Скъпа, къде са ми чорапите или кой ми с*а в гащите?

  • 14 456
  • 202
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 88
ами да!най-лесно е да го няма,за да му се помогне Laughing

# 91
  • Варна
  • Мнения: 2 088
 Laughing Laughing Laughing
Аз затова на мойто мило му викам "академик". Всеки въпрос започва с "А къде ми е...?"

# 92
  • софия
  • Мнения: 2 543
Laughing Laughing Laughing
Аз затова на мойто мило му викам "академик". Всеки въпрос започва с "А къде ми е...?"
Супер.Ще взема да те копирам.А на моя проблема с чорапите ги реших по много тъп и ефикасен начин.В гардероба, където търси най-търсеното , т.е чорапите съм сложила едно мини легенче -хващат се 10 чифта.Гледам да има поне 7-8 .Лесно ги намира.Само бръкне и хоп-чорапи. Как се е справяла свекърва ми не знам , пък и не съм питала Laughing Laughing Laughing

# 93
  • Мнения: 342
И при на с е същата история.Търси нещо,то може и пред очите да му е,ама не.Трябва да ме пита  Mr. Green

# 94
  • Мнения: 857
Ах, много се дразня на този въпрос, особено когато пита за неща, които той оставя някъде  ooooh!. Но явно ще е така, нямам обяснение защо.

# 95
  • Варна
  • Мнения: 2 088
Последен бисер от снощи на мъжо - държи дистанционното на DVD-то и :" Е, къде му е копчето за отваряне? НЯМА ГО!"
 rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImao

# 96
  • Мнения: 88
Забавно! Simple Smile А при мен преди няколко дни беше зададен върховния въпрос! Laughingпонеже аз сега играя ролята на неговата секретарка и разбира се,по-забавно му е да пита.Приготвяме се за излизане и след като един вид аз го облякох,беше зададен следния наистина неочакван въпрос:"Аз имам ли някъкви чорапи?"Той има сто чифта чорапи в съседната стая където съм ги оставила на най-видното място,но разбира се е трудно да се погледне къде са.Н е знаех дали да се смея или да се ядосвам... Thinking

# 97
  • Мнения: 1 165
хахахаха  Laughing ох че позната ситуация! между другото, когато само бяхме гаджета така всичко си намираше...откакто живеем заедно изпадна в постоянна амнезия  Crazy ; аз на тия въпроси вече отговарям с повествователното "Ами хаааайде сегааа, всички да помислим къде са ти чораааапкитееее baby_neutral ..."

пп:любимо ми е като заяви възмутено преди още да е отворил чекмеджето - "е*аси, пак съм останал без чисти боксерки" - а те 7 чисто изпрани чифта чакат тихичко от вчера...

# 98
  • Мнения: 88
изразът постоянна амнезия много ми допадна:) Laughing

# 99
  • Мнения: 342
Вчера попитах мъжо на какво се дължи,задаването на този въпрос от тяхна страна.И той ми отговори: "Защото сте жени и като ни изперете чорапите и бельото,трябва да знаете къде е"  ooooh!

# 100
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 440
И при нас е така Sneaky
Понякога много се дразня- като рано тази сутрин например... " Къде е нокторезачката?"
Еми ... докъто обясня... по-лесно беше да стана да му я дам   Sly
Аз знам къде е всичко Blush, но случайно ако нещо бъде прибрано от него  newsm34 - после пада голямото търсене..
и любимото му - " не съм бил аз " Innocent

# 101
  • Мнения: 1 165
И при нас е така Sneaky
Понякога много се дразня- като рано тази сутрин например... " Къде е нокторезачката?"
Еми ... докъто обясня... по-лесно беше да стана да му я дам   Sly
Аз знам къде е всичко Blush, но случайно ако нещо бъде прибрано от него  newsm34 - после пада голямото търсене..
и любимото му - " не съм бил аз " Innocent
hahaha

сега е момента да си призная, че на моят мъж му купих един голям пакет шоколадов Нескуйк и му давам по две "барабонки" всеки път когато извърши "добро дело" - да си сгъне дрехите и прибере в гардероба например  Crazy; та сега ги пъха вътре, и най-демонстративно чака с отворена уста и сочи с пръстче вътре за награда  tooth ; онзи ден видях че прострял прането ( #Shocked) та го чаках с доволно парче луканка за награда  Laughing

# 102
  • Мнения: 11
Ах вие перверзии долни ахахахахха Joy Joy Joy Joy

# 103
  • Мнения: 1 165
Ах вие перверзии долни ахахахахха Joy Joy Joy Joy

 censored

# 104
  • Мнения: 46 572
... "Защото сте жени и като ни изперете чорапите и бельото,трябва да знаете къде е"  ooooh!

Слугинята обслужва господаря, това е с други думи  Laughing
Така е намерил.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт