Коя е най-странната комбинация от храни, която сте консумирали?

  • 6 360
  • 117
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 8 348
любимо ядене - пържено сирене с мед и ябълка

иначе от класическите ми салати са сурови тиквички, карфиол, ябълки и такива мити
зелена салата с лимон и малини /или ягоди, ама малините са по-добри/

в Полша ядох горещ компот с макарони вътре, ама не ми хареса

пържени картофи със суров лук, сирене и черен пипер

изобщо много обичам странните комбинации


# 76
  • Мнения: 24
Орел с ориз  Peace

# 77
  • Мнения: 1 192
Орелското не е ли като пилешкото...,освен ако не е бил суров орел... newsm78
Аз се сетих, че като ученичка на бригадата правихме мариновани ябълки за износ, все се каня да опитам...А Чехите и унгарците ядат подсладени манджи (леща,фасул...) и салати(зеле с моркови...)- харесват ми. Rolling Eyes

# 78
  • Мнения: 27 524
Тънки наденички(пълни незнайно с кво ) навити в кръг в тарелка ???Сега да обяснявам ли кво е тарелка ???

Е, защо тез нерви, споко  Wink Мерси за обяснението, не исках да те дразня.  Crazy Тарелка по случайност знам какво е  Simple Smile

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Тънки наденички(пълни незнайно с кво ) навити в кръг в тарелка ???Сега да обяснявам ли кво е тарелка ???

Е, защо тез нерви, споко  Wink Мерси за обяснението, не исках да те дразня.  Crazy Тарелка по случайност знам какво е  Simple Smile

Ама само "по случайност" знаеш, щото си блондинка, нали Wink) Щом знаеш що е тарелка, пусни тото. Пък аз като не знаех що е сатленки, мога да си скъсам училищната диплома.  Mr. Green

Не се връзвай за дразнения, които не си причинила. Naughty


# 80
  • Мнения: 267
Подсладено кисело зеле и риба.Докато бях в ,Чехия на лагер, заедно с кнедли.От всичко изброено кнедлите са супер ,но останалото  Sick

# 81
  • out of space
  • Мнения: 8 574
И аз съм писала по въпроса, но пак да кажа- Котка на фурна  Crazy

# 82
  • Мнения: 24
И аз съм писала по въпроса, но пак да кажа- Котка на фурна  Crazy

Лъжеш!  Peace

# 83
  • Мнения: 1 192
И аз съм писала по въпроса, но пак да кажа- Котка на фурна  Crazy
Котката с какво я гарнира  Mr. Green
Много идеи се подхвърлиха, започвам да дегустирам... Joy

# 84
  • Мнения: 5 462
Тънки наденички(пълни незнайно с кво ) навити в кръг в тарелка ???Сега да обяснявам ли кво е тарелка ???

Е, защо тез нерви, споко  Wink Мерси за обяснението, не исках да те дразня.  Crazy Тарелка по случайност знам какво е  Simple Smile
Блонди .... ???? Shocked
Не е за вярване , че толкова бързо се върза . Wink Joy Joy
Абсолютна шега беше това ??? Peace

# 85
  • Мнения: 156
аз не съм по странните комбинации, но веднъж в нас един приятел ме изуми. взе си една бисквита (от ония с белия шоколад на нестле) и едно тънко резенче говежда пастърма (или пастарма?). уви си бисквитката в пастармата (или пастърмата) и си я хапна. каза, че му било любимото о взе да изрежда какви още комбинации яде...

# 86
  • София
  • Мнения: 3 064
Даа, сатленка викат на кърначетата в някои краища. По морето също така им викат май.

Аз обичам пъпеш с черен пипер - учудващо вкусно е!

# 87
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 852
Във Франция съм яла пъпеш със сол и пъпеш с шунка - не ми стана любимо.

Моя позната като малка закусваше филия с мед и масло и отгоре слагаше наденица или суджук.

# 88
  • Мнения: 4 380
Боб с кленов сироп. Национално ястие. Не е зле.

# 89
  • out of space
  • Мнения: 8 574
И аз съм писала по въпроса, но пак да кажа- Котка на фурна  Crazy
Котката с какво я гарнира  Mr. Green
Много идеи се подхвърлиха, започвам да дегустирам... Joy

Излъгаха ме на една хижа, че е заек. Бяха обещали заек от преди месец, е нямало заек, та котка... Изобщо не разбрах до като не ми казаха.

Общи условия

Активация на акаунт