Коя е най-странната комбинация от храни, която сте консумирали?

  • 6 243
  • 117
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: X
Лимон със сол-хапва го дъщеря ми и казва, че било върховно(по нейни думи)  Crazy
И аз така казвам . Peace
Peace Вярно е!
По темата- не си падам по странните комбинации между храни, дори не харесвам и по нормално приетите за някои хора като макарони/спагети/кускус със захар и сирене заедно Sick А мъжа ми преди време бил пробвал кашкавал намазан с течен шоколад и според него било добре на вкус  #Crazy

# 106
  • Мнения: 4 380
Карамелизиран гъши дроб
това е много вкусно, особено с някаква странно проготвена (така и не разбрах как) ябълка за гарнитура.

Харесвам го с боровинков сос. Wink

# 107
  • Мнения: 1 192
Прибави и малко таратор...  Wink

# 108
  • Мнения: 1 318
Никога не съм харесвала странните комбинации, но и на мен ми се е случвало да си спретна някой буламач, като например: торта гараш с кисели краставички. Краставичките бяха на масата, аз вече бях на десерта, но го комбинирах с тортата и странно, но ми хареса. Хапвала съм и боб с мед - по принуда, понеже прабаба ми (не е българка) слагаше на всичко лъжичка мед... Имах една съученичка, която постоянно беше на диета и се кълнеше, че най-добри резултати е постигала като е яла само компот от вишни с натрошено сирене вътре.. Rolling Eyes

# 109
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Вече споделих в една друга тема - бира с шопска салата  Simple Smile.
Класика, редовно пия бирата със салата и после минавам на ракия с мезе  Crazy

# 110
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 500
Харесвам бира с обикновена вафла-много се подчертава хмела в пивото.
 А един познат през студентските години бе опитал водка с разредител паста за зъби разбита с вода-нямал пари за "Степ"-че.

# 111
  • Мнения: 3 425

 А един познат през студентските години бе опитал водка с разредител паста за зъби разбита с вода-нямал пари за "Степ"-че.

 #Crazy   #Crazy  #Crazy   


Споменах ли за моята приятелка - злоядо дете - и е яла течен шоколад с чесън ....не съм се осмелила да опитам  Shocked

# 112
  • Мнения: 1 192
Харесвам бира с обикновена вафла-много се подчертава хмела в пивото.
 А един познат през студентските години бе опитал водка с разредител паста за зъби разбита с вода-нямал пари за "Степ"-че.
Мой приятел си правеше кисело мляко + Supravit , а от него се научих да си слагам в бирата лимон  Wink Ако не сте пили,пробвайте и мента с прясно мляко...

# 113
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Еее, вие взехте и питиетата да намесвате. Аз много обичам да пия вино, и бяло и червено, с нещо сладичко.
А салатата съм я комбинирала и с уиски.

# 114
  • Мнения: 3 425
Ооо, ментичка с много лед и прясно мляко + лъжичка захар е супер разхладителен коктейл  Peace

В Германия смесват бирата с какво ли не....с кока кола е супер  Crazy

А в Англия на пържените картофки слагат оцет  Peace

# 115
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155

А в Англия на пържените картофки слагат оцет  Peace


Аз пък ги поливам с лимон, мнооого лимон (особено като ги ям с цаца).

# 116
  • Мнения: 1 192
Аз с лимон и сол подправям пилешкото по време на консумация...
Ако някой диетолог надзърне в темата каква ли ще е реакцията му  ooooh!Rolling Eyes

# 117
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Що бе, той лимонът много си върви с мръвка, и с пилешка, и със свинска. То това не е извращение, направо си е вкусотия.

Общи условия

Активация на акаунт