Скъпа, къде са ми чорапите или кой ми с*а в гащите?

  • 14 449
  • 202
  •   1
Отговори
  • Мнения: 830
Я да ви попитам само моят мъж ли е така или това явление се наблюдава и при други? Примерно не може да си намери нещо, търси го 5 мин. и после вика мен на помощ, отивам аз и с магическа пръчка въпросното нещо се появява от нищо-то, при това на очевадно място  Laughing Laughing Laughing Защо така се получава се питам от няколко години насам, да имате отговор случайно?
пп. Сега да не ме разберете погрешно, че у дома е пълна анархия и цари хаос или мъжът ми недовижда  Crazy

# 1
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
ооо, напълно нормално- на моят му се е случвало да търси чорапи, които вече са му на краката Mr. Green - а отговор защо е така нямам- може би защото така са свикнали - съъъъпа или мииииило, и всичко се материализира пред тях..., що да търсят

# 2
  • Мнения: 46 551
Така е и у нас.

Но за мен е нормално, защото прането и подреждането по гардеробите е мое задължение, като навляза в чужди води да сготвя нещо например, тогава пък аз питам  Laughing

# 3
Аз викам жена ми на помощ само ако изсраното нещо е било преместено иначе си помня в хаоса кое къде съм си го оставил Simple Smile

# 4
  • Мнения: 589
Оххх, една от култовите фрази на бившия ми съпруг беше провикване през прозореца към приятел, който го чака долу: "Чакай малко, че жената е подреждала и нищо не успявам да си намеря..."
  С новото мило нямам такива проблеми като да не си знае нещата.По-прибран е и от мен даже.
Почти всичко вкъщи е така подредено, че се намира за максимум 5 минути.

# 5
  • Varna
  • Мнения: 191
Аз подреждах ли, подреждах гардероби, дрехи, вещи, но се оказа безсмислено. Сега това е негова грижа и макар че хаоса в нещата му адски ме дразни, щом не се виждат - всичко е ок. Като почне да търси нещо, понякога пита, сам си отговаря и се тюхка защо му са така разхвърляни нещата.  Joy

# 6
  • Мнения: 830
Работата е там, че неговите дрехи са безупречно подредени в шкафа/за разлика от моите  Laughing/, сам си ги нарежда, там не пипам.

 Проблемите започват когато въпросните вещи напуснат това пространство. Понякога ме побърква  Crazy ама като гледам явно не само моето мъжле е така. После ще ми разправят, че мъжете били по-добре ориентирани в пространството... ooooh!

# 7
  • Мнения: 1 862
Пред очите му е търсеното нещо! Направо ще му ги извади  hahaha Ама не го вижда човека и т`ва е, трябва да си ме попита ... а аз  Mr. Green направо позеленявам всеки път.... Що ли... Whistling

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 494
Свикнали са от едно време да питат майка си за чорапите и след време - съпругата  Wink

# 9
  • Мнения: 3 459
Случва се да ме пита понякога за очевадни неща.
Питаме къде са му цигарите и запалката, а той си ги държи в ръката.  Mr. Green

За ключовете - същата работа.

# 10
  • Мнения: 46 551
Свикнали са от едно време да питат майка си за чорапите и след време - съпругата  Wink

Моят живееше самостоятелно, когато го срещнах, но като си е подреждал сам гардероба, знаеше кое къде му е.

# 11
  • Мнения: 2 448
Да, точно такава е ситуацията  и у нас, но съм свикнала и изобщо не се впрягам. Но той винаги пита, е добре де, аз толкова търсих , ти как го намери?  Laughing

# 12
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
моят затова не губи време, направо казва какво да му намеря! няма толкова нерви да рови или търси каквото и да е, но на мене  ми пили, ако се забавя с търса4ката!лошото е ,4е винаги казва в последната минута! мрази да му местя нещата ,неговият хаос си е като подредена галактика! ама и аз понякога си правя хаос!особено като бързам!

# 13
  • София
  • Мнения: 16 093
У нас такива въпроси не се задават. Като дойде  да живеем заедно му показах неговата част от гардероба. След пране слагам всичко там и никога не пита, намира си го, същото е и за другите шкафове с разни неща.

# 14
  • Мнения: 212
И моя мъж е така...винаги забравя къде си е оставил нещата и се почва:
Мило,къде ми е телефона/личната карта/блузата/книжката....
Просто са разсеяни Mr. Green

# 15
  • Мнения: 830
Разсеяни е слабо казано   Laughing ама нали си ги обичаме   Crazy

# 16
  • София
  • Мнения: 12 554
С мъжа ми такъв проблем нямам.
Но баща ми е класика в жанра. Ако майка не му остави костюма, закачен в коридора, ще си стои гол цял ден.  hahaha

# 17
  • Мнения: 1 254
четох задоволителен отговор в една книга: мъжете имат тунелно зрение, а жените периферно. Те виждат добре надалеч. За да видят даденото нещо в гардероба например те трябва доста да се повъртят. Обуславя се с ролята им в миналите времена-да виждат плячката надалеч, а жените е трябвало да наглеждат децата и да се озъртат за евентуални опасности.

А и така им е по-лесно! Със създаването на ред в къщи си спестих част от тези проблеми-всяко едно негово нещо стои на точно определно място се избягват част от проблемите-тези с дрехи, чорапи, ключове и обувки; но другите-тези с телефона, остават  Crazy

# 18
  • Мнения: 4 585
От опит да ви споделя, най трудно се намира ляв чорап, обут по грешка под десния.

# 19
  • Мнения: 107
И у нас е така. Защото аз домакинствам. И аз съм се питала, защо е така. Защото му е по-удобно. Не си тормози мозъчето и не му е неудобно да тормози моето. Нали може 10 минути по-рано да започне, да помисли, да си спомни кое къде е(дори солницата). Но в последния момент трябва да пробва паметта ми. И нали не обичам закъснения и неточности,казвам. Иначе бих го оставила да се помъчи. Но пак над моята глава е мърморенето. И за да си го спестя, култивирах масовото яление. Laughing

# 20
  • Мнения: 2 013
Мислила съм си за да не ме пита постоянно кое къде му е да оставям всичко така както той го е оставил...но все трябва да поприбера това-онова и пак се стига да въпроса къде ми е....еди кое си. Tired
Май наистина едни ден ще оставя всичко така и ще го гледам как си проправя път в камарите докато си намери нещото... Mr. Green

# 21
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Просто няма как да ви лишим от този комплимент "Скъпа къде са ми чорапите?".
Той показва нашето уважение към вас, като пазителка на реда, прането и въобще дома.
Ние силни, умни и добри се възхищаваме на Вашия усет към реда в къщи!
Амин!

# 22
  • Мнения: 1 047
Нали все искате да комуникираме с вас? Ако това не е комуникация, какво е?
Ако всяко нещо е на мястото си и ние го знаем, просто ще си го вземем.
И виж как нежно се отнася към теб. - Скъпа Не ти ли гали ухото и с радост да подадеш чорапите.
На мен ми се е случвало да си търся телефона, докато говоря по него. Както и да се опитвам с него да си отключа колата.
Моето съкровище ми е казвала, че й доставя удоволствие да се грижи за моя гардероб и аз й предоставям това.
За чорапите си имам специално чекмедже, както и за бельото. Но за др. неща питам, ако не ги намеря от раз.
Не обичам да се ровя в дрешника.

# 23
  • Мнения: 4 585
Значи моята има повече парцали от твоата, защото чекмеджето ми за чорапи и бельо е едно. Ще воювам за второ, пък. Може ли да те цитирам?
Питайки ви, ние ви предостаняме възможност да се чувствате значими, нужни и уважавани.

# 24
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Заради едни чорапи ли тез чувства? Simple Smile
12 години сме семейство. 12 години чорапите седят на едно и също място. 12 години поне веднъж седмично чувам въпрос не, а констатация : Нямам чорапи. Погледна ли на мястото им? питам аз. След 2 минути се появява очарапен мъж.
Барем да им бях сменила мястото за да има основание за питанка.

# 25
  • Мнения: 1 394
И при нас се случва,но не много често.Даже му казах,че ще му сложа въженца на всички дрехи накрая с големи табели,та,като чете да си дръпне въженцето и да му изскочи дрехата или чорапите... Mr. Green...Ама и тогава си мисля,че пък въпросът ще е "Коя е табелката?"... Laughing...Интересно-всичко му е по закачалките и са подредени-блузи,панталони и т.н....но ,като че ли им е по-лесно някой да им ги извади,отколкото да се поогледат...с една дума-мързи ги! Peace
Цитат
Не обичам да се ровя в дрешника.
Е точно това е!...и що не обичат да се ровят в подреденият дрешник...щото ги мързииии. Laughing
Айде да не се лъжем...

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 10:58 от dodyniki

# 26
  • Русе
  • Мнения: 1 850
Да, точно такава е ситуацията  и у нас, но съм свикнала и изобщо не се впрягам. Но той винаги пита, е добре де, аз толкова търсих , ти как го намери?  Laughing
И у нас е така! Peace Обаче,освен мъжа ми и дъщеря ми все нещо не може да открие,а то пред очите и все се чуди как съм го открила толкова бързо  Grinning

# 27
  • Мнения: 1 047
Може.
Ние като си проектирахме гардероба беше задължително условие броя на крилата да е кратен на броя на членовете от сем.
На всяко крило има по две чекмеджета и няколко рафта.

Цитат
Айде да не се лъжем...
Щото така сте ни свикнали.

