Търся добър АГ в Люлин (София)

  • 6 368
  • 17
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 240
Здравейте, момичета

Бременна съм в 6 г.с. и търся добър АГ специалист за проследяване на бременността. Тъй като живея в Люлин, най-добре да е някъде в района. Освен това за предпочитане е да работи по НЗОК.

Предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 9 973
в 12-поликлиника

# 2
  • Мнения: 240
Там ходих при една докторка и бях много разочарована от нея  Sad

# 3
  • Мнения: 582
    В медицински център "Люлинмед" д-р Иван Димитров.

# 4
  • Мнения: 48
26 п-ка,д-р Коловски

# 5
  • Мнения: 10
 Предварително се извинявам, че се намесвам в чужда тема, но имам подобен проблем. Също търся лекар по ЗК от Люлин за проследяване на бременност. Интересува ме дали някой има отзиви за д-р Йонкова от МЦ Люлинмед?

# 6
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Peace
също и обратната смяна - Клисурски/по мое наблюдение даже е малко по-напред с материала от Коловски /...и при двамата обаче се зареди с огромна доза търпение - чакала съм с часове пред кабинета...
препоръчвам и Желева в МЦ Превент във втори м.р. - следила ми е първата бременност , много е внимателна, няма опашка, защото всички тичат в поликлиниката, обяснява подробно /Но! не очаквай да ти каже пола на детето Wink/...

# 7
  • Мнения: 1 710
Давам още един глас за д-р Иван Димитров от Люлин Мед.

Kaloma, за д-р Йонкова нищо не съм чувала. Явно преглежда в Люлин Мед отскоро и за това нямам впечатления.

# 8
  • Мнения: 165
Аз ходя при д-р Клисурски в 26-та поликлиника. Не ме е разочаровал до момента.  Peace

# 9
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Добри са ми впечатленията от доктор Клисурски.

За Иван Димитров има много негативни мнения във
форума и цяла тема.
Той преглежда също и в МЦ Св. Димитър до
Пирогов.

Ето темите:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=342755.15
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=275677.msg7754466#msg7754466

Последна редакция: пн, 03 авг 2009, 19:09 от Gulia

# 10
  • Мнения: 1 710
Добри са ми впечатленията от доктор Клисурски.

За Иван Димитров има много негативни мнения във
форума и цяла тема.
Той преглежда също и в МЦ Св. Димитър на Феликс Каниц до
Пирогов.

Чела съм една от темите, но там стана ясно, че става въпрос за друг Иван Димитров. Не съм сигурна къде точно е другият му кабинет, така че не знам дали говориш за лекаря, от който аз съм много доволна или е съвпадение на имената.

# 11
  • София
  • Мнения: 38
Предварително се извинявам, че се намесвам в чужда тема, но имам подобен проблем. Също търся лекар по ЗК от Люлин за проследяване на бременност. Интересува ме дали някой има отзиви за д-р Йонкова от МЦ Люлинмед?

здрасти, йонкова ми е личен гинеколог от много години-много съм доволна. и предната и сегашната ми бременност следи!
отзивчива е, обяснява , внимателна е !
аз я препоръчвам!!!
всичко хубаво!

# 12
  • Мнения: 10
здрасти, йонкова ми е личен гинеколог от много години-много съм доволна. и предната и сегашната ми бременност следи!
отзивчива е, обяснява , внимателна е !
аз я препоръчвам!!!
всичко хубаво!

  Благодаря за отговора! Аз вече се записах при нея на ж.к. и засега съм доволна  Hug

# 13
# 14
  • София
  • Мнения: 38
желая ти всичко хубаво и лека бременност, kaloma! Hug

# 15
  • Мнения: 10
желая ти всичко хубаво и лека бременност, kaloma! Hug

  Благодаря   bouquet  bouquet

# 16
  • гр. София
  • Мнения: 252
цък да побутна темата , и аз съм в търсене на "моят" гинеколог за проследяване на бременност Grinning. В Люлинмед работят ли със ЗК?

# 17
  • Мнения: 240
Да, работят.
Обаче аз така и не стигнах до тях, все още си ходя на частно, защото трябва да си взимам всеки път един свободен ден за да чакам пред кабинета на личната за направление  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт