болезнени гърди

  • 21 108
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 82
Какво "за тези 6 месеца"?Не може да се развие?Ами този лекар гледа на ехограф и ренген и със снимката,дава заключение.Аз затова не отидох да покажа резултатите на гинеколога,защото тозими каза,че нищо ми няма.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Не съм много наясно, но ще споделя какво ми каза една лекарка. Преди няколко години, на една почивка си напипах бучка отстрани на гърдата. Като се върнах, веднага отидох на лекар и ме пратиха първо да ме видят на ехограф. Жената, която ме прегледа написа в епикризата, че вижда водосъдържимо образувание с някакви си там размери. Когато я попитах, дали е възможно да е рак тя ме отряза с думите "Рака не е водосъдържим, а това тук ясно се вижда, че не е плътно."
Така, че щом са ти казали, че е лимфно образувание, най-вероятно е точно това. Споко!

Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 13:33 от Северина

# 32
  • София
  • Мнения: 7 097
Какво "за тези 6 месеца"?Не може да се развие?

Напротив, за 6 месеца ще се развие и още как  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 82
Ходих на лекар.За мой голям късмет,точно в момента в града ни е подвижния мамограф на Avon.Оказа се че е хормонално образувание или нещо такова,дължи се на нередовния ми цикъл и ще изчезне щом ми дойде.Благодаря за мненията и вниманието!

# 34
  • Мнения: 32
на какво може да се дължи възпаление на зърната? само при бременните ли им се променя цвета?

Общи условия

Активация на акаунт