Коя е най-странната комбинация от храни, която сте консумирали?

  • 6 336
  • 117
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 462
Ауууууууууууу стига де , сега пък и котки . ooooh! Sick Sick Sick
Ще ме накарате да си върна вечерята , а не искам. Naughty

# 91
  • Мнения: 1 192
Ауууууууууууу стига де , сега пък и котки . ooooh! Sick Sick Sick
Ще ме накарате да си върна вечерята , а не искам. Naughty

А каква е разликата между заек и котка...все животинки,както опонираше един ден Милен Цветков защо да можем да трепем комари безнаказано,а ако убиеш куче да е неприемливо ?!  newsm78

# 92
  • Мнения: 27 524
Не е за вярване , че толкова бързо се върза . Wink Joy Joy
Абсолютна шега беше това ??? Peace[/b]

Бързо казваш. Трябваше по-бавно ли да стане  Joy
Може и шега да е било. Ама, по нищо не се разбра. Поне от мен  Embarassed
Така става с невербалното общуване  Tired
Маркрит,   bouquet

# 93
  • Мнения: 5 462
Извинявай Блонди за бруталната шега . Wink Peace

# 94
  • София
  • Мнения: 604
като малка беше това, дори родителите ми не пропускат да ми припомнят - марципан с кисели краставички, спомням си и за торта с (дали се пише С или Със???) шпек салам Simple Smile

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 723
Често комбинирам сладко-солено
любима комбинация-пържено кюфте със сладко от ягоди Grinning
Иначе вкуса ми граничи с извратения-това според 1/2-ката Grinning
Хапвам си вафли със сирене,кифлички със сирене и намазани със сладко
и още много просто сега ми убягват Grinning

# 96
  • Мнения: 378
Карамелизиран гъши дроб

# 97
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 203
Карамелизиран гъши дроб
това е много вкусно, особено с някаква странно проготвена (така и не разбрах как) ябълка за гарнитура.

# 98
  • Мнения: 267
Лимон със сол-хапва го дъщеря ми и казва, че било върховно(по нейни думи)  Crazy

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Лимон със сол-хапва го дъщеря ми и казва, че било върховно(по нейни думи)  Crazy

A, това наистина е приятно на вкус. Особено ако добавиш и текила  Wink

# 100
  • Мнения: 267
Аз  не смея да го пробвам ....без текила   Mr. Green,ама още кърмя и се въздържам  Tired

# 101
  • София
  • Мнения: 15 479
разбира се ядяха само по китайски ресторанти, за да не хванат нещо чревно Mr. Green
в случай, че някоя комбинация им подейства очистително...
та, за да не рискуват да си провалят галопа из Европа - само е китайски ресторанти хапваха Mr. Green
Интересно ми стана  Joy. Аз в китайски ресторант не ям, взимам си за вкъщи, защото китайската храна така ми действа.А за невероятна комбинация на храни в момента не мога да се сетя. newsm78

# 102
  • София
  • Мнения: 1 462
Здравейте и от мен. Аз не си падам по странни комбинации, но приятеля ми....например:

хот-дог и всички подправки към него с шоколад;
грозде с шарена сол;  #Crazy #Crazy #Crazy
торта с месо;
принцеса с кашкавал и банан;


# 103
  • Мнения: 1 884
Странното (т.е. гадното) при мен беше единствено един стек алангле - буквално режех и излизаше кръв - не можах да изям повече от 2 хапки.
Прекрасно просто месо алангле.. особено телешкото .
Да си резнеш малко полусурово месце . Heart Eyes
Може и риба също .

Телешкия стек не го признавам, ако не е алангле! Трябва само да е целунал леко грила и е хммммм... вкусотия!Трябва и да е поне 2,3 см дебел, минимум! В доста ресторанти в България предлгат уж телешки стек и ти носят счукана, суха  пържола  Sick

За ориза с кисело мляко не виждам нищо странно, то си е залегнало в българската традиция!


Много обичам метвурст. Има го в ХИТ и Кауфланд вече. Мажеш филия с масло, отгоре метвурста. Прилича на сурова кайма.Няколко шайбички лук, сол и черен пипер и си облизваш пръстите. 

# 104
  • Мнения: 5 462
Лимон със сол-хапва го дъщеря ми и казва, че било върховно(по нейни думи)  Crazy
И аз така казвам . Peace

Общи условия

Активация на акаунт