Скъпа, къде са ми чорапите или кой ми с*а в гащите?

  • 14 477
  • 202
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 407
     И при мен е същия проблем.Съпругът ми отваря гардероба и без да търси започва "Мило,къде ми е ...."  Twisted Evil

Е все пак казва 'Мило', а можеше да казва 'ма'  Joy

# 151
  • Мнения: 1 165
     И при мен е същия проблем.Съпругът ми отваря гардероба и без да търси започва "Мило,къде ми е ...."  Twisted Evil

Е все пак казва 'Мило', а можеше да казва 'ма'  Joy

ахааам, и следващото което ще търси е входната врата  Close

# 152
  • Сливен
  • Мнения: 197
    Аз все му казвам,че добре че не се налага да си сваля главата,че няма да може да я намери  Wink

# 153
  • Мнения: 1 165
    Аз все му казвам,че добре че не се налага да си сваля главата,че няма да може да я намери  Wink

 Joy
аз пък за сега основно се забавлявам на въпросите  Wink

# 154
  • Мнения: 342
Мда, значи е нормално това за мъже.
Един ден свекърът ми се върна от една среща, седнахме да ядем и му стана горещо и той си разкопчава горнището на анцунг и ..... какво да видя  Shocked космата му гръд се показва през дантелен потник.
Оказа се че той  е питал свекърва ми къде му е потникът и тя му казала че е на стола в спалнята, съответно на стола в спалнята той е намерил само този (на свекърва ми ) потник и..... го е сложил.  Joy #2gunfire

Последна редакция: ср, 30 дек 2009, 23:16 от Люлия

# 155
  • Мнения: 417
Мда, значи е нормално това за мъже.
Един ден свекърът ми се върна от една среща, седнахме да ядем и му стана горещо и той си разкопчава горнището на анцунг и ..... какво да видя  Shocked космата му гръд се показва през дантелен потник.
Оказа се че той я е питал къде му е потникът и тя му казала че е на стола в спалнята, съответно на стола в спалнята той е намерил само този (на свекърва ми ) потник и..... го е сложил.  Joy #2gunfire

hahaha Joy hahaha JoyЕ нали е потник...

# 156
  • Мнения: 122
Мда, значи е нормално това за мъже.
Един ден свекърът ми се върна от една среща, седнахме да ядем и му стана горещо и той си разкопчава горнището на анцунг и ..... какво да видя  Shocked космата му гръд се показва през дантелен потник.
Оказа се че той я е питал къде му е потникът и тя му казала че е на стола в спалнята, съответно на стола в спалнята той е намерил само този (на свекърва ми ) потник и..... го е сложил.  Joy #2gunfire


Свекъра ти  е уникален образ  Laughing

# 157
  • Мнения: 17 546
Добре, че не ходи по чуждо човека, щото какво щеше да обяснява... "Ами това е положението, Евдокио!..." Laughing

# 158
  • Мнения: 1 165
 Joy много забавна историйка  Joy

# 159
  • Мнения: 830
 Joy Joy моя мъж след 30г значи... с дантелен потник Joy Joy Joy

# 160
  • София
  • Мнения: 407
Joy Joy моя мъж след 30г значи... с дантелен потник Joy Joy Joy
Те най-вероятно тогава ще са на мода.   ooooh! Laughing

# 161
  • Мнения: 830
Майтап няма, сигурно и гащите ще са ви в дантела Laughing Laughing Laughing

# 162
  • София
  • Мнения: 816
Абеее ,те да не станат задължителен мъжки аксесоар, то другото лесно Rolling Eyes
Предлагам,вие да ги питате например:Миличък ,къде са ми тампоните?или дамския душ,или нещо което само вие си използвате.

# 163
  • Мнения: 1 165
Предлагам,вие да ги питате например:Миличък ,къде са ми тампоните?или дамския душ,или нещо което само вие си използвате.

 Joy пробвала съм - "мълчанието на агнетата"

# 164
  • София
  • Мнения: 407
Предлагам,вие да ги питате например:Миличък ,къде са ми тампоните?или дамския душ,или нещо което само вие си използвате.
Чувал съм, че от дамски превръзки, ставали идеални стелки за обувки и не се изпотяват краката.  Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт