Скъпа, къде са ми чорапите или кой ми с*а в гащите?

  • 14 474
  • 202
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 830
Разсеяни е слабо казано   Laughing ама нали си ги обичаме   Crazy

# 16
  • София
  • Мнения: 12 554
С мъжа ми такъв проблем нямам.
Но баща ми е класика в жанра. Ако майка не му остави костюма, закачен в коридора, ще си стои гол цял ден.  hahaha

# 17
  • Мнения: 1 254
четох задоволителен отговор в една книга: мъжете имат тунелно зрение, а жените периферно. Те виждат добре надалеч. За да видят даденото нещо в гардероба например те трябва доста да се повъртят. Обуславя се с ролята им в миналите времена-да виждат плячката надалеч, а жените е трябвало да наглеждат децата и да се озъртат за евентуални опасности.

А и така им е по-лесно! Със създаването на ред в къщи си спестих част от тези проблеми-всяко едно негово нещо стои на точно определно място се избягват част от проблемите-тези с дрехи, чорапи, ключове и обувки; но другите-тези с телефона, остават  Crazy

# 18
  • Мнения: 4 586
От опит да ви споделя, най трудно се намира ляв чорап, обут по грешка под десния.

# 19
  • Мнения: 107
И у нас е така. Защото аз домакинствам. И аз съм се питала, защо е така. Защото му е по-удобно. Не си тормози мозъчето и не му е неудобно да тормози моето. Нали може 10 минути по-рано да започне, да помисли, да си спомни кое къде е(дори солницата). Но в последния момент трябва да пробва паметта ми. И нали не обичам закъснения и неточности,казвам. Иначе бих го оставила да се помъчи. Но пак над моята глава е мърморенето. И за да си го спестя, култивирах масовото яление. Laughing

# 20
  • Мнения: 2 013
Мислила съм си за да не ме пита постоянно кое къде му е да оставям всичко така както той го е оставил...но все трябва да поприбера това-онова и пак се стига да въпроса къде ми е....еди кое си. Tired
Май наистина едни ден ще оставя всичко така и ще го гледам как си проправя път в камарите докато си намери нещото... Mr. Green

# 21
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Просто няма как да ви лишим от този комплимент "Скъпа къде са ми чорапите?".
Той показва нашето уважение към вас, като пазителка на реда, прането и въобще дома.
Ние силни, умни и добри се възхищаваме на Вашия усет към реда в къщи!
Амин!

# 22
  • Мнения: 1 047
Нали все искате да комуникираме с вас? Ако това не е комуникация, какво е?
Ако всяко нещо е на мястото си и ние го знаем, просто ще си го вземем.
И виж как нежно се отнася към теб. - Скъпа Не ти ли гали ухото и с радост да подадеш чорапите.
На мен ми се е случвало да си търся телефона, докато говоря по него. Както и да се опитвам с него да си отключа колата.
Моето съкровище ми е казвала, че й доставя удоволствие да се грижи за моя гардероб и аз й предоставям това.
За чорапите си имам специално чекмедже, както и за бельото. Но за др. неща питам, ако не ги намеря от раз.
Не обичам да се ровя в дрешника.

# 23
  • Мнения: 4 586
Значи моята има повече парцали от твоата, защото чекмеджето ми за чорапи и бельо е едно. Ще воювам за второ, пък. Може ли да те цитирам?
Питайки ви, ние ви предостаняме възможност да се чувствате значими, нужни и уважавани.

# 24
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Заради едни чорапи ли тез чувства? Simple Smile
12 години сме семейство. 12 години чорапите седят на едно и също място. 12 години поне веднъж седмично чувам въпрос не, а констатация : Нямам чорапи. Погледна ли на мястото им? питам аз. След 2 минути се появява очарапен мъж.
Барем да им бях сменила мястото за да има основание за питанка.

# 25
  • Мнения: 1 394
И при нас се случва,но не много често.Даже му казах,че ще му сложа въженца на всички дрехи накрая с големи табели,та,като чете да си дръпне въженцето и да му изскочи дрехата или чорапите... Mr. Green...Ама и тогава си мисля,че пък въпросът ще е "Коя е табелката?"... Laughing...Интересно-всичко му е по закачалките и са подредени-блузи,панталони и т.н....но ,като че ли им е по-лесно някой да им ги извади,отколкото да се поогледат...с една дума-мързи ги! Peace
Цитат
Не обичам да се ровя в дрешника.
Е точно това е!...и що не обичат да се ровят в подреденият дрешник...щото ги мързииии. Laughing
Айде да не се лъжем...

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 10:58 от dodyniki

# 26
  • Русе
  • Мнения: 1 860
Да, точно такава е ситуацията  и у нас, но съм свикнала и изобщо не се впрягам. Но той винаги пита, е добре де, аз толкова търсих , ти как го намери?  Laughing
И у нас е така! Peace Обаче,освен мъжа ми и дъщеря ми все нещо не може да открие,а то пред очите и все се чуди как съм го открила толкова бързо  Grinning

# 27
  • Мнения: 1 047
Може.
Ние като си проектирахме гардероба беше задължително условие броя на крилата да е кратен на броя на членовете от сем.
На всяко крило има по две чекмеджета и няколко рафта.

Цитат
Айде да не се лъжем...
Щото така сте ни свикнали.

# 28
  • Мнения: 417
Последната му изцепка беше снощи.Буди ме  в 2.00 през ноща защото гръмнал бушона за осветлението и не може да намери фенерче ShockedИ затова ме събуди CloseИначе най-редовно не си намира вещите или ги забравя.....  Tired

# 29
  • Мнения: 830
И виж как нежно се отнася към теб. - Скъпа Не ти ли гали ухото и с радост да подадеш чорапите.
Ми не Боре, като се превръщам в куче-следотърсач ставам малко злобна  Laughing Hug

emely, твоя го признах  Laughing Laughing Laughing аз съм тръгнала да "рева" за едни чорапи ooooh!
Обяснението за зрението на мъжете и жените ми се вижда най-логично или както някой каза "Защото така сме ги свикнали"

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт