Скъпа, къде са ми чорапите или кой ми с*а в гащите?

  • 14 465
  • 202
  •   1
Отговори
# 135
Веднага и без бой си признавам, че вкъщи аз съм разхвърлянаТА и аз викам за помощ мъжо, за дами каже "кой ми сра в гащите".  Blush Laughing Embarassed Rolling Eyes

# 136
  • Мнения: 1 165
БЕНИ МАМА  Joy  Hug - остави го да живее, виж колко е забавен  hahaha

mama_widow - моичкият имаше съвсем до скоро един ужасяващ навик, преди да си легне да ходи да се съблича в хола или кухнята  #Crazy Joy и аз не знам защо, гардероба си му е в спалнята все пак  hahaha - вече се превъзпитахме и си подреждаме всичко много прилежно  bowuu

# 137
  • Мнения: 116
При нас няма този проблем. Още от първия ден съм му казала къде стоят, чорапите , бельото,и т.н, за да не ме пита. Отива и си взима сам, не му ги нося. Whistling

# 138
  • Мнения: 1 165
Те и нашите не че не знаят...ама друго си е да пита  Laughing

# 139
  • Кукуландия
  • Мнения: 106
Благодаря на създателя на темата и на всички, които са писали в нея, сега съм малко по-малко отчаяна, явно мъжете (в по-голямата си част) са такива.  Hug
С моя приятел не живеем заедно, но аз знам в тях кое къде е, а той не... понякога съвсем сериозно го питам дали наистина живее там или води двойствен живот Rolling Eyes
Не знам дали обаче ще мога да свикна с тази безобразна разсеяност  Thinking

# 140
  • Варна
  • Мнения: 2 088
Мммм то не е до разсеяност. Много по-лесно е някой друг да се погрижи за всички дребни неща. Моят мъж например всеки път ме влудява като тръгнем за някъде двамата и той кара и все пита и сега на къде?  #Cussing out При положение, че става въпрос за място където сме ходили 100 пъти и пътя го знае наизуст.
Пък ако нещо се обърка има кой друг да е виновен  Wink.

# 141
  • София
  • Мнения: 407
Мммм то не е до разсеяност. Много по-лесно е някой друг да се погрижи за всички дребни неща.

Заблуждаваш се. Може би по-скоро се ядосваш, че има мъже, които не са разсеяни, а твоят не е от тях. Радвай се на хубавите качества, а на това не обръщай внимание.
 Hug

# 142
  • Мнения: 88
uinen,да ти кажа свиква се,в един момент като заживеете заедно и той нон-стоп пита за неговите неща просто вече само по погледа му ще знаеш какво иска Laughingкъсмет и търпение,мъжете са по-големи госпожици и от нас самите! Laughing

# 143
  • Кукуландия
  • Мнения: 106
благодаря, mama_widow  Hug На мен търпението не ми е добродетел, дори не знаех, че толкова много ме дразнят някакви такива малки неща Rolling Eyes
Ще свикна, ще свикна... колко да свикна Laughing ... Обаче да ви питам... не ви ли писва, след като освен за децата трябва да се грижите и за пораснало такова  Laughing

# 144
  • Мнения: 88
хахахах,вчера за това се поскарахме.няма всеки път като си удари пръстчето аз да тичкам да го успокоявам.и на мен търпението ми е най-слабата добродетел,но в един момент го виждаш под един друг ъгъл-упражняваш се с него за появата на бъдещото отроче Laughingа когато то наистина се появи таткото ще остане малко настрана,защото ще има някой друг който повече ще се нуждае от грижите ни. Simple Smile

# 145
  • Мнения: 830
Грешиш, тогава ще гледаш 2деца едновременно  Wink


БЕНИ МАМА  Joy  Hug - остави го да живее, виж колко е забавен  hahaha

Е какво да го правя, нали си го обичам  Laughing Laughing Laughing

# 146
  • Мнения: 88
Грешиш, тогава ще гледаш 2деца едновременно  Wink
хахахахах,ами тъкмо той мъжа ми толкова иска Joy



# 147
  • Варна
  • Мнения: 2 088
Заблуждаваш се. Може би по-скоро се ядосваш, че има мъже, които не са разсеяни, а твоят не е от тях. Радвай се на хубавите качества, а на това не обръщай внимание.
 Hug
Тц, всички мъже около мен познати и роднини са същите у тях си. Радвам се аз, но понякога тези въпроси ми идват вповече.
Грешиш, тогава ще гледаш 2деца едновременно  Wink
Именно, така моите деца стават три, а с най-голямото, най-трудно се справям.  Joy

# 148
  • Мнения: 88
голям купон Joy

# 149
  • Сливен
  • Мнения: 197
     И при мен е същия проблем.Съпругът ми отваря гардероба и без да търси започва "Мило,къде ми е ...."  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт