Постове от кои никове не пропускате да прочетете

  • 11 444
  • 163
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: X
Офф топик- Наталина и като човек е страхотна!
Имам удоволствието да я познавам лично.
[/quote]
(винаги съм се питала тайно успява ли да поддържа фигура с всички тия Хапсольтно съблазнителни сладкиши дето прави)

# 121
  • Мнения: 5 370
Ами.....храни другите. Mr. Green
А тя само се радва на апетита им.
Това също офф.

П.С. Не фигурата е най-важното,за мене винаги е бил по-важен Човекът.

# 122
  • Мнения: 5 710
наталина беше с френския сладкиш с круши, нали? перлата в короната на моите сладкарски умения  Grinning жалко, че сме на диета, по едно време го правех през ден този сладкиш... мъжът ми беше пристрастен направо.

# 123
  • Мнения: 5 940
Много са, в различните подфоруми, различни хора. Някои харесвам, защото чувствам близки, други, защото са толкова различни. Има такива, които писанията им ме стигат, вълнуват, карат ме да се връщам отново и отново към този текст, те ползват думите така, както ми харесва, докосват ме по някакъв начин. Други ги чета, защото все ми се иска да разбера защо стигат толкова много от останалите потребителиq пък аз не мога да ги харесам.  Има такива, от които получавам много ценна информация.
И все пак .
Приятелки са ми Sedada и Le Soleil , тях не пропускам.
От подфорумите за деца и майчинство, любими са ми Ескарина, ЧеКа, simplyaven /нея обичам да я чета и тук/, Judy, Не се сърди, човече ,Andariel, anette, baibibi и много още, които сега откривам
за хранене и захранване - Косе Босе, Vivi, Не се сърди, човече, Блонди, Биляна и pandora
В ДиС най-честната, съпреживяваща и наистина помагаща на потребителите по мое мнение е pasinet
Там и теб, Ники, не пропускам.
Тук обичам да чета освен някои от гореизброените, Dona, buttinsky,  Nino Tino,  Флор, Рокси и  10cent's   /последните две са ми много различни от мен самата и винаги са ми любопитни/, maraidara, Umbra, Имелда, Летящата и  dodo dodo Buba Mara gall Клонка/като пишеха/
Еовин ми е някак вдъхновяващо млада. Всъщност почти всички чета. И все пак, ако не бях пред монитора, книга бих прочела от Umbra, simplyaven, buttinsky и Liska /много ми липсва/.
Искам да пия кафе с Дренка, Ulia и ДеЩоВиди ,с децата да сме заедно. Те са толкова подкупващо естествени, лишени от всякаква суета.
И естествено Бабилия.  Както и римуващите, всички си ги обичам.

Последна редакция: сб, 13 юни 2009, 09:45 от valerie

# 124
  • Мнения: 998
Не бих искала да пропусна пост на Evil Simple Smile
Уникален стил на писане има ,невероятно зареждащо чувство за хумор.
От постовете й блика позитивизъм.

# 125
  • Мнения: 2 022
Темата не е списък кого харесвам и кого не, нали? Харесвам страшно много хора, но има няколко ника, които дори мнението им да не съвпада с моето, ми е интересно да прочета и не го пропускам: Как Сийка, Вълка, Холограма, Нино Тино, 10-те цента, Ксения - сигурно има и други, но това ми идва на акъла в момента Simple Smile

Последна редакция: нд, 14 юни 2009, 14:38 от Cygnus

# 126
  • Мнения: 1 568
Liska,абе къде е Liska?

# 127
  • Мнения: 8 917
Chanel винаги успява да привлече вниманието ми - харесва ми стилът и чувството й за хумор.

# 128
  • Мнения: 2 161
Chanel винаги успява да привлече вниманието ми - харесва ми стилът и чувството й за хумор.
И аз съм на същото мнение.

# 129
  • Мнения: 2 401
О, Шанел! Ореваха орталъка тука за тебе. Добре дошла.
Сега, ако и лисицата, рече да си врътне опашката насам.. еееех.

# 130
  • Мнения: 2 386
Няма да го направи.

Без да отчитам симпатиите или антипатиите си, чета редовно ДеЩоВиди, Вълкът с дълъг ник, Кака Сийка, Хапка, Монда, Хиър Ъгейн,10 цента, Анда, Ксения, Никифин и Василиса. Сигурно има и още, но не се сещам.

# 131
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
tatman forever & Reza - обичам, когато се сетя 1 път в месеца, да им изчета творчеството за някакво изминало време назад

ivonska & как`Сийка  - чета ги с кеф винаги, щом им фиксирам ника

блогът на Бу е страхотен  Flutter

# 132
  • София
  • Мнения: 5 074
И аз това се питам от известно време ?

# 133
  • Мнения: 110
не ми се иска да пропусна някой, но от потребителите, които пишат тук, с удоволствие чета: Гюлфия, Василиса, Жозефина, Вълкът с дълъг ник, Дона Флор, морска пяна, бз, ангелина.бкг  - много интересни и интелигентно мнения имат! 
по своему интересни и забавни са Марадона, Дона, бабилия и 10`сентс
Имам "фаворити" от другите теми, но дълъг списък ще стане!

# 134
  • Мнения: 179
Лиска много, ама много ми липсва.

  Е, тая клюка съм я изпуснала...Що е изчезнала ЛИСКА? Малко беше крайна, но и с това интересна.

 Иначе моя отговор е  как`Сийка . Споделяла съм с нея тези свои чувства на ЛС.

Общи условия

Активация на акаунт