# 28
  • Мнения: 417
Последната му изцепка беше снощи.Буди ме  в 2.00 през ноща защото гръмнал бушона за осветлението и не може да намери фенерче ShockedИ затова ме събуди CloseИначе най-редовно не си намира вещите или ги забравя.....  Tired

# 29
  • Мнения: 830
И виж как нежно се отнася към теб. - Скъпа Не ти ли гали ухото и с радост да подадеш чорапите.
Ми не Боре, като се превръщам в куче-следотърсач ставам малко злобна  Laughing Hug

emely, твоя го признах  Laughing Laughing Laughing аз съм тръгнала да "рева" за едни чорапи ooooh!
Обяснението за зрението на мъжете и жените ми се вижда най-логично или както някой каза "Защото така сме ги свикнали"

# 30
  • Мнения: 7 723
Щом само чорапите им няма на ваЩе- добре сте.
...аз кво да кажа, като на моя и гащите му ги няма? Crossing Arms

# 31
  • София
  • Мнения: 9 872

...аз кво да кажа, като на моя и гащите му ги няма? Crossing Arms
hahaha
Вкъщи аз съм тая,дето все и няма гащите,чорапите,сутиените...Но,както казва мъжа ми,щом все пак са някъде из вкъщи,всичко е ок. Mr. Green

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 22:54 от Валенцето

# 32
  • Мнения: 227
И моя мъж е така...винаги забравя къде си е оставил нещата и се почва:
Мило,къде ми е телефона/личната карта/блузата/книжката....
Просто са разсеяни Mr. Green


 Laughing  Laughing  Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 233
Закон Божи, изведен след десет годишен опит:
"Ако не е пред очите ми, то значи просто го няма".
С copy и paste са правени, ейййййййййййййй...

# 34
  • Мнения: 11
Е тва не мога да го разбера...честно!!?!? Разхвърлян мъж...Не знам дали аз така съм възпитан защото в нас сме предимно мъже, но имам желязна дисциплина в подредбата на дрехите и на нещата като цяло. А дори не съм ходил и в казарма. Сега знам че много ще ми наскочат,но за мен жените са уникално разхвърляни същества. Живял съм с две жени преди няколко години и ако не бях аз да сложа ред в хаоса, ония немаше едни гащи на задника да си турат. Помня и в училище навремето...идем някъде на лагер, на море ала бала...ние момчетата се напием, напрайм мазалото ма в един момент някой каже "Пичове айде да подредим малко" и всичко лъсва. А женските - бардак...само дето при нас миришеше на пиене, при тях на парфюм. И до ден днешен съм така.Имам педантична система за класификация на дрехите и нищо не може да я промени  - на едно са да речем фанелките за мачове, на друго метъл фанелките, на трето тия за работа и т.н. Но май всичко си е до възпитание...

# 35
  • Мнения: 830
Девиатор, ти май не си разбрал правилно. Не говорим за подредбата на дрехи и реда в гардероба, а за това, че гледате, а не виждате.

# 36
  • Мнения: 11
Девиатор, ти май не си разбрал правилно. Не говорим за подредбата на дрехи и реда в гардероба, а за това, че гледате, а не виждате.

И с това нямам проблем и минавам за доста наблюдателен. Винаги знам всичко къде съм си сложил и ако не мога да го намеря изпадам в дива ярост. Имам само един случай дето на едно море си търсих очилата един час преди да ми паднат от главата.Това обаче го отдавам на мастиките от преди това. newsm78Но че имам познати дето са толко зальохани че две не видат е факт.. bowuu

# 37
  • Мнения: 830
Ти си изключение  Laughing Ще те дадем за пример на половинките си    bouquet

# 38
  • Мнения: 11
Ти си изключение  Laughing Ще те дадем за пример на половинките си    bouquet

Избегвайте, щото после ще плачете ако ме копират в целия ми образ и безподобие... Whistling ooooh!

# 39
  • Мнения: 830
Няма бе, само в онази част за намирането на вещите  Laughing,за другото оплаквания нямам  Wink

# 40
  • Мнения: 1 047
Няма бе, само в онази част за намирането на вещите  Laughing,за другото оплаквания нямам  Wink
То две убавини на едно място няма.
Ти да не би да си съвършена?

# 41
  • Мнения: 239
Типичен случай ,описан във великият бестселър "Войната за вдигнатия капак на тоалетната чиния". А ако някой не те разбере,считай,че не е в теб проблема...

# 42
  • Countryside
  • Мнения: 11 633
Чорапите, ключовете, часовника...така  Mr. Green И все аз виновна, че прибрала и подредила, дори неща, които са собственоръчно оставени от него някъде  hahaha

# 43
  • София
  • Мнения: 376
Чорапи, ключовете и портфейла, защото не носи часовник, винаги знае къде са. НО само това. За всичко друга се пита. Онзи ден го помолих прането да прибере от терасата и да го сложи по местата - е, сега аз си търся ризите за работа в шкафа с пижамите, пижамите при чаршафите, а тениските в шкафа при бельото....е, не знам кога втори път ще го помоля.... Laughing

# 44
  • Мнения: 4 585
Слонче, не може да имаш точно тия изображения в подписа, нарушаваш правилата.
При допустима височина от 200 пиксела, твоите са 335 пиксела.

# 45
  • Sofia
  • Мнения: 4 728
И моят мъж все нещо търси и все мен пита - примерно преди 5 мин. се върнал от работа, метнал някъде ключовете и очилата и ме пита къде са. Е откъде да знам, да не съм ги аз носила?!?! Накрая се оказва, че точно в тях гледа, така че и обясненията за периферно и далечно гледане не вървят у нас.
И определено не му ги прибирам или местя нещата, но пак не помни къде са.
За гардероба е друга тема - така си вади тениска, че другите стават на голямо черно кълбо (само черни тениски има). И това примерно 30 мин. след като съм ги изгладила и подредила. Последния път заплаших, че ще му ги метна всички пред вратата, ако успее да си влезе, да си ги подрежда сам. Оттогава гардеробът е една идея по-подреден.

# 46
  • София
  • Мнения: 376
много се извинявам, но до сега не съм обърнала внимание да има проблем.. ще се поправя  Laughing

# 47
  • Мнения: 830

То две убавини на едно място няма.
Ти да не би да си съвършена?
В природата няма съвършенни неща Боре,но всичко е в хармония, та така и с мен    Laughing Laughing Laughing
 Моите дрехи са по-разхвърляни от неговите/ да си призная/ ама проблеми с намирането на нещо до сега съм нямала, сама се оправям в творческия си безпорядък   Mr. Green

# 48
  • Мнения: 1 212
Я да ви попитам само моят мъж ли е така или това явление се наблюдава и при други? Примерно не може да си намери нещо, търси го 5 мин. и после вика мен на помощ, отивам аз и с магическа пръчка въпросното нещо се появява от нищо-то, при това на очевадно място  Laughing Laughing Laughing Защо така се получава се питам от няколко години насам, да имате отговор случайно?
пп. Сега да не ме разберете погрешно, че у дома е пълна анархия и цари хаос или мъжът ми недовижда  Crazy

Само се чудя на твоя мъж едно .....
Другото го разбирам .
Защо изобщо трябвя да губи тези 5 минути всеки път ?!
Моя хич не се и тормози . Направо пита.  Simple Smile

# 49
  • Мнения: 136
У нас от години вече работим с "панерче за съкровища" - така съм го нарекла. Предназначението му отначало беше да побира телефона, ключовете за колата и слънчевите очила и затова не е много голямо. Отначало стоеше в коридора на удобно място до вратата. Но още в близките дни взе да прелива от стотинки, карти, бележки, лампички от колата и незнам какви други "съкровища". Търпях-търпях и казах -не. Ще стои в твоя гардероб или в твоя скрин или в твойто ношно шкафче - където ти е най-удобно, само да не ми е пред очите всеки ден. Разбрано! От тогава нямам грижи. Всичко ценно си държи там. Като прелее сам си го разчиства.

# 50
  • Мнения: 17 546
Оооо, аз имам четирима такива. Това е генетичен дефект на вида. Всички мъже са такива! Peace Понякога ми е смешно защото нещото, което търсят, е видимо от 100 метра, а понякога просто си мисля "не е възможно да не го вижда и сигурно го прави нарочно!" Crossing Arms Но не е нарочно. Laughing Наистина е дефект! Wink

# 51
  • Мнения: 360
мъжеееееееееее,клонингиииииииииииииии,къде ми е ? а другото? а третото? Laughing

# 52
  • Мнения: 3 453
Я да ви попитам само моят мъж ли е така или това явление се наблюдава и при други? Примерно не може да си намери нещо, търси го 5 мин. и после вика мен на помощ, отивам аз и с магическа пръчка въпросното нещо се появява от нищо-то, при това на очевадно място  Laughing Laughing Laughing Защо така се получава се питам от няколко години насам, да имате отговор случайно?
пп. Сега да не ме разберете погрешно, че у дома е пълна анархия и цари хаос или мъжът ми недовижда  Crazy

Само се чудя на твоя мъж едно .....
Другото го разбирам .
Защо изобщо трябвя да губи тези 5 минути всеки път ?!
Моя хич не се и тормози . Направо пита.  Simple Smile


   И при нас е така Joy

# 53
  • Мнения: 7
При мене, жената като ми прибира нещата ги слага на някакво много логично, но само за нея място, а аз се чудя къде може да е. Иначе и аз забравям къде съм оставил и по-важни от чорапите неща.

# 54
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Нищо не местя,не пипам,не прибирам  Naughty
И пак се налага да го търся заедно с него  ooooh!
Има си чекмедже за чорапи и гащи.Но тениските.....те всички са на едно място.И все ги няма.
Дефект!
И възпитание - синът ми не е такъв.

# 55
  • Мнения: 1 047
Цитат на: ДОРОМ link=topic=404498.msg11700096#msg11700096 date=1246095783...И възпитание - синът ми не е такъв.
[/quote
Те синовете и дъщерите са най-добрите и достойни.
Жалко, че ме можеш да се ожениш за тях.

Майка му на дефетния кво мисли по казуса?
Ще питаме жената на сина ти след време. Peace

# 56
  • Мнения: 4 585
Някой да знае къде ми е зарядното? С предишната скапана батерия постоянно знаех къде е,
т.е. с мене и с телефона. А сега?

# 57
  • Мнения: 7 723
Някой да знае къде ми е зарядното? С предишната скапана батерия постоянно знаех къде е,
т.е. с мене и с телефона. А сега?
Във второто чекмедже, ама не отдолу- на горе, а от горе- на долу.
Ако го няма там виж под дивана Whistling

# 58
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765


Те синовете и дъщерите са най-добрите и достойни.
Жалко, че ме можеш да се ожениш за тях.

Майка му на дефетния кво мисли по казуса?
Ще питаме жената на сина ти след време. Peace

Майка му на дефектния скача само като си отвори устата милия  ooooh!
После пита кво иска.
Кажи ми,че не е до възпитание  Crossing Arms
Моят син от 6 годишен си има стая с личен гардероб...ми не ме е питал кое къде му е,само дали му е изпрано  newsm78

# 59
  • Мнения: 1 212
Дефект, дефект .... ама да оставиш на видно място документите си за мотора,
като изрично подчертаеш, че са там / демек "Прибери ги !"/ , пък след 2 месеца
да се окаже, че цялата ти документация касаеща епикриза и всьо таки бумащина
- наистина жизнено важна за теб е изчезнала мистериозно ?!
И да спиш спокойно до момента, в който на въпроса " Къде са ми изследванията?" ,
получиш незадоволителен отговор ...?!
Е това просто не го разбирам като казус !

Пфу, главата ми не го побира .... бягам, да обърна цялата къща на опаки,
въпреки, че предварително знам на 100 % , че няма да ги намеря, защото просто не съм ги прибирала никъде.... Tired

# 60
  • Мнения: 2 908
У нас няма правила-мъжа ми е по-подреден от мен-сам си прибира всичко и знае къде е -никога не ме е питал за 5 години заедно нещо къде му е.

# 61
  • Мнения: 608
четох задоволителен отговор в една книга: мъжете имат тунелно зрение, а жените периферно. Те виждат добре надалеч. За да видят даденото нещо в гардероба например те трябва доста да се повъртят. Обуславя се с ролята им в миналите времена-да виждат плячката надалеч, а жените е трябвало да наглеждат децата и да се озъртат за евентуални опасности.


Напълно правилно.Ако не беше го написала ти,щях да го обясня аз.Преди наистина си мислех,че не намират от мързел ,но се оказа,че не е така.
Представете си един ловец на мамути,който докато дебне плячката се залисва с прекрасно цвете попаднало на пътя му. Те наистина виждат по-добре напред.Просто зрението им е напълно различно от нашето.Като допълним обстоятелството,че жените предимно подреждат домовете си..

# 62
  • София
  • Мнения: 7 924
Девиатор, ти май не си разбрал правилно. Не говорим за подредбата на дрехи и реда в гардероба, а за това, че гледате, а не виждате.

Ма добре бе Бени Мама как да виждаме като пред нас стои едно красиво създание, в което сме влюбени цял живот (визирам вас нашите съпруги) ?
Ми то това е влюбения мъж той не вижда нищо друго освен жената, в която се е влюбил. Загубва и ориентация и ум и дума. Ето от там идва проблема.  Wink

# 63
  • Мнения: 830
 Laughing Laughing Laughingслед този пост мога да кажа само едно- дано недовиждате цял живот  Mr. Green, за едни чорапи панаир няма да привим сега я  Laughing Wink

# 64
  • Мнения: 1 800
не само за неговите неща пита, а когато прибира измитите прибори(през ве4ер), редовно пита кое къде трябва да бъде(това не озна4ава, 4е ги слага на правилното място), както и ако реши да сготви нещо, пак пита къде са купите, 4иниите, тигана и тн, а ги е прибрал по местата им предната ве4ер...ама явно съм го омаяла яко и ще да е от любов Mr. Green

# 65
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 555
Моя ми заяви днес 4е не знае как ще се оправя като остане сам-от утре тръгвам на работа.Нищо не знае и не вижда  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 1 047
Laughing Laughing Laughingслед този пост мога да кажа само едно- дано недовиждате цял живот  Mr. Green, за едни чорапи панаир няма да привим сега я  Laughing Wink
Много бързо омекна.

# 67
  • Мнения: 830
Laughing Laughing Laughingслед този пост мога да кажа само едно- дано недовиждате цял живот  Mr. Green, за едни чорапи панаир няма да привим сега я  Laughing Wink
Много бързо омекна.
Това е защото го обичам , а недостатъците му са песачинка в морето Crazy Heart Eyes И каква жена съм ако не мърморя?  Joy

# 68
  • Мнения: 1 047
Това е защото го обичам , а недостатъците му са песачинка в морето Crazy Heart Eyes И каква жена съм ако не мърморя?  Joy
Радвам се да го чуя.
Бъди изключение, не мърмори.

# 69
  • Мнения: 830
Еееее ще стана съвършенна    Joy Hug

# 70
  • Мнения: 1 047
А не е ли стремежа към съвършенство път към прогреса, движещата сила на човечеството?

# 71
  • Мнения: 830
Съвършенни хора обаче няма  Wink

# 72
  • София
  • Мнения: 830
четох задоволителен отговор в една книга: мъжете имат тунелно зрение, а жените периферно. Те виждат добре надалеч. За да видят даденото нещо в гардероба например те трябва доста да се повъртят. Обуславя се с ролята им в миналите времена-да виждат плячката надалеч, а жените е трябвало да наглеждат децата и да се озъртат за евентуални опасности.
Представете си един ловец на мамути,който докато дебне плячката се залисва с прекрасно цвете попаднало на пътя му. Те наистина виждат по-добре напред.Просто зрението им е напълно различно от нашето.Като допълним обстоятелството,че жените предимно подреждат домовете си..

По същата причина жените паркират много по-трудно и по-неточно от мъжете. Вместо да гледат в огледалата къде карат, те си гледат червилото (примерът само илюстрира теорията).

# 73
  • Мнения: 27
Същата картинка вече 5 години:
Сутрин
Излиза от банята, на спалнята са му подредени гащи, чорапи, дънки и тениска. Той обаче ги подминава и отива до гардероба, където се почва едно ровене, пъшкане, охкане около 15 минути, последвано задължително от констатацията, че пак закъснявал. После на ред идва:" Мишеее, абе виждала ли си ми парфюма?", който стои на едно и също място от 5 години.
Вечер
"Къде ми е кутийката за лещите? А очилата къде са ми? Да си виждала дистанционното?" и т.н като и тези предмети стоят на едно и също място от 5 години.
Някой път се ядосвам, някой път съм робот..... Квот-такова  Grinning

# 74
  • Мнения: 608
Поли,те просто помнят по-важните неща. JoyЗа нас са оставили дреболиите като"къде е дистанционното?"

# 75
  • Мнения: 202
Не,че не могат просто така са свикнали, първо е мамо каде са ми чорапите, а после това мамо става мило каде са ми чорапите?

# 76
  • Варна
  • Мнения: 40
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ще падна от стола!Тия мъже! hahahaУ нас всяко нещо си има място,но пак ме пита това къде е,онова къде е....А те нещата ще му изкарат комбалаците! #Crazy hahahaСамо още не ме е питал кой ми сра в гащите,ама...и туй може да се случи някой ден! Mr. GreenПонякога ми идва да го  #2gunfire

# 77
  • Мнения: 1 047
..." Мишеее, абе виждала ли си ми парфюма?", който стои на едно и също място от 5 години...
Това не го вярвам.

# 78
  • Мнения: 263
..." Мишеее, абе виждала ли си ми парфюма?", който стои на едно и също място от 5 години...
Това не го вярвам.

'Що?!
У нас е същото.
Той " Беби, коя риза да облека" - стои пред отворения гардероб в който има само една изгладена риза.
Аз: "Бебо колко ризи има в гардероба?"
Той: "Ми една"
Аз: "Е коя риза да облечеш бе мило?!"

Е това не е ли навик?! Ей така да си попитаме, щото е по лесно...побърква ме това...всичко да се поднася сдъвкано и готово за консумация #Cussing out

# 79
  • Мнения: 796
Весела темичка Joy

Но за мен е нормално, защото прането и подреждането по гардеробите е мое задължение, като навляза в чужди води да сготвя нещо например, тогава пък аз питам  Laughing

и при нас е така. Като влезна в кухнята и ставам по-ниска от тревата. А той вече с високо самочувствие започва да нарежда...ама как незнаеш къде седи еди - какво си. Всеки си има територия и здраво я брани Joy

# 80
  • Мнения: 34
Малее немоа да повярвам колко са еднакви  всичките  Crazy 1 към 1 са и мойте ( свекър, мъж и син) Нищо не си намират щото аз съм го прибирала пък те го били оставили на кухненската маса преди 8 месеца  Mr. Green

Случка от вчера около 12.30 ч на обяд - аз сервирала масата и седнала го чакам  а той решава, че ще си зарежда телефона  Laughing и се почва:

 той - Душа каде е зарядното ?
аз - Едикаде си ...... отгоре на нощното шкафче както винаги на 5 см от телефона му.
След 3 мин.
той - Ей пак си ми го прибирала. Ела малко (отивам). Що не внимаваш гледай как си ми го изкривира (жакчето)...... Как може да си толкова невнимателна, как може хич да не пазиш техниката  и тн (продължило поне 5 мин)
Невъзмутимо се върнах на масата в кухнята

Той - Дай си твойто зарядно от новия телефон
Казвам му каде е включено а той решава че трябва да го включи на неговото си място.
Той -  Ела ми го дай .
Аз - Сега няма да стане
Това се оказа груба грешка щото измъкна големия разклонител отзад бюрото  ooooh!

10 минутно мълчание почна леко да ме притеснява ( помислих си че сам прецакала и мойто зарядно)

Той - Душкоооо имаме ли ток ???

Ток нямахме целия град от сутринта ..... Twisted Evil

# 81
  • Мнения: 830
Имам обяснение защо мъжете са еднакви, някой ги е клонирал   Joy Освен това им е окастрил периферното зрение  Joy

# 82
  • Мнения: 11
Аре , аре. И вие сте като от един ... правени. Хеле пък що се касае за техниката. Прав е човекО със зарядните. Всичкото жени имате пословична немърливост към всякаква техника по-сложна от кухненски черпак, която немарливост клони към рецидивна деструктивност. И винаги като преебете нещо по колата/телевизора/компютъра прибягвате до импердсоналната форма "Слънцеее....еди какво си не работи", - Що бе ? , "Миии не знам ТО се счупи" newsm78 #Crazy
 И като тръгне човек да ви инструктира защо,как и как не да се ползва нещо се почва "Ти сега на умен ли се правиш? Ако не можеш да го оправиш ми кажи, а не ми чети лекция" и т.н. Е за тва се отказах да обяснявам на дама,защо не трябва да се кара на 2-ра при 5000 оборота. Whistling Crossing Arms

# 83
  • Мнения: 830
. Е за тва се отказах да обяснявам на дама,защо не трябва да се кара на 2-ра при 5000 оборота. Whistling Crossing Arms
Като може и на първа нали  Laughing Laughing Laughing Я пусни тема : "Жени, пътища, автомобили...." Ще падне смях  Wink

# 84
  • Мнения: 11
. Е за тва се отказах да обяснявам на дама,защо не трябва да се кара на 2-ра при 5000 оборота. Whistling Crossing Arms
Като може и на първа нали  Laughing Laughing Laughing Я пусни тема : "Жени, пътища, автомобили...." Ще падне смях  Wink

Не няма да падне смях, а ще падне поредната порция тривии. Жени и коли в едно изречение нямат място камо ли на пътя,но това не  е новина. Mr. Green

# 85
  • Мнения: 830
Това ще се направя, че не съм го прочела  Laughing Laughing Laughing...да се върнем на темата за чорапите Mr. Green

# 86
  • Мнения: 88
когато се нанесох при мъжа ми всяка негова дрешка беше на различно място,мръсни дрехи,дрхи обличани по веднъж,чисти дрехи,всичко беше на един голям куп на пода...трябваше доста да рови,за да намери два еднакви чорапа...първоначално не смеех да се меся в неговия си хаос,но аз не съм свикнала да виждам такава бъркотия,та чак да не си намирам чорапите и подредих всичко по шкафове и на закачалки.и се почна!понеже работим заедно,той ми идва един ден ядосан и намусен и ми показва,че си е обул банския си,защото боксерките му били изчезнали Joyа те са си на сигурно място в шкафа,както и другите му неща...и оттогава:"къде са ми тениските?","къде са ми боксерките,няма ги тука",всякъкви такива,и най-важното-от навик или просто за да ми прави напук,винаги като се върнем отнякъде тениската се хвърля на земята #Cussing outима вече кош за пране,но за него такова чудо не съществува!и вече като тръгне да рови по шкафове и кутийки знам какво търси и просто му го тиквам в ръцете Winkне за друго,а просто за да не се мъчи Hug

# 87
  • Мнения: 2 274
И моят все нещо не може да си намери и ме привиква. В повечето случаи обаче си ме вика по навик, щото е по-лесно  ooooh!!

# 88
  • Мнения: 88
хехе,по-лесно е ами!досега е било мамо,къде са ми гащите?,сега е бебе,къде са ми гащите? Laughingно на мен ми е прияно като знам какво търси и му го давам преди да ме е попитал Winkиначе всички са големи бебета Peace

# 89
  • Морска приказка
  • Мнения: 465
 Grinning Отваря шкафа поглежда и култовата фраза "няма го". Отивам аз отварям и то пред очите ми Grinning Най- обича да слага разни неща където му падне и после абе къде ми  еди какво си....

# 90
  • Мнения: 88
ами да!най-лесно е да го няма,за да му се помогне Laughing

# 91
  • Варна
  • Мнения: 2 080
 Laughing Laughing Laughing
Аз затова на мойто мило му викам "академик". Всеки въпрос започва с "А къде ми е...?"

# 92
  • софия
  • Мнения: 2 543
Laughing Laughing Laughing
Аз затова на мойто мило му викам "академик". Всеки въпрос започва с "А къде ми е...?"
Супер.Ще взема да те копирам.А на моя проблема с чорапите ги реших по много тъп и ефикасен начин.В гардероба, където търси най-търсеното , т.е чорапите съм сложила едно мини легенче -хващат се 10 чифта.Гледам да има поне 7-8 .Лесно ги намира.Само бръкне и хоп-чорапи. Как се е справяла свекърва ми не знам , пък и не съм питала Laughing Laughing Laughing

# 93
  • Мнения: 342
И при на с е същата история.Търси нещо,то може и пред очите да му е,ама не.Трябва да ме пита  Mr. Green

# 94
  • Мнения: 857
Ах, много се дразня на този въпрос, особено когато пита за неща, които той оставя някъде  ooooh!. Но явно ще е така, нямам обяснение защо.

# 95
  • Варна
  • Мнения: 2 080
Последен бисер от снощи на мъжо - държи дистанционното на DVD-то и :" Е, къде му е копчето за отваряне? НЯМА ГО!"
 rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImao

# 96
  • Мнения: 88
Забавно! Simple Smile А при мен преди няколко дни беше зададен върховния въпрос! Laughingпонеже аз сега играя ролята на неговата секретарка и разбира се,по-забавно му е да пита.Приготвяме се за излизане и след като един вид аз го облякох,беше зададен следния наистина неочакван въпрос:"Аз имам ли някъкви чорапи?"Той има сто чифта чорапи в съседната стая където съм ги оставила на най-видното място,но разбира се е трудно да се погледне къде са.Н е знаех дали да се смея или да се ядосвам... Thinking

# 97
  • Мнения: 1 159
хахахаха  Laughing ох че позната ситуация! между другото, когато само бяхме гаджета така всичко си намираше...откакто живеем заедно изпадна в постоянна амнезия  Crazy ; аз на тия въпроси вече отговарям с повествователното "Ами хаааайде сегааа, всички да помислим къде са ти чораааапкитееее baby_neutral ..."

пп:любимо ми е като заяви възмутено преди още да е отворил чекмеджето - "е*аси, пак съм останал без чисти боксерки" - а те 7 чисто изпрани чифта чакат тихичко от вчера...

# 98
  • Мнения: 88
изразът постоянна амнезия много ми допадна:) Laughing

# 99
  • Мнения: 342
Вчера попитах мъжо на какво се дължи,задаването на този въпрос от тяхна страна.И той ми отговори: "Защото сте жени и като ни изперете чорапите и бельото,трябва да знаете къде е"  ooooh!

# 100
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 439
И при нас е така Sneaky
Понякога много се дразня- като рано тази сутрин например... " Къде е нокторезачката?"
Еми ... докъто обясня... по-лесно беше да стана да му я дам   Sly
Аз знам къде е всичко Blush, но случайно ако нещо бъде прибрано от него  newsm34 - после пада голямото търсене..
и любимото му - " не съм бил аз " Innocent

# 101
  • Мнения: 1 159
И при нас е така Sneaky
Понякога много се дразня- като рано тази сутрин например... " Къде е нокторезачката?"
Еми ... докъто обясня... по-лесно беше да стана да му я дам   Sly
Аз знам къде е всичко Blush, но случайно ако нещо бъде прибрано от него  newsm34 - после пада голямото търсене..
и любимото му - " не съм бил аз " Innocent
hahaha

сега е момента да си призная, че на моят мъж му купих един голям пакет шоколадов Нескуйк и му давам по две "барабонки" всеки път когато извърши "добро дело" - да си сгъне дрехите и прибере в гардероба например  Crazy; та сега ги пъха вътре, и най-демонстративно чака с отворена уста и сочи с пръстче вътре за награда  tooth ; онзи ден видях че прострял прането ( #Shocked) та го чаках с доволно парче луканка за награда  Laughing

# 102
  • Мнения: 11
Ах вие перверзии долни ахахахахха Joy Joy Joy Joy

# 103
  • Мнения: 1 159
Ах вие перверзии долни ахахахахха Joy Joy Joy Joy

 censored

# 104
  • Мнения: 46 551
... "Защото сте жени и като ни изперете чорапите и бельото,трябва да знаете къде е"  ooooh!

Слугинята обслужва господаря, това е с други думи  Laughing
Така е намерил.

