отваряйте си очите в МЕТРО

  • 10 892
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 15 379
Касерката без да искала маркирала 6 бутилки водка и 1 минерална вода ooooh!
Гадина, искала е и още как Twisted Evil.

# 61
  • София
  • Мнения: 2 296
Касерката без да искала маркирала 6 бутилки водка и 1 минерална вода ooooh!
Гадина, искала е и още как Twisted Evil.

Ти понеже беше там...и видя,че е нарочно!?

И на мен ми се случи веднъж,вместо 2 бутилки олио,да ми маркират 23...и съм сигурна,че не беше нарочно.
И те са хора,на всеки може да се случи да сгреши...не ги оправдавам,нямам нищо общо с Метро.

# 62
  • Мнения: 15 379
Evа, защо не си мериш тона?
Ей, Бога ми, как в нито един истински европейски магазин не ми се случи да ми маркират нещо, което не се съдържа в кошницата ми?
А тук, в тази страна редовно ми се случва нагли касиерки да ми маркират стоки, които изобщо не съм купувала.

# 63
  • София
  • Мнения: 2 296
Evа, защо не си мериш тона?
Ей, Бога ми, как в нито един истински европейски магазин не ми се случи да ми маркират нещо, което не се съдържа в кошницата ми?
А тук, в тази страна редовно ми се случва нагли касиерки да ми маркират стоки, които изобщо не съм купувала.
Ха ха,много добре съм си премерила тона!
И ние сме пазарували в европейски магазини,не само вие...

Аз като си гледм покупките и касовия бон,трудно някой ще ме излъже. Naughty

# 64
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Ева, прочети ми по-нагоре поста. И аз си гледах покупките и фактурата, но въпреки всичко ме направиха на маймуна... Хайде, приеми, че не всички сме като теб  Blush

# 65
  • София
  • Мнения: 2 296
Ева, прочети ми по-нагоре поста. И аз си гледах покупките и фактурата, но въпреки всичко ме направиха на маймуна... Хайде, приеми, че не всички сме като теб  Blush
Lioness ,прочела съм го още първия път,когато писах в темата.
Не изключвам ,че на всекиго може да се случи.Никой не  е застрахован,но  изказвания от типа

Гадина, искала е и още как Twisted Evil.

  не са премерени,според мен.По тази причина се включих,а не да доказвам каква съм...

# 66
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Демокрация е, всеки може да си сподели мнението.   bouquet

Факт е, че точно този трик, с маркиране на различна бройка от реалната, е често срещан. А това, да платиш нещо в повече, без да стане твое, не води у никого до топли чувства и емоции.

Представи си фактура от 3 страници. Трудно е да провериш на всеки артикул точната бройка  Wink.

Хайде, поне през 2010 да си пожелаем по-малко такива проблеми/теми/нерви  Hug!

Общи условия

Активация на акаунт