Скъпа, къде са ми чорапите или кой ми с*а в гащите?

  • 14 475
  • 202
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 723
Щом само чорапите им няма на ваЩе- добре сте.
...аз кво да кажа, като на моя и гащите му ги няма? Crossing Arms

# 31
  • София
  • Мнения: 9 884

...аз кво да кажа, като на моя и гащите му ги няма? Crossing Arms
hahaha
Вкъщи аз съм тая,дето все и няма гащите,чорапите,сутиените...Но,както казва мъжа ми,щом все пак са някъде из вкъщи,всичко е ок. Mr. Green

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 22:54 от Валенцето

# 32
  • Мнения: 227
И моя мъж е така...винаги забравя къде си е оставил нещата и се почва:
Мило,къде ми е телефона/личната карта/блузата/книжката....
Просто са разсеяни Mr. Green


 Laughing  Laughing  Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 233
Закон Божи, изведен след десет годишен опит:
"Ако не е пред очите ми, то значи просто го няма".
С copy и paste са правени, ейййййййййййййй...

# 34
  • Мнения: 11
Е тва не мога да го разбера...честно!!?!? Разхвърлян мъж...Не знам дали аз така съм възпитан защото в нас сме предимно мъже, но имам желязна дисциплина в подредбата на дрехите и на нещата като цяло. А дори не съм ходил и в казарма. Сега знам че много ще ми наскочат,но за мен жените са уникално разхвърляни същества. Живял съм с две жени преди няколко години и ако не бях аз да сложа ред в хаоса, ония немаше едни гащи на задника да си турат. Помня и в училище навремето...идем някъде на лагер, на море ала бала...ние момчетата се напием, напрайм мазалото ма в един момент някой каже "Пичове айде да подредим малко" и всичко лъсва. А женските - бардак...само дето при нас миришеше на пиене, при тях на парфюм. И до ден днешен съм така.Имам педантична система за класификация на дрехите и нищо не може да я промени  - на едно са да речем фанелките за мачове, на друго метъл фанелките, на трето тия за работа и т.н. Но май всичко си е до възпитание...

# 35
  • Мнения: 830
Девиатор, ти май не си разбрал правилно. Не говорим за подредбата на дрехи и реда в гардероба, а за това, че гледате, а не виждате.

# 36
  • Мнения: 11
Девиатор, ти май не си разбрал правилно. Не говорим за подредбата на дрехи и реда в гардероба, а за това, че гледате, а не виждате.

И с това нямам проблем и минавам за доста наблюдателен. Винаги знам всичко къде съм си сложил и ако не мога да го намеря изпадам в дива ярост. Имам само един случай дето на едно море си търсих очилата един час преди да ми паднат от главата.Това обаче го отдавам на мастиките от преди това. newsm78Но че имам познати дето са толко зальохани че две не видат е факт.. bowuu

# 37
  • Мнения: 830
Ти си изключение  Laughing Ще те дадем за пример на половинките си    bouquet

# 38
  • Мнения: 11
Ти си изключение  Laughing Ще те дадем за пример на половинките си    bouquet

Избегвайте, щото после ще плачете ако ме копират в целия ми образ и безподобие... Whistling ooooh!

# 39
  • Мнения: 830
Няма бе, само в онази част за намирането на вещите  Laughing,за другото оплаквания нямам  Wink

# 40
  • Мнения: 1 047
Няма бе, само в онази част за намирането на вещите  Laughing,за другото оплаквания нямам  Wink
То две убавини на едно място няма.
Ти да не би да си съвършена?

# 41
  • Мнения: 239
Типичен случай ,описан във великият бестселър "Войната за вдигнатия капак на тоалетната чиния". А ако някой не те разбере,считай,че не е в теб проблема...

# 42
  • Countryside
  • Мнения: 11 643
Чорапите, ключовете, часовника...така  Mr. Green И все аз виновна, че прибрала и подредила, дори неща, които са собственоръчно оставени от него някъде  hahaha

# 43
  • София
  • Мнения: 378
Чорапи, ключовете и портфейла, защото не носи часовник, винаги знае къде са. НО само това. За всичко друга се пита. Онзи ден го помолих прането да прибере от терасата и да го сложи по местата - е, сега аз си търся ризите за работа в шкафа с пижамите, пижамите при чаршафите, а тениските в шкафа при бельото....е, не знам кога втори път ще го помоля.... Laughing

# 44
  • Мнения: 4 586
Слонче, не може да имаш точно тия изображения в подписа, нарушаваш правилата.
При допустима височина от 200 пиксела, твоите са 335 пиксела.

Общи условия

Активация на акаунт