Скъпа, къде са ми чорапите или кой ми с*а в гащите?

  • 14 464
  • 202
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
И моят мъж все нещо търси и все мен пита - примерно преди 5 мин. се върнал от работа, метнал някъде ключовете и очилата и ме пита къде са. Е откъде да знам, да не съм ги аз носила?!?! Накрая се оказва, че точно в тях гледа, така че и обясненията за периферно и далечно гледане не вървят у нас.
И определено не му ги прибирам или местя нещата, но пак не помни къде са.
За гардероба е друга тема - така си вади тениска, че другите стават на голямо черно кълбо (само черни тениски има). И това примерно 30 мин. след като съм ги изгладила и подредила. Последния път заплаших, че ще му ги метна всички пред вратата, ако успее да си влезе, да си ги подрежда сам. Оттогава гардеробът е една идея по-подреден.

# 46
  • София
  • Мнения: 378
много се извинявам, но до сега не съм обърнала внимание да има проблем.. ще се поправя  Laughing

# 47
  • Мнения: 830

То две убавини на едно място няма.
Ти да не би да си съвършена?
В природата няма съвършенни неща Боре,но всичко е в хармония, та така и с мен    Laughing Laughing Laughing
 Моите дрехи са по-разхвърляни от неговите/ да си призная/ ама проблеми с намирането на нещо до сега съм нямала, сама се оправям в творческия си безпорядък   Mr. Green

# 48
  • Мнения: 1 212
Я да ви попитам само моят мъж ли е така или това явление се наблюдава и при други? Примерно не може да си намери нещо, търси го 5 мин. и после вика мен на помощ, отивам аз и с магическа пръчка въпросното нещо се появява от нищо-то, при това на очевадно място  Laughing Laughing Laughing Защо така се получава се питам от няколко години насам, да имате отговор случайно?
пп. Сега да не ме разберете погрешно, че у дома е пълна анархия и цари хаос или мъжът ми недовижда  Crazy

Само се чудя на твоя мъж едно .....
Другото го разбирам .
Защо изобщо трябвя да губи тези 5 минути всеки път ?!
Моя хич не се и тормози . Направо пита.  Simple Smile

# 49
  • Мнения: 136
У нас от години вече работим с "панерче за съкровища" - така съм го нарекла. Предназначението му отначало беше да побира телефона, ключовете за колата и слънчевите очила и затова не е много голямо. Отначало стоеше в коридора на удобно място до вратата. Но още в близките дни взе да прелива от стотинки, карти, бележки, лампички от колата и незнам какви други "съкровища". Търпях-търпях и казах -не. Ще стои в твоя гардероб или в твоя скрин или в твойто ношно шкафче - където ти е най-удобно, само да не ми е пред очите всеки ден. Разбрано! От тогава нямам грижи. Всичко ценно си държи там. Като прелее сам си го разчиства.

# 50
  • Мнения: 17 546
Оооо, аз имам четирима такива. Това е генетичен дефект на вида. Всички мъже са такива! Peace Понякога ми е смешно защото нещото, което търсят, е видимо от 100 метра, а понякога просто си мисля "не е възможно да не го вижда и сигурно го прави нарочно!" Crossing Arms Но не е нарочно. Laughing Наистина е дефект! Wink

# 51
  • Мнения: 360
мъжеееееееееее,клонингиииииииииииииии,къде ми е ? а другото? а третото? Laughing

# 52
  • Мнения: 3 453
Я да ви попитам само моят мъж ли е така или това явление се наблюдава и при други? Примерно не може да си намери нещо, търси го 5 мин. и после вика мен на помощ, отивам аз и с магическа пръчка въпросното нещо се появява от нищо-то, при това на очевадно място  Laughing Laughing Laughing Защо така се получава се питам от няколко години насам, да имате отговор случайно?
пп. Сега да не ме разберете погрешно, че у дома е пълна анархия и цари хаос или мъжът ми недовижда  Crazy

Само се чудя на твоя мъж едно .....
Другото го разбирам .
Защо изобщо трябвя да губи тези 5 минути всеки път ?!
Моя хич не се и тормози . Направо пита.  Simple Smile


   И при нас е така Joy

# 53
  • Мнения: 7
При мене, жената като ми прибира нещата ги слага на някакво много логично, но само за нея място, а аз се чудя къде може да е. Иначе и аз забравям къде съм оставил и по-важни от чорапите неща.

# 54
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Нищо не местя,не пипам,не прибирам  Naughty
И пак се налага да го търся заедно с него  ooooh!
Има си чекмедже за чорапи и гащи.Но тениските.....те всички са на едно място.И все ги няма.
Дефект!
И възпитание - синът ми не е такъв.

# 55
  • Мнения: 1 047
Цитат на: ДОРОМ link=topic=404498.msg11700096#msg11700096 date=1246095783...И възпитание - синът ми не е такъв.
[/quote
Те синовете и дъщерите са най-добрите и достойни.
Жалко, че ме можеш да се ожениш за тях.

Майка му на дефетния кво мисли по казуса?
Ще питаме жената на сина ти след време. Peace

# 56
  • Мнения: 4 586
Някой да знае къде ми е зарядното? С предишната скапана батерия постоянно знаех къде е,
т.е. с мене и с телефона. А сега?

# 57
  • Мнения: 7 723
Някой да знае къде ми е зарядното? С предишната скапана батерия постоянно знаех къде е,
т.е. с мене и с телефона. А сега?
Във второто чекмедже, ама не отдолу- на горе, а от горе- на долу.
Ако го няма там виж под дивана Whistling

# 58
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765


Те синовете и дъщерите са най-добрите и достойни.
Жалко, че ме можеш да се ожениш за тях.

Майка му на дефетния кво мисли по казуса?
Ще питаме жената на сина ти след време. Peace

Майка му на дефектния скача само като си отвори устата милия  ooooh!
После пита кво иска.
Кажи ми,че не е до възпитание  Crossing Arms
Моят син от 6 годишен си има стая с личен гардероб...ми не ме е питал кое къде му е,само дали му е изпрано  newsm78

# 59
  • Мнения: 1 212
Дефект, дефект .... ама да оставиш на видно място документите си за мотора,
като изрично подчертаеш, че са там / демек "Прибери ги !"/ , пък след 2 месеца
да се окаже, че цялата ти документация касаеща епикриза и всьо таки бумащина
- наистина жизнено важна за теб е изчезнала мистериозно ?!
И да спиш спокойно до момента, в който на въпроса " Къде са ми изследванията?" ,
получиш незадоволителен отговор ...?!
Е това просто не го разбирам като казус !

Пфу, главата ми не го побира .... бягам, да обърна цялата къща на опаки,
въпреки, че предварително знам на 100 % , че няма да ги намеря, защото просто не съм ги прибирала никъде.... Tired

Общи условия

Активация на акаунт