Скъпа, къде са ми чорапите или кой ми с*а в гащите?

  • 14 457
  • 202
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 908
У нас няма правила-мъжа ми е по-подреден от мен-сам си прибира всичко и знае къде е -никога не ме е питал за 5 години заедно нещо къде му е.

# 61
  • Мнения: 608
четох задоволителен отговор в една книга: мъжете имат тунелно зрение, а жените периферно. Те виждат добре надалеч. За да видят даденото нещо в гардероба например те трябва доста да се повъртят. Обуславя се с ролята им в миналите времена-да виждат плячката надалеч, а жените е трябвало да наглеждат децата и да се озъртат за евентуални опасности.


Напълно правилно.Ако не беше го написала ти,щях да го обясня аз.Преди наистина си мислех,че не намират от мързел ,но се оказа,че не е така.
Представете си един ловец на мамути,който докато дебне плячката се залисва с прекрасно цвете попаднало на пътя му. Те наистина виждат по-добре напред.Просто зрението им е напълно различно от нашето.Като допълним обстоятелството,че жените предимно подреждат домовете си..

# 62
  • София
  • Мнения: 7 951
Девиатор, ти май не си разбрал правилно. Не говорим за подредбата на дрехи и реда в гардероба, а за това, че гледате, а не виждате.

Ма добре бе Бени Мама как да виждаме като пред нас стои едно красиво създание, в което сме влюбени цял живот (визирам вас нашите съпруги) ?
Ми то това е влюбения мъж той не вижда нищо друго освен жената, в която се е влюбил. Загубва и ориентация и ум и дума. Ето от там идва проблема.  Wink

# 63
  • Мнения: 830
 Laughing Laughing Laughingслед този пост мога да кажа само едно- дано недовиждате цял живот  Mr. Green, за едни чорапи панаир няма да привим сега я  Laughing Wink

# 64
  • Мнения: 1 800
не само за неговите неща пита, а когато прибира измитите прибори(през ве4ер), редовно пита кое къде трябва да бъде(това не озна4ава, 4е ги слага на правилното място), както и ако реши да сготви нещо, пак пита къде са купите, 4иниите, тигана и тн, а ги е прибрал по местата им предната ве4ер...ама явно съм го омаяла яко и ще да е от любов Mr. Green

# 65
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 564
Моя ми заяви днес 4е не знае как ще се оправя като остане сам-от утре тръгвам на работа.Нищо не знае и не вижда  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 1 047
Laughing Laughing Laughingслед този пост мога да кажа само едно- дано недовиждате цял живот  Mr. Green, за едни чорапи панаир няма да привим сега я  Laughing Wink
Много бързо омекна.

# 67
  • Мнения: 830
Laughing Laughing Laughingслед този пост мога да кажа само едно- дано недовиждате цял живот  Mr. Green, за едни чорапи панаир няма да привим сега я  Laughing Wink
Много бързо омекна.
Това е защото го обичам , а недостатъците му са песачинка в морето Crazy Heart Eyes И каква жена съм ако не мърморя?  Joy

# 68
  • Мнения: 1 047
Това е защото го обичам , а недостатъците му са песачинка в морето Crazy Heart Eyes И каква жена съм ако не мърморя?  Joy
Радвам се да го чуя.
Бъди изключение, не мърмори.

# 69
  • Мнения: 830
Еееее ще стана съвършенна    Joy Hug

# 70
  • Мнения: 1 047
А не е ли стремежа към съвършенство път към прогреса, движещата сила на човечеството?

# 71
  • Мнения: 830
Съвършенни хора обаче няма  Wink

# 72
  • София
  • Мнения: 830
четох задоволителен отговор в една книга: мъжете имат тунелно зрение, а жените периферно. Те виждат добре надалеч. За да видят даденото нещо в гардероба например те трябва доста да се повъртят. Обуславя се с ролята им в миналите времена-да виждат плячката надалеч, а жените е трябвало да наглеждат децата и да се озъртат за евентуални опасности.
Представете си един ловец на мамути,който докато дебне плячката се залисва с прекрасно цвете попаднало на пътя му. Те наистина виждат по-добре напред.Просто зрението им е напълно различно от нашето.Като допълним обстоятелството,че жените предимно подреждат домовете си..

По същата причина жените паркират много по-трудно и по-неточно от мъжете. Вместо да гледат в огледалата къде карат, те си гледат червилото (примерът само илюстрира теорията).

# 73
  • Мнения: 27
Същата картинка вече 5 години:
Сутрин
Излиза от банята, на спалнята са му подредени гащи, чорапи, дънки и тениска. Той обаче ги подминава и отива до гардероба, където се почва едно ровене, пъшкане, охкане около 15 минути, последвано задължително от констатацията, че пак закъснявал. После на ред идва:" Мишеее, абе виждала ли си ми парфюма?", който стои на едно и също място от 5 години.
Вечер
"Къде ми е кутийката за лещите? А очилата къде са ми? Да си виждала дистанционното?" и т.н като и тези предмети стоят на едно и също място от 5 години.
Някой път се ядосвам, някой път съм робот..... Квот-такова  Grinning

# 74
  • Мнения: 608
Поли,те просто помнят по-важните неща. JoyЗа нас са оставили дреболиите като"къде е дистанционното?"

Общи условия

Активация на акаунт