моля спешно за помощ

  • 5 435
  • 108
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 12 554
Разбрах, но тъй като аз самата лъжа задължително, ако се наложи, няма как да откликна по същия начин като теб, nana  Simple Smile

Не и нужно, Тес. Всеки си има виждане. Но ти самата казваш, ако се наложи. А тук лъжата не е била наложителна, а по желание  Wink

# 61
  • Мнения: 2 556
Да де, аз говоря по принцип. В смисъл мен не ме притеснява да излъжа в някои случаи, затова и не заклеймявам лъгането по принцип. Просто за мен лъжата не е толкова страшна и опасна, както съм чела, че мислят хората тук из форума примерно.

# 62
Разбрах, но тъй като аз самата лъжа задължително, ако се наложи, няма как да откликна по същия начин като теб, nana  Simple Smile

Не и нужно, Тес. Всеки си има виждане. Но ти самата казваш, ако се наложи. А тук лъжата не е била наложителна, а по желание  Wink


Тук лъжата не е била наложителна а неизбежна според мен,тя се е хванала като удавник за сламка,а ние тук коментираме кое е лошо кое е добро.Елица и аз ти пращам моя скайп и ще ти помогна скаквото мога Hug

# 63
  • Мнения: 139
Разбрах, но тъй като аз самата лъжа задължително, ако се наложи, няма как да откликна по същия начин като теб, nana  Simple Smile

Не и нужно, Тес. Всеки си има виждане. Но ти самата казваш, ако се наложи. А тук лъжата не е била наложителна, а по желание  Wink


Тук лъжата не е била наложителна а неизбежна според мен,тя се е хванала като удавник за сламка,а ние тук коментираме кое е лошо кое е добро.Елица и аз ти пращам моя скайп и ще ти помогна скаквото мога Hug
Хора, не разбирате ли, че има лъжа и лъжа.....
Лъжата на авторката мега глупава, предвид обстоятелствота, че е лесно оборима и не може да се поддържа особено дълго.
Едно е да излъжеш партньора си, че новата ти чанта струва 20 лева, ако е 200, примерно, че довечера си на служебна вечеря, за да не ти се натресе свекървата, примерно, а съвсем друго, че си бременна, пометнала, болна, умряла.....Вторият вид лъжене е долно, низко, жестоко и мизерно и нищо не го оправдава.
Съпругът на авторката не я е лъгал. Напуснал я е.
Ответната реакция на това би било изгонване, например., а не "Бременна съм", "Леле, пометнах" (Пази Боже от такова нещастие наистина)

# 64
  • Мнения: 631
Аз пък не виждам проблем да отидеш на лекар наистина и след изследванията да кажеш, че не си бременна, а е на хормонално ниво от стреса който преживяваш... Така ще излезеш чиста от ситуацията.
Колкото до това дали е излъгала или не никой няма право да съди другия с гаранцията, че на него няма да му се случи. Айде престанете да сте толкова изрядни и перфектни а?!?!

# 65
  • София
  • Мнения: 12 554
Разбрах, но тъй като аз самата лъжа задължително, ако се наложи, няма как да откликна по същия начин като теб, nana  Simple Smile

Не и нужно, Тес. Всеки си има виждане. Но ти самата казваш, ако се наложи. А тук лъжата не е била наложителна, а по желание  Wink


Тук лъжата не е била наложителна а неизбежна според мен,тя се е хванала като удавник за сламка,а ние тук коментираме кое е лошо кое е добро.Елица и аз ти пращам моя скайп и ще ти помогна скаквото мога Hug
Хора, не разбирате ли, че има лъжа и лъжа.....
Лъжата на авторката мега глупава, предвид обстоятелствота, че е лесно оборима и не може да се поддържа особено дълго.
Едно е да излъжеш партньора си, че новата ти чанта струва 20 лева, ако е 200, примерно, че довечера си на служебна вечеря, за да не ти се натресе свекървата, примерно, а съвсем друго, че си бременна, пометнала, болна, умряла.....Вторият вид лъжене е долно, низко, жестоко и мизерно и нищо не го оправдава.
Съпругът на авторката не я е лъгал. Напуснал я е.
Ответната реакция на това би било изгонване, например., а не "Бременна съм", "Леле, пометнах" (Пази Боже от такова нещастие наистина)

