Постове от кои никове не пропускате да прочетете

  • 11 454
  • 163
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 936
От тези които не познавам харесвам Василиса, Анда, Баибиби, Дафодил, Дона Флор , Де Ваня,
Дона ми е любимка, но напоследък не я засичам, има и още.

# 76
  • Мнения: 6 443
Гил има такава хубана жена, че това със смяната на резбата ми се струва невъзможно.


Мариянкаа?  Rolling Eyes

Не!На теб не ти ли казах или друг мод беше?  newsm78

# 77
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Чета написаното, не никовете...
Но като ми хареса мнението, поглеждам чие е.
Кефят ме - Небесната красТавица (нещо ми се губи напоследък?), Как' Сийка, Вълкът с дълъг ник, Василиса, [desi],  Kezaja, и още много, много други...

# 78
  • Мнения: 3 268
Забравих да кажа,че много ме кефи остроумното и свежо перо на Тати.Винаги точен,винаги на място.

# 79
  • Мнения: 3 459
Татман, разбира се води класацията Mr. Green
Другите, които не пропускам са: Анджелина, Клото, Не тази вечер Жозефина, Вълкът.
Много обичам да чета постовете на ellyst и Василиса
  Grinning

# 80
  • Мнения: 22 494
Нямам форумни любимци и не виждам нужда да имам.
Чета всички мнения без изключения и без симпатии.
В едни случаи споделям мнението на едни хора, в други случаи на други.
Никога не съм била почитател на затворени групички от "посветени" хора, "любимци" и т.н., които в изобилие има тук.
А какво означава да цениш мнението на някого, когато дори не го познаваш на живо. Само по мненията тук не мисля, че може да се съди за един човек.

# 81
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Чета предимно постове на потребители, които се ограничават до 3 реда. (С малки изключения на доказани заслужили артисти)
Ех, винаги съм мислила, че е голяма минавка да видиш нов отговор и да заредиш страницата, за да прочетеш трите думи на някоя кака. То не че мойто е за четене, ама като тъй и тъй е заредена страницата...

Иначе, чета хора, които познавам (а те все повече стават) или нови отговори по теми, които ме интересуват.

Четвърти ред  Rolling Eyes, специално за Дафодил  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 24
А какво означава да цениш мнението на някого, когато дори не го познаваш на живо. Само по мненията тук не мисля, че може да се съди за един човек.

То да ти кажа и по познаването на живо не можеш да съдиш...някога се получавам много кофти изненади от хора, които мислиш, че познаваш Confused

# 83
  • София
  • Мнения: 3 064
Чета наред, ако темата ми е интересна.
Поименно няма да изброявам.
Естествено, някои потребители са по-колоритни, някои - по-умни, имам си фаворити.
Има, обаче, постове, които не чета - тези на латиница, без пунктуация, или цяла страница без параграфи, това просто не мога да смеля и прескачам.

# 84
  • Мнения: 4 586
От тия с дългите постове - Бояна Ламбер.

# 85
  • Мнения: 2 070
Dona, Как'Сийка, Василиса Умница,Пасинет,Клонка...тези са ми любимите
не пропускам и постовете на потребители, които не харесвам,
сигурно съм мазохистка Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 16:45 от Пали

# 86
  • Мнения: 24 467
Не чета по никовете, интересуват ме само и единствено темите и то в определени подфоруми.
Попадала съм на изключително интересна, добре написана и полезна информация от най- различни хора.

# 87
  • Мнения: 2 716
Василиса
Елист - само постовете, започващи с "братчета прасенца"  Joy
Татти - само заключващите постове. Яд ме когато няма стихче.
Споделете и Спама - всичко.
Това е мазохизъм

# 88
  • София
  • Мнения: 1 735
По тема,по която взимам отношение чета всички постове.Не обичам многословието.Интересни са ми постовете на valerie,juliana/извинявам се ако не са изписани правилно/,не се сърди човече и pasinet.Иначе съм на мнение,че от всеки мога да науча нещо интересно и полезно/с много малки изклюния Mr. Green/.

# 89
  • Мнения: X
Как' Сийка и Лиска са номер едно. Жалко, че втората се загуби - беше много свежа.
Много харесвам на Бу темите и в блога има готини неща.

Селтакис ме радва много, а Татти просто кърти миФки, ама неговите постове са все кратки и някак заключващи.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт