моля спешно за помощ

  • 5 433
  • 108
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 12 554
Ахааа! 15 години стигат и вече може да абдикира, така ли?
Хм, защо майките никога нямат право да се "спасяват", защо винаги трябва да са силните и отстояващите?
Риторични питанки, не държа на отговор!
Струва ми се, че гледате много повърхностно на ситуацията. Дали изобщо си представяте, какъв е живота на тази жена с дете инвалид първа степен, а? За мен, всички нейни действия са продиктувани единствено и само от мисъл за детето и неговото физическо и емоционално здраве, следователно са правилни.

Изобщо не гледам повърхностно. Сега като се разрази скандалът - въздействието върху детето ще е много по-унищожително, отколкото преди това.
Това едно.
Второ - извинявай, но ако един човек не иска да направи нещо - ти с въже не можеш да го вържеш. Моята кръстница гледа вече 30 години сина си, който е диабетик на 4 пъти инсулин дневно сама. Разведена е и е учителка. Сметни сама колко й е заплатата. Така че много добре знам какво е.
И трето - има точно толкова майки, които си зарязват децата. Така че и те се спасяват. Въпрос на личен морал.

# 91
  • Мнения: 7 914
elica ivanova
 защо не си смениш ник-а -  не знаеш кой те чете .. от домашните имам предвид Peace

 и дано намериш разрешение на ситуацията , която да е най удобна за теб .
 това е една от смислените теми в ДиС Peace

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 839
Е, то това едва ли е името на жената  newsm78

# 93
  • Мнения: 15
Във всеки пост чета думата ''ЛЪЖА'' - само това се коментира - забравяте, че детето е на 14 год. и е ПЪРВА група инвалид - каква сила се иска, за да се  се гледа това дете(то е обичано и обгрижвано). И като я напусне мъжът и - остава сама и болното дете. Пред такава дилема как бихте постъпили вие?

# 94
Във всеки пост чета думата ''ЛЪЖА'' - само това се коментира - забравяте, че детето е на 14 год. и е ПЪРВА група инвалид - каква сила се иска, за да се  се гледа това дете(то е обичано и обгрижвано). И като я напусне мъжът и - остава сама и болното дете. Пред такава дилема как бихте постъпили вие?

Май ще постъпя по същия начин.Ако това е цената за връщането на усмивката на сина си,не бих се двуумяла изобщо,даже и да знам,че не може да продължава вечно,бих го направила. Sad

# 95
  • Мнения: 370
Ей как сте нападнали жената  ooooh!
До колкото разбирам тя се чуства доста зле поради тази нелепа ситуация в която се намира и мисля че да я нападаме допълнително е последното от което има нужда.
Защо не се опитате да се поставите на нейно място за малко и да спрете да сте толкова изрядни и безупречни? Мисля че ежедневието на жената е достатъчно трудно и мъжа и е постъпил мега егоистично като я е оставил да се оправя сама с детето  Naughty Така че за мен постъпката и е правилна в тази ситуация  Crossing Arms Ха той ще ходи да си вее байряка по мадами а пък тя да му мисли как щял да се почуства при евентуален "аборт" а той помисли ли за нея и детето като ги е изоствил а? Айде нека страда Crossing Arms  малко му е даже  Crossing Arms

Не виждам защо я съдите жената!Тя се е опитвала да спаси брака си .В любовта и на война всички средства са допустими.Още повече, че има болно детенце в къщи!!!!
За мен тя е постъпила много добре, друг е въпросът как ще се измъкне сега. newsm78

Първо си вземи направление за АГ, и отиди да говориш с лекаря.Обясни му ситуацията и чуй какво ще те посъветва.Гинеколозите са приказливи, и повечето ще ти влезнат в положението, така, че страшно няма.Вариянтите са да "пометнеш" - все пак доста стрес и притеснения си имала или да е мисед/кухо яйце/, което обаче трябва да се кюретира т.е. болница за няколко часа, малко театро, че ти е лошо......

Горе главата, важното е, че си успяла да си го върнеш!

