Липсата на кой витамин води до непрекъснато напукване на устните?

  • 4 585
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 834
От 2мес се боря с непрекъснато напуканите устнички на дъщеря ми. То не бяха какви ли не балсамчета, възелинчета, кремче супер софт на Себа мед ooooh! и все тая. Вечер се мажем, сутрин е супер, а до обяд вече направо стърчат кожички и понеже тя ги дърпа- стават ранички. Говорих с педито. Каза " Липса на някой от витамините." Да, ама на кой newsm78 Не е лишена цяла зима нито от зеленчуци, нито от плодове.  Рових се из нета, но не намерих нищо.
С две думи, ако някой се е сблъсквал с този проблем  Praynig да сподели какво да предприемам!

# 1
  • Мнения: 1 496
Ето малко инфо , което намерих , в края на статията пише за това, което те интересува .
http://www.chudesa.net/?p=statia&statiaid=3420

# 2
  • София
  • Мнения: 175
Синът ми беше така цяла зима, на всичкото отгоре и му излизаха постоянно ечемици. Какви ли не изследвания му правих, всичко му беше в норма. После някой ми каза, че може да се получава от липса на витамин В и да пробвам да му давам бирена мая. И наистина, и напуканите устни, и ечемиците се оправиха.

# 3
  • Мнения: 834
Ейй, златни сте  love001 Знаех си, че ще получа качествен съвет newsm10
Може да е липса на вит. В или магнезий Rolling Eyes, но не е калций- ноктите и зъбките и са перфектни.
Beroea, бирената мая от аптеката предполагам си я купувала newsm78 А в какви дози му я даваше и колко дълго?

# 4
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Ейй, златни сте  love001 Знаех си, че ще получа качествен съвет newsm10
Може да е липса на вит. В или магнезий Rolling Eyes, но не е калций- ноктите и зъбките и са перфектни.
Beroea, бирената мая от аптеката предполагам си я купувала newsm78 А в какви дози му я даваше и колко дълго?


Точно за вит.В съм чувала,че при липса се напуквали устните.

# 5
  • София
  • Мнения: 175
Да, от аптека му я купих. Давам горе-долу от 1 месец. В началото давах по 1 хапче сутрин и по 1 вечер, но като му се успокоиха устните и ечемиците започнах да давам само по 1 хапче вечер. След 1-2 седмици мисля да ги спра напълно.

# 6
  • Мнения: 834
 Hug Hug Hug на всички ви за бързите съвети Hug
Още днес ще и купя и от довечера започваме и ние Peace

Общи условия

Активация на акаунт