# 105
  • Мнения: 370
хехехехе,явно сме от нормалните семейства Wink,защото и в насе същата работа. явно жените с раждането ни дават магически пръчки. Laughing

# 106
  • Мнения: 830

сега е момента да си призная, че на моят мъж му купих един голям пакет шоколадов Нескуйк и му давам по две "барабонки" всеки път когато извърши "добро дело" - да си сгъне дрехите и прибере в гардероба например  Crazy; та сега ги пъха вътре, и най-демонстративно чака с отворена уста и сочи с пръстче вътре за награда  tooth ; онзи ден видях че прострял прането ( #Shocked) та го чаках с доволно парче луканка за награда  Laughing
Тъкмо щях да питам някоя да е излекувала любимият си от тази "болест" има ли и прочетох това?!  Joy
Мъжът ми много обича черен шоколад, ама ако му приложа лечението рискувам след време да пускам тема: Не мога да си обуя гащите у дома ....Laughing Laughing Laughing

# 107
  • Мнения: 1 159

сега е момента да си призная, че на моят мъж му купих един голям пакет шоколадов Нескуйк и му давам по две "барабонки" всеки път когато извърши "добро дело" - да си сгъне дрехите и прибере в гардероба например  Crazy; та сега ги пъха вътре, и най-демонстративно чака с отворена уста и сочи с пръстче вътре за награда  tooth ; онзи ден видях че прострял прането ( #Shocked) та го чаках с доволно парче луканка за награда  Laughing
Тъкмо щях да питам някоя да е излекувала любимият си от тази "болест" има ли и прочетох това?!  Joy
Мъжът ми много обича черен шоколад, ама ако му приложа лечението рискувам след време да пускам тема: Не мога да си обуя гащите у дома ....Laughing Laughing Laughing

 hahaha за това ще даваш по малко - хем по-сладко хем няма да купуваш нови гащи  Naughty

# 108
  • Мнения: 830
Чифт чорапи- 2лв, бикини- мин.10лв  Laughing Laughing Laughing
 Май ще карам по старому Mr. Green а ако му давам шоколад, май ще го карам да го ближе  Mr. Green

# 109
  • Мнения: 405
 Лелеееее, пък аз си мислех че имам мъж-уникат и само той е такъв.Преди малко пак една такава случка и ме ядоса и му казах че е отвратителен с постоянните си въпроси "къде мие....", а той даже се обиди Sunglasses Имам чувството, че като започне  да търси нещо си затваря очите!!!! #Cussing out
Търси нещо,то може и пред очите да му е,ама не.Трябва да ме пита  Mr. Green

# 110
  • Мнения: 342

сега е момента да си призная, че на моят мъж му купих един голям пакет шоколадов Нескуйк и му давам по две "барабонки" всеки път когато извърши "добро дело" - да си сгъне дрехите и прибере в гардероба например  Crazy; та сега ги пъха вътре, и най-демонстративно чака с отворена уста и сочи с пръстче вътре за награда  tooth ; онзи ден видях че прострял прането ( #Shocked) та го чаках с доволно парче луканка за награда  Laughing
Тъкмо щях да питам някоя да е излекувала любимият си от тази "болест" има ли и прочетох това?!  Joy
Мъжът ми много обича черен шоколад, ама ако му приложа лечението рискувам след време да пускам тема: Не мога да си обуя гащите у дома ....Laughing Laughing Laughing

 hahaha за това ще даваш по малко - хем по-сладко хем няма да купуваш нови гащи  Naughty
хахахахахах  Joy ей убихте ме с тея постове.Седа и с глас се смея САМА  Joy

# 111
  • София
  • Мнения: 272
според мен това е запазена характеристика на момчетата Simple Smile у нас дори тактиката "избери си поне едно постоянно място за ключовете и портфейла" не работи  Simple Smile иначе ми е мн мн мн странно как така, когато е за нещо сериозно, успяват да се мобилизират Simple Smile на сватбата на едни приятели, на които кумувахме, не беше забравил нищо от поръчаното за донасяне. дори бяха пили само по 2 ракии преди това, както им беше поръчано  Mr. Green Mr. Green

# 112
  • Мнения: 88

сега е момента да си призная, че на моят мъж му купих един голям пакет шоколадов Нескуйк и му давам по две "барабонки" всеки път когато извърши "добро дело" - да си сгъне дрехите и прибере в гардероба например  Crazy; та сега ги пъха вътре, и най-демонстративно чака с отворена уста и сочи с пръстче вътре за награда  tooth ; онзи ден видях че прострял прането ( #Shocked) та го чаках с доволно парче луканка за награда  Laughing
Тъкмо щях да питам някоя да е излекувала любимият си от тази "болест" има ли и прочетох това?!  Joy
Мъжът ми много обича черен шоколад, ама ако му приложа лечението рискувам след време да пускам тема: Не мога да си обуя гащите у дома ....Laughing Laughing Laughing

 hahaha за това ще даваш по малко - хем по-сладко хем няма да купуваш нови гащи  Naughty
хахахахахах  Joy ей убихте ме с тея постове.Седа и с глас се смея САМА  Joy
Joy Joy Joyда почна и аз с едно парченце Баунти за заслуга  Joy

# 113
  • Мнения: 417
 Joy Joy Joy
Весела темичка.На моя като му кажа-
Днес имаш това и това да свършиш,той-
-Добре,обади ми се да ми напомниш Mr. Green

# 114
  • Мнения: 417
Същата картинка вече 5 години:
Сутрин
Излиза от банята, на спалнята са му подредени гащи, чорапи, дънки и тениска. Той обаче ги подминава и отива до гардероба, където се почва едно ровене, пъшкане, охкане около 15 минути, последвано задължително от констатацията, че пак закъснявал. После на ред идва:" Мишеее, абе виждала ли си ми парфюма?", който стои на едно и също място от 5 години.
Вечер
"Къде ми е кутийката за лещите? А очилата къде са ми? Да си виждала дистанционното?" и т.н като и тези предмети стоят на едно и също място от 5 години.
Някой път се ядосвам, някой път съм робот..... Квот-такова  Grinning

 hahaha hahahaМойто мило си държи дистанционното в джоба.Даже един път пътувахме надалече и в колата разбра че дистанционното е в него. hahaha

Последна редакция: вт, 03 ное 2009, 00:44 от emely

# 115
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Моля да не цитирате по десет човека едновременно, когато вашият постинг се отнася само до последното написано... Изтривайте ненужното и оставете само важното...
Чаршафите от цитати само товарят излишно форум-системата...
Благодаря...!
newsm10

# 116
  • Мнения: 556
Май това е характерно за мъжете - пред очите му е нещо, ама кой да го види...

# 117
  • Мнения: 924
 Joy Joy Joy
Развеселихте ме.
Моя мъж има по-един чифт чорапи захвърлени на около десетина места в къщи и все ги търси.................престанах да ги събирам за да си ги намира по-лесно обаче пак не се получава  Thinking

# 118
  • Мнения: 20
и аз доста се посмях..... smile3532
За да не изостана от общата тема,ще кажа ,че и моят е така....търси,гледа и рови 10 мин ,после се чува до болка познатата реплика "Каде ми е...." .Аз ставам механично ,отивам до шкафа в който рови,поглеждам ,посягам и му подавам "нещото" с лека иронична усмивка newsm08,казваща "видя ли се колко си завеян"......А той ме гледа всеки път учуден от себе си ,че не бил видял "нещото" ,което за малко да му изкара лявото око... smile3507...понякога казва и" мерси",но в повечето случаи казва"ами ти си подреждала ,за това така....." smile3506

# 119
  • Мнения: 3 675
Моят мъж все забравя да си хвърля чорапите в коша за пране, но има една любима фраза всяка сутрин-имам ли чисти чорапи, че има чисти има, но сега трудно съхнат, та чак ме дразни с този си въпрос.

# 120
  • Мнения: 88
Моят мъж все забравя да си хвърля чорапите в коша за пране, но има една любима фраза всяка сутрин-имам ли чисти чорапи, че има чисти има, но сега трудно съхнат, та чак ме дразни с този си въпрос.
пак че не е казал"аз имам ли някъкви чорапи?" Joy Joy Joy

# 121
  • София
  • Мнения: 816
Моят е много подреден,та чак ме дразни понякога.В работилницата му е като в аптека,има и списъци къде,какво има по кутиите и чекмеджетата.Всеки един диод знае къде е.Не дай боже да не го намери на място. ShockedВъобще не му пипам нещата,че после проблем. Rolling Eyes
Няма угодия hahaha

# 122
  • София
  • Мнения: 407
С чорапите нямаме проблем, защото съм си накупил много и винаги има в наличност.
Иначе мойта жена всичко гледа да прибере, което по принцип не е лошо, ама понякога нещото седи на показ с определена цел - напр. за напомняне. Най-лошото е, че в един момент решава да смени мястото на прибиране без да каже на никой. И ако я няма, се почва едно търсене ...  Thinking  newsm78 А като е в къщи и я питаш къде е нещото, отговорът е 'там в шкафа'.  Joy
Жени, какво да ги правиш.  bouquet

# 123
  • Мнения: 68
При нас е още по-зле...
Всичко се прибира и моментално се забравя къде и когато се търси нещо,къщата се преобръща с краката нагоре и после се пренарежда....  и така,няколко пъти дневно.... Joy Joy Laughing Laughing Wink

# 124
  • Мнения: 1 159
Иначе мойта жена всичко гледа да прибере, което по принцип не е лошо, ама понякога нещото седи на показ с определена цел - напр. за напомняне.

