 36
  • Мнения: 119
Памперсите на Либеро наистина са най-евтни в Метро  , но предпоследния път когато бяхме имаше една табела "Супер намаление" , но цената беше с 0,20 ст. по ниска.   Rolling Eyes  Това ми направи супер неприятно впечатление.
Имах и друг случай с плюшена котка. Цената на етикета беше с 2 лева по- евтина от колкото ми я фактурираха. След 20 минутна разправия само вдигнаха рамене и отговориха , че са пропуснали да променят цената. Е пропуснаха  малката подробност , че всички котки бяха с грешната цена.
Като цяло цари голям хаус в етикетите им и нивото на обслужването е доста по- лошо от преди.

# 37
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Аз навсякъде си отварям очите  Mr. Green
От там купувам едни и същи неща, в общи линии, и изобщо не гледам прИмоциите.

И при нас имаше интерсена случка и то много наскоро може би преди 2 седмици в Метро.
В количката освен другите неща, които бяхме напазарили имаше 1 бутилка водка , 1 бутилка уиски и 6 туби по 10 л. минерална вода. Касерката без да искала маркирала 6 бутилки водка и 1 минерална вода ooooh!
Добре, че съпруга ми е погледнал докато уж само маркирала водата сметката надхвърлила 300 лева #Cussing out
Подобни неща се решават и после.....преди години единична бутилка ракия ми излезна на цената на кашон. Само на кашон се продавала, а какво търсеше на рафта това шише?
След няколко дни, проверки на записи и им върнах бутилката, а те ми върнаха парите.

# 38
  • Мнения: 343
Добре, че погледнах темата.Сега ще имам едно на ум за Метро.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 735
Само на кашон се продавала, а какво търсеше на рафта това шише?
След няколко дни, проверки на записи и им върнах бутилката, а те ми върнаха парите.
Не,че искам да  защитавам МЕТРО,ама някои клиенти ровят като кокошки из т.нар. метро единици и изваждат единични продукти.
Като бях бременна се опитах да си купя бабешки гащи по 5 или 7 в пакет-е,докато събрах нужната бройка и да намеря съответния номер се попотих.Всичко разбъркано и разхвърляно ужасно.Аз като се чудя за нк продукт гледам етикета колко нещо включва.

# 40
  • Мнения: 746
А аз си мислех,че само аз съм изгоряла.Преди 2 седмици си избрах комплект единични чаршафи на цена 21 лв. с ДДС.Като много старателно огледах етикетите.В къщи се оказа,че са ми маркирали цена на 1 комплект 36лв.Та ни излязоха близо двойна цена.

# 41
  • sofia
  • Мнения: 8 938
За да си сигурна, че купуваш точното нещо се гледа бар-кода. Много често стоката над етикета не е тази, която е описана в етикета.
Заради подобни неясноти се е случвало да оставя нещото и изобщо да не го купя.

# 42
  • Мнения: 262
 В Бургас все още са със старите етикети и на мен ми е лесно да се ориентирам , но във варненското Метро успяха да ме подведат отначало.

А това за баркода е задължително да се гледа. Във всеки един магазин ми се е случвало стоката , която искам да е до друг етикет и обратно.

Трябва да си отваряме очите  Peace

Пазаря главно от Метро и ми е много интересно Дедо да сподели за цените (може и на ЛС)

# 43
  • Русе
  • Мнения: 244
А знаете ли , че вече може да се пазарува с малки деца?
Верно ли?? Брейй, как така им се откъса от сърцето?!! Изпъдиха ни, пък сега айде пак елате. Да, ама не.

Не им се е откъснало от сърцето, просто една майка, от Търново или Пловдив беше, не си спомням точно, ги осъди за нарушаване правата  на децата и дискриминация, и след хилядите им обжалвания, метро накрая загуби пред върховния съд делото и от месец насам  са длъжни да пускат деца. Grinning

# 44
  • Мнения: 803
The_Sunrise ,
няма проблем, само задай конкретен въпрос - т.е. какво за цените...

Общи условия

Активация на акаунт