Мда, ето това исках да кажа всъщност.   202uu

# 66
  • София
  • Мнения: 12 554
Айде престанете да сте толкова изрядни и перфектни а?!?!

Що? Да стана лъжкиня ли ми препоръчваш?
Никога в живота си не съм лъгала партньора си. Напротив. Преживяла съм раздели именно, защото съм разбирала, че съм лъгана. Това нещо не го прощавам никому. И muneca е напълно права. Това лъжене е долно, просташко, гнусно и низко.  Sick

# 67
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Не е мега глупава лъжата, в случая. Жената си е казала: "Аз да го откъсна за два- три месеца от вредното влияние на "другата", да зарадвам, макар и за кратко детенцето, пък после ще му мисля. Може и да му мине увлечението и да се сети, че ни е нужен в къщи."
А може и да се е надявала да забременее през това време, но да не е успяла. За мен постъпката и не е осъдителна, но не за това е темата. Тя търси помощ, а не дисекции на поведението си. Peace

# 68
  • Мнения: 370
Аз пък не виждам проблем да отидеш на лекар наистина и след изследванията да кажеш, че не си бременна, а е на хормонално ниво от стреса който преживяваш... Така ще излезеш чиста от ситуацията.
Колкото до това дали е излъгала или не никой няма право да съди другия с гаранцията, че на него няма да му се случи. Айде престанете да сте толкова изрядни и перфектни а?!?!
newsm10

# 69
  • Мнения: 139
Не е мега глупава лъжата, в случая. Жената си е казала: "Аз да го откъсна за два- три месеца от вредното влияние на "другата", да зарадвам, макар и за кратко детенцето, пък после ще му мисля. Може и да му мине увлечението и да се сети, че ни е нужен в къщи."
А може и да се е надявала да забременее през това време, но да не е успяла. За мен постъпката и не е осъдителна, но не за това е темата. Тя търси помощ, а не дисекции на поведението си. Peace
Да и някои от нас (вкл и аз) и предлагаме като съвет варианта да седне на искрен разговор със съпруга си, да обясни на него както на нас какво е положението и какво я е подтикнало да го излъже и да направят опит(ако и той иска) да преодолеят това заедно.
Аз поне я съветвам приятелски, защото не съм афектирана и мога реално да си представя как би реагирал съпругът й ако:
1. Открие, че е лъган;
2. Наложи му се да преживее "аборт"/окаже, се, че "бременността", на която се е зарадвал се окаже мнима.
При честно и искрено поведение, ако страданието от стореното е видно, ако му обясни, че го обичат и имат нужда от него, че от страх дотам се е стигнало, има шанс да го накара да преосмисли.

# 70
  • Мнения: 753
Не виждам защо я съдите жената!Тя се е опитвала да спаси брака си .В любовта и на война всички средства са допустими.Още повече, че има болно детенце в къщи!!!!
За мен тя е постъпила много добре, друг е въпросът как ще се измъкне сега. newsm78

Първо си вземи направление за АГ, и отиди да говориш с лекаря.Обясни му ситуацията и чуй какво ще те посъветва.Гинеколозите са приказливи, и повечето ще ти влезнат в положението, така, че страшно няма.Вариянтите са да "пометнеш" - все пак доста стрес и притеснения си имала или да е мисед/кухо яйце/, което обаче трябва да се кюретира т.е. болница за няколко часа, малко театро, че ти е лошо......

Горе главата, важното е, че си успяла да си го върнеш!

# 71
  • Варна
  • Мнения: 2 268
muneca de porcelana "Пича" е изоставил жена си и детето си инвалид, напълно безотговорно. "Спасил" се е от тежкото, пълно с грижи ежедневие. Нима мислиш, че човек способен да постъпи така егоистично, би се трогнал от някакъв си разговор?! Той с цялото си поведение демонстрира, че не му пука за чувствата на другите, най-вече за тези на детето, защо мислиш, че изведнъж ще си промени отношението?

# 72
  • Мнения: 544
b]В любовта и на война всички средства са допустими.[/b]

Изобщо не съм съгласна.  Naughty Има много недопустими средства в любовта. Но в случая май не става дума за любов между двамата.  newsm78 А когато стане въпрос за любов, то откритостта е на първо място.

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 523
...
Горе главата, важното е, че си успяла да си го върнеш!

Върнала си го е??? Дали? Много интересно докога! Не мисля, че с подобни лъжи е успяла.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 2 268
За каква любов говорите!?!? Според ман авторката го е отписала за себе си, отдавна. Тук става въпрос за това, че детето страда от липсата му и дори му се влошава здравословното състояние. Коя майка не би искала детето и да е добре, пък било то и на цената на лъжа?! Това не е поредната тема за ограбена любов.

Общи условия

Активация на акаунт