това беше много забавно! добре е да чуем и едно мъжко мнение по въпроса  Laughing

# 125
  • Мнения: 1 047
...Жени, какво да ги правиш...
Абе ти оплакваш ли се?

# 126
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Явно за мъжете и жените "Подредено" означават различни неща!
А един от любимите ми въпроси е "Къде е ролетката/отверката?" Все едно аз всеки ден ги използвам. Накрая му купих куфарче за инструменти. Познайте в момента къде е ролетката? -ОКОЛО куфарчето!  #2gunfire
Благородно завиждам на жените с подредени мъже!   Simple Smile

# 127
  • Мнения: 1 047
...
Благородно завиждам на жените с подредени мъже!   Simple Smile
Не може да се обобщава така лесно според мен.
А относно цитираното изречение, обикновено там жените са разхвърляни и неподредени, да не казвам по-силна дума.

# 128
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Е, трябва да се съглася с горното мнение, все пак не всички жени са подредени  Simple Smile

# 129
  • Пловдив
  • Мнения: 789
А! Забравих- все пак има и подредени мъже! /Не и моя/

# 130
  • Мнения: 1 047
 Laughing Laughing LaughingТъкмо щях да репликирам и ти се допълни:
А! Забравих- все пак има и подредени мъже! /Не и моя/
"Никой не е доволен от съдбата си."

# 131
  • Мнения: 1 159
е, не е болка за умиране че не са подредени, нали са ни добрички  Heart Eyes

аз пък днес четейки тук се замислих - ами представете си наистина ако някой друг ви подрежда нещата, нямаше ли да питате? пък било то и по инерция? аз като малка много питах мама...и тя все казваше - а потърси ли преди да питаш?  Blush

в началото много често задавах въпроса на ММ как вобще е съществувал преди да дойда, а той нали ми е добричък, сигурно си е спестил "ами аз си подреждах сам нещата и си знаех къде са "  и простичко отговаря "ох, направо не знам" Wink  Laughing

# 132
  • София
  • Мнения: 407
...Жени, какво да ги правиш...
Абе ти оплакваш ли се?

Не, примирявам се.  Laughing

# 133
  • Мнения: 88
аз пък днес четейки тук се замислих - ами представете си наистина ако някой друг ви подрежда нещата, нямаше ли да питате? пък било то и по инерция?
в началото много често задавах въпроса на ММ как вобще е съществувал преди да дойда, а той нали ми е добричък, сигурно си е спестил "ами аз си подреждах сам нещата и си знаех къде са "  и простичко отговаря "ох, направо не знам" Wink  Laughing
ох,сложно стана Laughingами ако виждат как и къде им подреждаме нещата?моя мъж един ден си призна след като ме пита къде му е козия крак  Crazy :"разбери,ние мъжете сме такива,дори да знаем,пак питаме!"а относно втория цитат,моя казва същото,само че неговото"подредено"се различава от моето,че при мен дрехите седят в гардероб,а при него на земята Crazy Joy

# 134
  • Мнения: 830
Вчера в 4ч сутринта
той -Скъпааааа къде са ти ключовете за колата?!
аз - В чантата провери ли?
той -"Ми не..."
след 2 мин" заспивай там са"

Втори ден се чудя да го утрепя ли или да го оставя да живее.... Joy

# 135
Веднага и без бой си признавам, че вкъщи аз съм разхвърлянаТА и аз викам за помощ мъжо, за дами каже "кой ми сра в гащите".  Blush Laughing Embarassed Rolling Eyes

# 136
  • Мнения: 1 159
БЕНИ МАМА  Joy  Hug - остави го да живее, виж колко е забавен  hahaha

mama_widow - моичкият имаше съвсем до скоро един ужасяващ навик, преди да си легне да ходи да се съблича в хола или кухнята  #Crazy Joy и аз не знам защо, гардероба си му е в спалнята все пак  hahaha - вече се превъзпитахме и си подреждаме всичко много прилежно  bowuu

# 137
  • Мнения: 116
При нас няма този проблем. Още от първия ден съм му казала къде стоят, чорапите , бельото,и т.н, за да не ме пита. Отива и си взима сам, не му ги нося. Whistling

# 138
  • Мнения: 1 159
Те и нашите не че не знаят...ама друго си е да пита  Laughing

# 139
  • Кукуландия
  • Мнения: 106
Благодаря на създателя на темата и на всички, които са писали в нея, сега съм малко по-малко отчаяна, явно мъжете (в по-голямата си част) са такива.  Hug
С моя приятел не живеем заедно, но аз знам в тях кое къде е, а той не... понякога съвсем сериозно го питам дали наистина живее там или води двойствен живот Rolling Eyes
Не знам дали обаче ще мога да свикна с тази безобразна разсеяност  Thinking

# 140
  • Варна
  • Мнения: 2 080
Мммм то не е до разсеяност. Много по-лесно е някой друг да се погрижи за всички дребни неща. Моят мъж например всеки път ме влудява като тръгнем за някъде двамата и той кара и все пита и сега на къде?  #Cussing out При положение, че става въпрос за място където сме ходили 100 пъти и пътя го знае наизуст.
Пък ако нещо се обърка има кой друг да е виновен  Wink.

# 141
  • София
  • Мнения: 407
Мммм то не е до разсеяност. Много по-лесно е някой друг да се погрижи за всички дребни неща.

Заблуждаваш се. Може би по-скоро се ядосваш, че има мъже, които не са разсеяни, а твоят не е от тях. Радвай се на хубавите качества, а на това не обръщай внимание.
 Hug

# 142
  • Мнения: 88
uinen,да ти кажа свиква се,в един момент като заживеете заедно и той нон-стоп пита за неговите неща просто вече само по погледа му ще знаеш какво иска Laughingкъсмет и търпение,мъжете са по-големи госпожици и от нас самите! Laughing

# 143
  • Кукуландия
  • Мнения: 106
благодаря, mama_widow  Hug На мен търпението не ми е добродетел, дори не знаех, че толкова много ме дразнят някакви такива малки неща Rolling Eyes
Ще свикна, ще свикна... колко да свикна Laughing ... Обаче да ви питам... не ви ли писва, след като освен за децата трябва да се грижите и за пораснало такова  Laughing

# 144
  • Мнения: 88
хахахах,вчера за това се поскарахме.няма всеки път като си удари пръстчето аз да тичкам да го успокоявам.и на мен търпението ми е най-слабата добродетел,но в един момент го виждаш под един друг ъгъл-упражняваш се с него за появата на бъдещото отроче Laughingа когато то наистина се появи таткото ще остане малко настрана,защото ще има някой друг който повече ще се нуждае от грижите ни. Simple Smile

# 145
  • Мнения: 830
Грешиш, тогава ще гледаш 2деца едновременно  Wink


БЕНИ МАМА  Joy  Hug - остави го да живее, виж колко е забавен  hahaha

Е какво да го правя, нали си го обичам  Laughing Laughing Laughing

# 146
  • Мнения: 88
Грешиш, тогава ще гледаш 2деца едновременно  Wink
хахахахах,ами тъкмо той мъжа ми толкова иска Joy



# 147
  • Варна
  • Мнения: 2 080
Заблуждаваш се. Може би по-скоро се ядосваш, че има мъже, които не са разсеяни, а твоят не е от тях. Радвай се на хубавите качества, а на това не обръщай внимание.
 Hug
Тц, всички мъже около мен познати и роднини са същите у тях си. Радвам се аз, но понякога тези въпроси ми идват вповече.
Грешиш, тогава ще гледаш 2деца едновременно  Wink
Именно, така моите деца стават три, а с най-голямото, най-трудно се справям.  Joy

# 148
  • Мнения: 88
голям купон Joy

# 149
  • Сливен
  • Мнения: 197
     И при мен е същия проблем.Съпругът ми отваря гардероба и без да търси започва "Мило,къде ми е ...."  Twisted Evil

# 150
  • София
  • Мнения: 407
     И при мен е същия проблем.Съпругът ми отваря гардероба и без да търси започва "Мило,къде ми е ...."  Twisted Evil

Е все пак казва 'Мило', а можеше да казва 'ма'  Joy

# 151
  • Мнения: 1 159
     И при мен е същия проблем.Съпругът ми отваря гардероба и без да търси започва "Мило,къде ми е ...."  Twisted Evil

Е все пак казва 'Мило', а можеше да казва 'ма'  Joy

ахааам, и следващото което ще търси е входната врата  Close

# 152
  • Сливен
  • Мнения: 197
    Аз все му казвам,че добре че не се налага да си сваля главата,че няма да може да я намери  Wink

# 153
  • Мнения: 1 159
    Аз все му казвам,че добре че не се налага да си сваля главата,че няма да може да я намери  Wink

 Joy
аз пък за сега основно се забавлявам на въпросите  Wink

# 154
  • Мнения: 342
Мда, значи е нормално това за мъже.
Един ден свекърът ми се върна от една среща, седнахме да ядем и му стана горещо и той си разкопчава горнището на анцунг и ..... какво да видя  Shocked космата му гръд се показва през дантелен потник.
Оказа се че той  е питал свекърва ми къде му е потникът и тя му казала че е на стола в спалнята, съответно на стола в спалнята той е намерил само този (на свекърва ми ) потник и..... го е сложил.  Joy #2gunfire

Последна редакция: ср, 30 дек 2009, 23:16 от Люлия

# 155
  • Мнения: 417
Мда, значи е нормално това за мъже.
Един ден свекърът ми се върна от една среща, седнахме да ядем и му стана горещо и той си разкопчава горнището на анцунг и ..... какво да видя  Shocked космата му гръд се показва през дантелен потник.
Оказа се че той я е питал къде му е потникът и тя му казала че е на стола в спалнята, съответно на стола в спалнята той е намерил само този (на свекърва ми ) потник и..... го е сложил.  Joy #2gunfire

hahaha Joy hahaha JoyЕ нали е потник...