 Peace Peace Peace Peace Peace
именно.всички тук се хванаха да говорят за лъжата ,която е спретнатала авторката ,а не да кажат как да излезе от ситуацията, а  тя точно това иска-ПОМОЩ.! затова е и писала тук.и без това се е впрагнала достатъчно,че го е излъгала мъжа си де/,въпреки ,че той е по-виновен от нея,защото ги е изоставил с болното дете. аз мисля,че си го е заслужил.и въпреки всичко мацката иска да си го върне ,заради усмихнатото личице на детенцето й.айде сега,щом става въпрос за дете и  то моето дете хич няма и да ми пука каква лъжа ще спретна,за да върна усмивката на личицето му.ЛЪЖА ,та лъжа!ЕЙЙЙ,ГОЛАМА РАБОТА ,че е излъгала. Crossing Arms

# 96
  • Мнения: 332
Във всеки пост чета думата ''ЛЪЖА'' - само това се коментира - забравяте, че детето е на 14 год. и е ПЪРВА група инвалид - каква сила се иска, за да се  се гледа това дете(то е обичано и обгрижвано). И като я напусне мъжът и - остава сама и болното дете. Пред такава дилема как бихте постъпили вие?
Именно, аз за това говоря, тя каза, че на детето състоянието се е влошило когато "възлюбения" е изчезнал, а като се е върнал детето е щастливо отново. В името на щастието на детето тя трябва да се бори. Целта оправдава средствата. Излъжи си мила, и ако трябва цял живот живей в лъжи, ти го правиш заради детенцето си.

# 97
  • Пловдив
  • Мнения: 523

 Именно, аз за това говоря, тя каза, че на детето състоянието се е влошило когато "възлюбения" е изчезнал, а като се е върнал детето е щастливо отново. В името на щастието на детето тя трябва да се бори. Целта оправдава средствата. Излъжи си мила, и ако трябва цял живот живей в лъжи, ти го правиш заради детенцето си.

Пълни глупости!  ooooh!

# 98
Елица,
Разрови из форум проблемно забременяване за МИСЕД ( missed abortion). Мисля това ще ти помогне.
С две думи, сърдечната дейност на плода спира и той загива. Много често майката не разбира за това, т.е. няма кървене, симптомите на бременност не отшумяват веднага. За загубата на бебето се разбира при рутинен преглед на бременната жена. Ако това е станало в началото понякога плода се абсорбира от тялото, в противен случай се налага кюртаж, много често спешен.
Много те моля, ако решиш да използваш това, прочети възможно повече неща за да не се оплетеш.
Скоро моя приятелка преживя мисед. Всичко стана за няколко часа. Сутринта отиде щастлива на видеозон, а по обяд се прибра кюртирана.
На тези които са тръгнали да нищят правилно ли си постъпила или не ще кажа  да се помолят да не попадат в твоята ситуация. Вие хора, знаете ли какво е да имаш детенце ИНВАЛИД ? Познавате ли такива деца ? Знаете ли че в нашата държава целият им свят се свежда основно до мама и тате ? Вие като майки, гледайки как страда болното ви детенце, не бихте ли се хванали за последната сламка?
Не обвинявам нито Елица, нито мъжът и. Животът достатъчно им е поднесъл и на двамата. За мен жената е постъпила правилно, знаела е къде му е болното място, знаела е как да го върне. Поставете се на мястото и на двамата и ще разберете и изневярата и лъжата.
Мисля, че е редно да помогнем това семейство да остане заедно. Детенцето им го заслужава, те двамата също.

# 99
  • Мнения: 370
Елица,
Разрови из форум проблемно забременяване за МИСЕД ( missed abortion). Мисля това ще ти помогне.
С две думи, сърдечната дейност на плода спира и той загива. Много често майката не разбира за това, т.е. няма кървене, симптомите на бременност не отшумяват веднага. За загубата на бебето се разбира при рутинен преглед на бременната жена. Ако това е станало в началото понякога плода се абсорбира от тялото, в противен случай се налага кюртаж, много често спешен.
Много те моля, ако решиш да използваш това, прочети възможно повече неща за да не се оплетеш.
Скоро моя приятелка преживя мисед. Всичко стана за няколко часа. Сутринта отиде щастлива на видеозон, а по обяд се прибра кюртирана.
На тези които са тръгнали да нищят правилно ли си постъпила или не ще кажа  да се помолят да не попадат в твоята ситуация. Вие хора, знаете ли какво е да имаш детенце ИНВАЛИД ? Познавате ли такива деца ? Знаете ли че в нашата държава целият им свят се свежда основно до мама и тате ? Вие като майки, гледайки как страда болното ви детенце, не бихте ли се хванали за последната сламка?
Не обвинявам нито Елица, нито мъжът и. Животът достатъчно им е поднесъл и на двамата. За мен жената е постъпила правилно, знаела е къде му е болното място, знаела е как да го върне. Поставете се на мястото и на двамата и ще разберете и изневярата и лъжата.
Мисля, че е редно да помогнем това семейство да остане заедно. Детенцето им го заслужава, те двамата също.
подкрепям напълно това. newsm10

