Скъпа, къде са ми чорапите или кой ми с*а в гащите?

  • 14 460
  • 202
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 88
Моят мъж все забравя да си хвърля чорапите в коша за пране, но има една любима фраза всяка сутрин-имам ли чисти чорапи, че има чисти има, но сега трудно съхнат, та чак ме дразни с този си въпрос.
пак че не е казал"аз имам ли някъкви чорапи?" Joy Joy Joy

# 121
  • София
  • Мнения: 816
Моят е много подреден,та чак ме дразни понякога.В работилницата му е като в аптека,има и списъци къде,какво има по кутиите и чекмеджетата.Всеки един диод знае къде е.Не дай боже да не го намери на място. ShockedВъобще не му пипам нещата,че после проблем. Rolling Eyes
Няма угодия hahaha

# 122
  • София
  • Мнения: 407
С чорапите нямаме проблем, защото съм си накупил много и винаги има в наличност.
Иначе мойта жена всичко гледа да прибере, което по принцип не е лошо, ама понякога нещото седи на показ с определена цел - напр. за напомняне. Най-лошото е, че в един момент решава да смени мястото на прибиране без да каже на никой. И ако я няма, се почва едно търсене ...  Thinking  newsm78 А като е в къщи и я питаш къде е нещото, отговорът е 'там в шкафа'.  Joy
Жени, какво да ги правиш.  bouquet

# 123
  • Мнения: 68
При нас е още по-зле...
Всичко се прибира и моментално се забравя къде и когато се търси нещо,къщата се преобръща с краката нагоре и после се пренарежда....  и така,няколко пъти дневно.... Joy Joy Laughing Laughing Wink

# 124
  • Мнения: 1 165
Иначе мойта жена всичко гледа да прибере, което по принцип не е лошо, ама понякога нещото седи на показ с определена цел - напр. за напомняне.

това беше много забавно! добре е да чуем и едно мъжко мнение по въпроса  Laughing

# 125
  • Мнения: 1 047
...Жени, какво да ги правиш...
Абе ти оплакваш ли се?

# 126
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Явно за мъжете и жените "Подредено" означават различни неща!
А един от любимите ми въпроси е "Къде е ролетката/отверката?" Все едно аз всеки ден ги използвам. Накрая му купих куфарче за инструменти. Познайте в момента къде е ролетката? -ОКОЛО куфарчето!  #2gunfire
Благородно завиждам на жените с подредени мъже!   Simple Smile

# 127
  • Мнения: 1 047
...
Благородно завиждам на жените с подредени мъже!   Simple Smile
Не може да се обобщава така лесно според мен.
А относно цитираното изречение, обикновено там жените са разхвърляни и неподредени, да не казвам по-силна дума.

# 128
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Е, трябва да се съглася с горното мнение, все пак не всички жени са подредени  Simple Smile

# 129
  • Пловдив
  • Мнения: 789
А! Забравих- все пак има и подредени мъже! /Не и моя/

# 130
  • Мнения: 1 047
 Laughing Laughing LaughingТъкмо щях да репликирам и ти се допълни:
А! Забравих- все пак има и подредени мъже! /Не и моя/
"Никой не е доволен от съдбата си."

# 131
  • Мнения: 1 165
е, не е болка за умиране че не са подредени, нали са ни добрички  Heart Eyes

аз пък днес четейки тук се замислих - ами представете си наистина ако някой друг ви подрежда нещата, нямаше ли да питате? пък било то и по инерция? аз като малка много питах мама...и тя все казваше - а потърси ли преди да питаш?  Blush

в началото много често задавах въпроса на ММ как вобще е съществувал преди да дойда, а той нали ми е добричък, сигурно си е спестил "ами аз си подреждах сам нещата и си знаех къде са "  и простичко отговаря "ох, направо не знам" Wink  Laughing

# 132
  • София
  • Мнения: 407
...Жени, какво да ги правиш...
Абе ти оплакваш ли се?

Не, примирявам се.  Laughing

# 133
  • Мнения: 88
аз пък днес четейки тук се замислих - ами представете си наистина ако някой друг ви подрежда нещата, нямаше ли да питате? пък било то и по инерция?
в началото много често задавах въпроса на ММ как вобще е съществувал преди да дойда, а той нали ми е добричък, сигурно си е спестил "ами аз си подреждах сам нещата и си знаех къде са "  и простичко отговаря "ох, направо не знам" Wink  Laughing
ох,сложно стана Laughingами ако виждат как и къде им подреждаме нещата?моя мъж един ден си призна след като ме пита къде му е козия крак  Crazy :"разбери,ние мъжете сме такива,дори да знаем,пак питаме!"а относно втория цитат,моя казва същото,само че неговото"подредено"се различава от моето,че при мен дрехите седят в гардероб,а при него на земята Crazy Joy

# 134
  • Мнения: 830
Вчера в 4ч сутринта
той -Скъпааааа къде са ти ключовете за колата?!
аз - В чантата провери ли?
той -"Ми не..."
след 2 мин" заспивай там са"

Втори ден се чудя да го утрепя ли или да го оставя да живее.... Joy

Общи условия

Активация на акаунт