# 156
  • Мнения: 122
Мда, значи е нормално това за мъже.
Един ден свекърът ми се върна от една среща, седнахме да ядем и му стана горещо и той си разкопчава горнището на анцунг и ..... какво да видя  Shocked космата му гръд се показва през дантелен потник.
Оказа се че той я е питал къде му е потникът и тя му казала че е на стола в спалнята, съответно на стола в спалнята той е намерил само този (на свекърва ми ) потник и..... го е сложил.  Joy #2gunfire


Свекъра ти  е уникален образ  Laughing

# 157
  • Мнения: 17 546
Добре, че не ходи по чуждо човека, щото какво щеше да обяснява... "Ами това е положението, Евдокио!..." Laughing

# 158
  • Мнения: 1 159
 Joy много забавна историйка  Joy

# 159
  • Мнения: 830
 Joy Joy моя мъж след 30г значи... с дантелен потник Joy Joy Joy

# 160
  • София
  • Мнения: 407
Joy Joy моя мъж след 30г значи... с дантелен потник Joy Joy Joy
Те най-вероятно тогава ще са на мода.   ooooh! Laughing

# 161
  • Мнения: 830
Майтап няма, сигурно и гащите ще са ви в дантела Laughing Laughing Laughing

# 162
  • София
  • Мнения: 816
Абеее ,те да не станат задължителен мъжки аксесоар, то другото лесно Rolling Eyes
Предлагам,вие да ги питате например:Миличък ,къде са ми тампоните?или дамския душ,или нещо което само вие си използвате.

# 163
  • Мнения: 1 159
Предлагам,вие да ги питате например:Миличък ,къде са ми тампоните?или дамския душ,или нещо което само вие си използвате.

 Joy пробвала съм - "мълчанието на агнетата"

# 164
  • София
  • Мнения: 407
Предлагам,вие да ги питате например:Миличък ,къде са ми тампоните?или дамския душ,или нещо което само вие си използвате.
Чувал съм, че от дамски превръзки, ставали идеални стелки за обувки и не се изпотяват краката.  Laughing

# 165
  • Мнения: 4 585
Няма лошо, обаче ако падне нещо чуждо, и едната се измъкне, става кофти.
Айде крилцата ще ги срежем, но като за 47 номер крака има ли такива?

# 166
               На мен лично като ми писне да ме питат,къде ми е т`ва,къде ми е онова,пращам да си го търсят в хладилника.
 Първият път като приложих този номер,моичкия отиде да си търси дънките в хладилника. Shocked hahahaПомислил си че нарочно съм ги сложила там ,някакъв нов метод.. ooooh!

# 167
  • Мнения: 830
Няма лошо, обаче ако падне нещо чуждо, и едната се измъкне, става кофти.
Айде крилцата ще ги срежем, но като за 47 номер крака има ли такива?
продават едни за родилки, сигурно ще ти свършат работа Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 168
  • София
  • Мнения: 407
Няма лошо, обаче ако падне нещо чуждо, и едната се измъкне, става кофти.
Айде крилцата ще ги срежем, но като за 47 номер крака има ли такива?
продават едни за родилки, сигурно ще ти свършат работа Mr. Green Mr. Green Mr. Green
В краен случай с памперс.  Laughing

# 169
  • София
  • Мнения: 816
Пък мой колега,като го питахме за нещо, все ни отвръщаше:-Ето ми го в гащите.И аз ще пробвам. CryСамо,че моят е толкова подреден,че едва ли ще пита Cry
П.П Казват,че на този на който са му големи стъпалата,ме е голям....

# 170
  • Мнения: 85
Има една интересна книга-ВОЙНАТА ЗА ВДИГНАТИЯ КАПАК НА ТОАЛЕТНАТА ЧИНИЯ-там се обясняват много неща и на мен много ми допадна-явно на повечето ни мъжете са от този тип Whistling

# 171
  • Мнения: 1 159
Чела съм и двете и части, но според мен прекалено много се благоговее пред тази книга; описани са доста неща, до които можеш да стигнеш и сама.

# 172
  • Мнения: 1 047
В краен случай с памперс.  Laughing
Това е за темата: Хитринки за всеки случай.

# 173
  • Мнения: 17
гладя дрехите,подреждам ги,после му обяснявам кое къде е,и...пет минути по-късно,все едно куче се е въргаляло в гардероба Laughing

# 174
  • София
  • Мнения: 272
ааа, ядосваш се, защото не са те питали още "абе, ние у нас имаме ли клещи?" и другото беше "да знаеш случайно къде е чукът?"  #Crazy #Crazy  #2gunfire изпаднах в истеричен смях. нямах сили да се ядосам  Mr. Green Mr. Green Laughing Laughing

# 175
  • Мнения: 924
Днес милото изпадна в истерия, защото му подреждах,,ШКАФЧЕТО''................НЕ МИ ПИПАЙ ЧОРАПИТЕ ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Не стига , че се опитвам да въведа някакъв ред ами и се дразни  #Cussing out

# 176
  • Мнения: 1 254
lasi, що си създаваш главобилия Simple Smile

# 177
  • Мнения: 130
Претръпнах отдавна за чорапи, гащи, хавлия и т.н. , но като почне някакъв дребен ел.ремонт и ми поиска отверката от шевната машина - издивявам ! При наличието на цял гараж с обособена част като работилница и точно до моята отверчица да допре... Веднъж една позната споделяше , че тази отверчица е особено търсена  у тях и за да не  търси после и тя,  я залепила с магнит под машината и не издава тайното място ! Толкова се смях, но се и успокоих, че то сме си нормални, значи .

# 178
  • Мнения: 4 585
Днес милото изпадна в истерия, защото му подреждах,,ШКАФЧЕТО''................НЕ МИ ПИПАЙ ЧОРАПИТЕ ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Не стига , че се опитвам да въведа някакъв ред ами и се дразни  #Cussing out

Логичният хаос е по-подреден от подреден от друг хаос.

# 179
  • Мнения: 1 254
Вълк, много си прав. Баща ми си имаше строго определен ред в наглед хаоптично разбърканите инструменти. Когато за ремонт ме е пращал да му донеса нещо ми е обяснявал с абсолютна точност къде се намира дадено нещо.

Аз проблемът съм си го решила с куфарче с инструменти и табло в гаража. Дрехите винаги са на едно и също място. Въпросите са сведени до абсолютния минимум Simple Smile Превъзмогнах желанието си да подреждам нещата всеки път на различно място и проблемите изчезнаха Joy

# 180
  • Мнения: 9

Превъзмогнах желанието си да подреждам нещата всеки път на различно място и проблемите изчезнаха Joy

Това май беше записано като препоръка към съпругата на гърба на брачното свидетелство, ама кой да чете ...  smile3529

# 181
  • Мнения: 1 159
Днес милото изпадна в истерия, защото му подреждах,,ШКАФЧЕТО''................НЕ МИ ПИПАЙ ЧОРАПИТЕ ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Не стига , че се опитвам да въведа някакъв ред ами и се дразни  #Cussing out

А ти що пък му пипаш чорапите?
Аз съм разделила максимално териториите и всеки да си прави каквото си знае в неговата. За бельо и чорапи всеки разполага с огромно чекмедже, моето си редя, а в неговото изобщо не се интересувам какво се случва  Laughing

# 182
  • Мнения: 3
хаха,редовният въпрос-``къде са ми чорапите`` ,и ``къде ми е хавлията`` Rolling Eyes?
а аз се постарах,когато подредих гардероба неговата преградка е на нивото на очите и ръцете му,отляво бельо,отдясно тениски,отпред пликче с коплектовани по чифтове чорапи....мислех ,че това ще реши проблема ама не!въпроса се задава автоматично преди/след излизане от банята,и то се провиква още от вратата!ще рече човек че е дошъл на гости!а ние живеем у тях,с майка му.
веднъж както си седяхме ние с нея двечките пред телевизора в хола,и нашия човек току се провиква-`къде са ми чорапите`?!и аз спокойно се провиквам-ми питай у комшиите! Laughing
майка му изпадна в неистов смях,чак се търкаляше по дивана hahaha,аз след нея също,а той нещастен и мърморещ влиза при нас с вече обути чорапи.
ама да не помислите че от тогава не е питал?всеки път си пита човека!навика е втора природа!

# 183
  • Мнения: 3
Този филм с намери ми ... , не знам къде ми е... - не  го играем Grinning. Опита се да ми предложи сценария за него,  ама го отхвърлих веднага.

# 184
  • Мнения: 355
О, колко хубава петъчна тема. Търкалям се от смях, защото не съм "сама" в забавленията удома - имало и други момичета с разсеяни мъже. Аз се уча да не се дразня принципно, но понякога на въпроса "Къде са ми чорапите" отговарям "Пробвай в хладилника"  Mr. Green, а милото не му е смешна моята шега и май се засяга. Затова спрях с бъзиците  ooooh!

Иначе за шкафчето и подребата - same shit - всичко му е пред очите, но все "нямам тениски"  ooooh!