# 100
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Следях темата от начало, но мнението ми беше противоречиво.
Това, което аз бих посъветвала авторката е следното: В никакъв случай не си признавай за лъжата!!! Ще те изнудват цял живот после, а може твоя да настрои и детето срещу теб. В никакъв случай не лъжи и за спонтанен аборт- лесно може да се разбере дали е истина, може да предизвикаш дявола...или просто да си загубиш съня ако все още въобще имаш такъв.
От всички съвети до момента най-адекватен ми се струва оправднанието за хормонален проблем. Нещата там са вариращи и както един месец хормоните могат да са ти в небето, така на следващия всичко да е наред- така че не може да докаже, че си го излъгала + това повечето мъже като чуят медицински термин е все едно им говориш на суахили.
Ако послушаш моя съвет- остава само да го изиграеш добре и да си сигурна в себе си, че може да си сбъркала, може да си постъпила долно, но "каквото повикало- такова се обадило", а и го правиш заради детето си, а не от лигави прищевки!!!  Hug Hug Hug

А "много умните" да спрат да обвиняват жената, защото не се знае някой снежен ден на какъв леден *** ще се наденат!  Close

# 101
  • София
  • Мнения: 15 232
Аз пък не знам откъде се нароиха всичките тия гости с едно и също IP в тази тема. Същото като на авторката.
Може и да греша, драги читатели, но се дръжте здраво, защото не е изключено да сте на пързалката.

# 102
  • Мнения: 269
В никакъв случай не си признавай за лъжата!!! Ще те изнудват цял живот после, а може твоя да настрои и детето срещу теб. В никакъв случай не лъжи и за спонтанен аборт- лесно може да се разбере дали е истина, може да предизвикаш дявола...или просто да си загубиш съня ако все още въобще имаш такъв.
От всички съвети до момента най-адекватен ми се струва оправднанието за хормонален проблем. Нещата там са вариращи и както един месец хормоните могат да са ти в небето, така на следващия всичко да е наред- така че не може да докаже, че си го излъгала + това повечето мъже като чуят медицински термин е все едно им говориш на суахили.

Напълно подкрепям това мнение Peace

# 103
  • София
  • Мнения: 16 055
Аз пък не знам откъде се нароиха всичките тия гости с едно и също IP в тази тема. Същото като на авторката.
Може и да греша, драги читатели, но се дръжте здраво, защото не е изключено да сте на пързалката.
То това си е ясно от началото.
Сценарии всякакви измислят.

# 104
  • Мнения: 81
Елица,
Разрови из форум проблемно забременяване за МИСЕД ( missed abortion). Мисля това ще ти помогне.
С две думи, сърдечната дейност на плода спира и той загива. Много често майката не разбира за това, т.е. няма кървене, симптомите на бременност не отшумяват веднага. За загубата на бебето се разбира при рутинен преглед на бременната жена. Ако това е станало в началото понякога плода се абсорбира от тялото, в противен случай се налага кюртаж, много често спешен.
Много те моля, ако решиш да използваш това, прочети възможно повече неща за да не се оплетеш.
Скоро моя приятелка преживя мисед. Всичко стана за няколко часа. Сутринта отиде щастлива на видеозон, а по обяд се прибра кюртирана.
На тези които са тръгнали да нищят правилно ли си постъпила или не ще кажа  да се помолят да не попадат в твоята ситуация. Вие хора, знаете ли какво е да имаш детенце ИНВАЛИД ? Познавате ли такива деца ? Знаете ли че в нашата държава целият им свят се свежда основно до мама и тате ? Вие като майки, гледайки как страда болното ви детенце, не бихте ли се хванали за последната сламка?
Не обвинявам нито Елица, нито мъжът и. Животът достатъчно им е поднесъл и на двамата. За мен жената е постъпила правилно, знаела е къде му е болното място, знаела е как да го върне. Поставете се на мястото и на двамата и ще разберете и изневярата и лъжата.
Мисля, че е редно да помогнем това семейство да остане заедно. Детенцето им го заслужава, те двамата също.
Виви, писах като гост днес, да. Това писание е мое.
Не можах да си влезна в профила, затова. Немам нищо общо с другите гости.

Общи условия

Активация на акаунт