Коя е най-странната комбинация от храни, която сте консумирали?

  • 6 408
  • 117
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 252
пълнен домат с мед - обожавам го

# 61
  • Мнения: 37
Извинявам се за невежеството-хамон нали е вид шунка?
       да вид шунка ама доста соленка ,с пьпеш представяте ли си  Mr. Green

# 62
  • София
  • Мнения: 140
като дете умирах да ям зелени джанки обилно потапяни в сол  Crazy.На скоро опитах фурми обвити в прошуто, отвратително за мен.Студена боза със сладолед се пиеше преди 20 г.редовно в кварталните сладкарници, страшно вкусно особенно за жегите.Ям винаги пържените картофи с хляб незнайно защо newsm78

# 63
  • Мнения: 1 192
Мъжът ми яде сатленки с кисело мляко,та и мен научи, но нещо не мога да възприема ориза с кисело мляко...А диня ( грозде) със сирене и хляб редовно си ям,когато им е сезона...

# 64
  • Мнения: 4 965
Аз лично, освен калинките на Блонди, тук не видях странна храна по моите разбирания. Аз обожавам всякакви комбинации от сладко и солено (като се почне с филия с конфитюр и кашкавал, минем през ориз с чили и стафиди и стигнем до споменатите фурми с прошуто или мед с бадеми).
Странното (т.е. гадното) при мен беше единствено един стек алангле - буквално режех и излизаше кръв - не можах да изям повече от 2 хапки.
Всичко друго ми е приемливо и бих яла - обичам екзотиката. Вероятно само манджи от буболечки и сурови карантии не бих яла.

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 1 275
Че защо не-тъкмо пъпеша убива соленото. Де да знам,на мен ми звучи приемливо като комбинация. newsm78

# 66
  • Мнения: 37
http://www.flickr.com/photos/olivereclipse/3169025417/  това са като морски свин4ета ядат се много в еквадор. пе4ени или както им дойде на ум #Crazy

Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 13:46 от RALI LO

# 67
  • Мнения: 5 462
Странното (т.е. гадното) при мен беше единствено един стек алангле - буквално режех и излизаше кръв - не можах да изям повече от 2 хапки.
Прекрасно просто месо алангле.. особено телешкото .
Да си резнеш малко полусурово месце . Heart Eyes
Може и риба също .

# 68
  • Мнения: 307
http://www.flickr.com/photos/olivereclipse/3169025417/  това са като морски свин4ета ядат се много в еквадор. пе4ени или както им дойде на ум #Crazy

Ужасно е.  Това за мен е домашен любимец, а не храна.

ПП.  Как` Сийка сигурно ще се включи потресена.

# 69
  • Мнения: 1 192
Цитат
Аз обожавам всякакви комбинации от сладко и солено
Може би доста хора са така ( включително аз), но тази комбинация сладко-солено зверски засилва апетита и "Сбогом хубава фигура! Cry " освен , ако не притежавате  добър метаболизъм и по принцип не сте склонни към пълнеене... Peace

# 70
  • Мнения: 27 524
сатленки с кисело мляко...

А какво са сатленки?  newsm78

# 71
  • Мнения: 308
А аз като дете ядях филия с лютеница и мед...

# 72
  • Мнения: 5 462
сатленки с кисело мляко...

А какво са сатленки?  newsm78
Тънки наденички(пълни незнайно с кво ) навити в кръг в тарелка ???Сега да обяснявам ли кво е тарелка ???

# 73
  • Мнения: 3 425
пълнен домат с мед - обожавам го

 Shocked това дори не мога да си представя какъв вкус има  Thinking ще трябва да опитам   chef


Сатленки=кърначета???

# 74
  • Мнения: 4 785
[
Сатленки=кърначета???

Май, май...  newsm78

За мен е странна комбинацията мед с паниран кашкавал - опитах, щото милото до преди малко ядеше с апетит, ама хич не ми хареса  Naughty Брат ми яде кашкавал с мед на микровълнова и поръсва обилно с чубрица.... ама щом им харесва, защо да не го ядат?

Общи условия

Активация на акаунт