# 185
  • Мнения: 1 224

Превъзмогнах желанието си да подреждам нещата всеки път на различно място и проблемите изчезнаха Joy

Това май беше записано като препоръка към съпругата на гърба на брачното свидетелство, ама кой да чете ...  smile3529
А дали има полезни текстове и за подредени домакини?Щото у нас винаги всичко си е имало място и си е седяло там.Ама няма намиране братче!
Диалози от сорта :
-Къде са ми чорапите?
-Ми погледна ли в гардероба, горното чекмедже?
-Аааааа, намерих ги!
Това е ежедневие.Не че не си седят в горното чекмедже винаги, но на другия ден пак го гледаме тоя филм  ooooh!
Най-големият ми кошмар е като съм боолна, с температура, боли ме всичко и съпружието трябва да сготви   chef Е тогава е голямото изпитание!
-Къде е тигана, в коя тенджера да сложа вода, коло вода, а и сол ли трябва, а тя солта къде е,дометено пюре ли?ама то как изглежда?ииии сега и друго да съм сложел, само с домати не става ли?Не ли тия чинии, ама ти много претенциозна бе, какво като са малки и плитки, ще си досипваме, ааа соса да се изсипвал викаш, а?Не се бях замислил... newsm78
 И това за едни спагети най-прости.Ми колкото и да ми езле ставам и си ги правя, че ще прегракна ептен ако ги сготви мъжа ми (ако намери тенджерата, коато не си мени местоположението от години....).

И най-странното от всичко - като ми е криво и ми е писнало и на поредното "къде са ми тениските" отговоря- " в хладилника", благоверния само изсумтява, врътва се и си ги намира абсолютно безпогрешно!Но явно изисква концентрация и напрежение, а в къщи е време за релакс и "скъпа, глези ме!".

# 186
  • Мнения: 1 254
самурайка, не се движи по линията на най-малкото съпротивление. Щом като му е по-лесно да те пита отколкото да си напъне мозъчните клетки, много ясно, че ще пита. Щом като пита всеки път и накрая ти сготвиш, пак същото.  Peace
Щом скоквате с готовност всеки път като мъжете ви поискат нещо, те така си се научават. На хубавото бързо се свиква. Мислете и за себе си и за тях. На всеки мъж е по-приятна компанията на разговорлива, весела и доволна от живота си жена, отколкото на жена, която постоянно мрънка и се оплаква Peace

# 187
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 374
Re: Скъпа, къде са ми чорапите или кой ми с*а в гащите? - ама това е най-вярното нещо дето съм чувала. При нас е така newsm62
 Ужасно смешно ми е вече след 9 години брак.........

# 188
  • Мнения: 1 159
самурайка, не се движи по линията на най-малкото съпротивление. Щом като му е по-лесно да те пита отколкото да си напъне мозъчните клетки, много ясно, че ще пита. Щом като пита всеки път и накрая ти сготвиш, пак същото.  Peace
Щом скоквате с готовност всеки път като мъжете ви поискат нещо, те така си се научават. На хубавото бързо се свиква. Мислете и за себе си и за тях. На всеки мъж е по-приятна компанията на разговорлива, весела и доволна от живота си жена, отколкото на жена, която постоянно мрънка и се оплаква Peace

Съгласна съм напълно  Peace
Подчинявам се на тази типична мъжка разсеяност само докато е в рамките на забавното. Стане ли прекалено - оставям го да се оправя. Пък какво толкова може да стане? Най-много да ходи без чорапи  Laughing. Аз съм по-малка от него, пък сама се оправям, сигурна съм че и той може. Ами - може, повярвай ми, само го пробвай. Затварям си очите и хич не ми пука; така няколко пъти и глей как се оправя сам  Laughing
А нас жените, понеже си ни тресе майчинския инстинкт и преди да сме раждали и все се мъчим да обгрижваме, и накрая до там се стига. Не забравяй, че не си му гледачка, а той не е детенце и може да се оправя и сам. Аз от това се ръководя и много често се правя че не чувам и не забелязвам разни работи  Mr. Green

Последна редакция: пн, 21 юни 2010, 19:55 от GagaMaga

# 189
  • софия
  • Мнения: 2 543
Гага мАГА това , че си по- малка от мъжа си е нормалното, ненормалното е обратното. Не само , че 99 % не успяват да се отбият от майката, остава и да съм по- голяма от него. Сега имам втори брак, първия беше с 3 години по-рано роден, втория е с 12 . Казвам по рано роден , защото това е биологична случайност , а не полза. Баща ми също е неспособен да се справя при наличие на жена до него., девер ми също.Съседа е същия. Но се пада 1 на милион , които може. Дядо ми , бог да го прости не беше от конфекцията. Никога не е натежал на баба ми с вечните си елементаризми, къде ми е ........ Работеше до 78 години, даже е бръснал умрели да свържат двата края  и да изплати апартамента.

# 190
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 374
Искам да ви кажа, че преди години в началото на брака ни много се дразнех от безпорядъка на мъжа ми. От това, че ме пита за всяко нещо, което си продължава и до днес...
Но се научих да го приемам такъв. За това казах по-горе че ми е смешно. Надживях го това с чорапите и всичко, за което може да се сетите.
Гледам да не се дразня, а като се случи бързо го обръщам на майтап или подигравка с него и ми е много по-добре.
В крайна сметка, ние жените трябва да се пазим за хубави неща свързани със съжителството ни с мъже.

# 191
  • Мнения: 1 159
Гага мАГА това , че си по- малка от мъжа си е нормалното, ненормалното е обратното.

Естествено че е нормално; споменах го единствено защото понякога на шега го свеждам като аргумент, за да не му помагам  Laughing. Майтап, разбира се.

# 192
  • София
  • Мнения: 642
хаха,редовният въпрос-``къде са ми чорапите`` ,и ``къде ми е хавлията`` Rolling Eyes?
................................
ама да не помислите че от тогава не е питал?всеки път си пита човека!навика е втора природа!
................................

Все едно живеем с един и същи мъж  Joy
Това са ми любимите въпроси. Но за хавлията му намерих чалъма. Като видя, че се запътва към банята аз изчезвам. Така мъж ми се принуди да си взима хавлията като тръгва за натам. Иначе рискува като се провикне на излизане мен да ме няма и да си я взима гол.  Laughing
Но наистина е влудяващо да пита всеки път: "къде ми е хавлията?"

# 193
  • Мнения: 0
Вярно е че ако търсим след подреждането И трудно намираме и нещата които са ни пред очите. Просто защото когато търсим нещо го търсим на МЯСТОТО КЪДЕТО СМЕ ГО ОСТАВИЛИ ПОСЛЕДНО.  Ако не е там, просто не можем да го видим. Тъпо или не ..тва е!

# 194
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 374
Вярно е че ако търсим след подреждането И трудно намираме и нещата които са ни пред очите. Просто защото когато търсим нещо го търсим на МЯСТОТО КЪДЕТО СМЕ ГО ОСТАВИЛИ ПОСЛЕДНО.  Ако не е там, просто не можем да го видим. Тъпо или не ..тва е!

а, кой според теб определя реда в къщата?
не е ли ТАЗИ която подрежда?
ако, е ТЯ, то тогава ТОЙ следва да си ги слага там, където им е мястото, а не където му харесва, за да може после да си ги намира Laughing

# 195
  • Мнения: 355
Вярно, все едно всичките живеем с един и същи мъж. Онзи ден на прибиране с колата от Хърватска беше вече капак - докато кара ми задава въпроса "мила, къде ми е портмонето?" за да плати на пей тола в Сърбия, аз се счупих да ровя в жабката, около седалките, а то му бил ов джоба  newsm78

и ох, много ми е критично в първия момент да го обърна на майтап, но се старая  Rolling Eyes

# 196
  • Мнения: 1 159
Аз станах свидетел на забавна ситуация на мое близко семейство, на възраст около 50-те:

Мъжа: Женка, я сложи някъде документите ми за "еди-си-кое" ми...
Жената: Сложи си ги ти някъде де.
Мъжа: М...амаааа къде да ги сложа?
Жената: Някъде където ЩЕ ЗАПОМНИШ!

 Joy много ми беше смешно...

пп: най-интересното беше, че реши да ги сложи в нейното шкафче в спалнята  Joy  Wink

# 197
  • Мнения: 355

Жената: Някъде където ЩЕ ЗАПОМНИШ!


Пак добре, че не е казала "Някъде, където слънце не огрява!"

# 198
  • София
  • Мнения: 272
моят, за да е сигурен къде му е портмонето като сме навън, ме кара да го нося в чантата си  ooooh! Laughing

# 199
  • Мнения: 1 288
И като тръгне човек да ви инструктира защо,как и как не да се ползва нещо се почва "Ти сега на умен ли се правиш? Ако не можеш да го оправиш ми кажи, а не ми чети лекция" и т.н. Е за тва се отказах да обяснявам на дама,защо не трябва да се кара на 2-ра при 5000 оборота. Whistling Crossing Arms
За да не прегрее двигателят.
Къде ми е шоколадчето?  Mr. Green

# 200
  • София
  • Мнения: 407
И като тръгне човек да ви инструктира защо,как и как не да се ползва нещо се почва "Ти сега на умен ли се правиш? Ако не можеш да го оправиш ми кажи, а не ми чети лекция" и т.н. Е за тва се отказах да обяснявам на дама,защо не трябва да се кара на 2-ра при 5000 оборота. Whistling Crossing Arms
За да не прегрее двигателят.
Къде ми е шоколадчето?  Mr. Green
Не позна. За икономия на гориво. Но не спирай да опитваш.  Mr. Green

# 201
  • Мнения: 1 159

Жената: Някъде където ЩЕ ЗАПОМНИШ!


Пак добре, че не е казала "Някъде, където слънце не огрява!"

Идеята и беше наистина той да си запомни, за да не я пита, не го каза с лошо   Wink Peace

# 202
  • Мнения: 1 288
Ех, мама му стара.  Crossing Arms

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт