Благоевград 26

  • 35 397
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 62
Нинка, не си мисли че те съдя всеки има право на избор  Hug, това което правиш е наистина много хубаво, аз не мога да си приная честно много ми е трудна да спазвам каквито и да било режими на хранене, е някой ден най-вероятно може да ми се наложи. Пожелавам ти успех в начинанието което си поела, честно да ти кажа въсхищавам се на такива хора   bouquet
Деси направо паднах с този тест, само не разбрах защо отговорат на тритият въпрос е 4100  newsm78

# 286
  • Мнения: 577
Само на първия отговорих вярно. Simple Smile

Тук е още жега, как е по Благоевград?

За храненето на децата - подкрепям с две ръце.

Спокойна и прохладна вечер Simple Smile

# 287
  • Мнения: 2 837
Здравейте! Много сте изписали, хей:)
И аз като Нинка не мога да се похваля, че се храним само здравословно, но пък се стремя - доколкото мога, без това да ми е фикс идея...За съжаление аз много трудно се преборвам с майките, които черпят Румен с Кроки и затова вече избягвам да излизам с майки, които са ми познати, но не са ми близки. Въпреки че понякога позволявам, не искам това да е навик. И аз се радвам, че малкият яде плодове в огромни количества, като мен. Лукът и чушката в манджите не му харесват, но пък иначе ръфа сурови парченца зеле:)
На някои от вас бях изпратила във Фейсбук линк към каузата"Родители за изхвърляне на вредните храни от училищните лавки". Има и сходна петиция: http://www.bgpetition.com/zabrana-za-vrednite-bokluci/index.html. Който иска, може да се включи:)
Мамо Цоцоланке, Hug.

Последна редакция: чт, 25 юни 2009, 19:53 от Ana2

# 288
  • Мнения: 62
Срамота, на втора страница сме това скоре не се беше случвало  Crossing Arms

# 289
  • Мнения: 19
Аз вече съм на работа. Отпуснали сте се - няма кафе за мързеливките като мен.
Иначе, да се оплача - лелята на Симеон - етърва на сестра ми и свекървата, разбира се, са му дали да пие сок Дерби..на дете на 4 месеца...пощурях..милият, не е спал цяла нощ...иде ми да застрелям някого #2gunfire

# 290
  • Мнения: 0
Ето кафе специално за Селесте и всички които са тук  Grinning

# 291
  • Мнения: 19
Благодаря ти  Peace

# 292
  • Мнения: 6
добър ден и от мен

мама цоцоланка (нали не мислиш че неосъзнавам какво правя и какви може да са последствията )
и дани ч да ме извинят че не съм се изразила правилно
момичета не съм имала предвид вас че ме съдите  Hug по принцим има такива от познатите ми

пример миналата седмица бяхме на едно дворно барбекю с още две семейства с децата
всичко живо се нахвърли на мръвката  и само ме подканяха просто казах че съм на череши
е да не ви казвам какво последва  #Cussing out  #Crazy щяха да ме линчуват
добре че си имам подръжник на каузата  hahaha
и най-странното им беше е как така ама нищо от това което е по чиниите няма да си взема  Joy


наемам се да си излагам доводите за режимите единствено на хора които че разберат мотива и целта ми
на другите хич не се хабя да обяснявам

и което пък е още по-странно за мен
такова нещо мога да спазвам много стриктно но през живота си не съм направила и една диета успешно - пробвала съм в годините но никога не съм издържала и винаги съм ги проваляла и най-смело заявявам че диети не мога да пазя

обяснявам си го за себе си с различната цел и мотивацията newsm78
отново психика най-вероятно

и понеже сме на тая здравословна вълна
заредихме се със студено презован зехтин вчера и нямам търпение да пробвам вкуса на яденето приготвено с него
преди години готвех със зехтин но нещо хич нямам спомен
виж салатите само със зехтин се ядат и малко ми е страннен вкусът на салата с олио
навик може би


селесте тея двете са за  #2gunfire готов сок  #2gunfire
и аз направих грубата грешка да дам на детето пресен сок на 3 м по съвет на докторката
а толкова силно го отричаше това ми действие вътрешният ми глас
дедето направи такава диария и непоносимост беше ужасно
и си почнах захранване по- късно по моя си преценка и с куп изчетено
може и аз да съм сгрешила някъде после но такива разстройства и повръщания повече не е имала
а да не ви казвам баба и как тайно от нас я тъпкаше с шоколад и шоколадови бонбони на няма 2г
ма тя малката се "похвали" тагава  и отгоре на всичкото се прояви и алергийка - носът и започваше да тече като река

ама да ти кажа сестра ти да им покаже малко на тези кой е шефът

хайде лек ден на всички че пак се отплеснах
черешите не ми влияят добре явна   Mr. Green

# 293
  • Благоевград
  • Мнения: 142
черешите не ми влияят добре явна   Mr. Green
Това ме разсмя . Как така да не ти влияят добре, виж колко добре си пишеш.
Сага и Мама Цоцоланка да се включи  Hug
Айде да пуска някой нова тема, че ще ни заключат , а и сигурно много
хора не смеят да пишат сега  Laughing

# 294
  • Мнения: 6
desi-r    love001



мм да новата тема да каже кой ще я прави да няма после пак две теми  Grinning
марси явно е на работа нещо не се е включвала
дано вики да е добре

# 295

Общи условия

Активация на акаунт