Скъпа, къде са ми чорапите или кой ми с*а в гащите?

  • 14 461
  • 202
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 370
хехехехе,явно сме от нормалните семейства Wink,защото и в насе същата работа. явно жените с раждането ни дават магически пръчки. Laughing

# 106
  • Мнения: 830

сега е момента да си призная, че на моят мъж му купих един голям пакет шоколадов Нескуйк и му давам по две "барабонки" всеки път когато извърши "добро дело" - да си сгъне дрехите и прибере в гардероба например  Crazy; та сега ги пъха вътре, и най-демонстративно чака с отворена уста и сочи с пръстче вътре за награда  tooth ; онзи ден видях че прострял прането ( #Shocked) та го чаках с доволно парче луканка за награда  Laughing
Тъкмо щях да питам някоя да е излекувала любимият си от тази "болест" има ли и прочетох това?!  Joy
Мъжът ми много обича черен шоколад, ама ако му приложа лечението рискувам след време да пускам тема: Не мога да си обуя гащите у дома ....Laughing Laughing Laughing

# 107
  • Мнения: 1 165

сега е момента да си призная, че на моят мъж му купих един голям пакет шоколадов Нескуйк и му давам по две "барабонки" всеки път когато извърши "добро дело" - да си сгъне дрехите и прибере в гардероба например  Crazy; та сега ги пъха вътре, и най-демонстративно чака с отворена уста и сочи с пръстче вътре за награда  tooth ; онзи ден видях че прострял прането ( #Shocked) та го чаках с доволно парче луканка за награда  Laughing
Тъкмо щях да питам някоя да е излекувала любимият си от тази "болест" има ли и прочетох това?!  Joy
Мъжът ми много обича черен шоколад, ама ако му приложа лечението рискувам след време да пускам тема: Не мога да си обуя гащите у дома ....Laughing Laughing Laughing

 hahaha за това ще даваш по малко - хем по-сладко хем няма да купуваш нови гащи  Naughty

# 108
  • Мнения: 830
Чифт чорапи- 2лв, бикини- мин.10лв  Laughing Laughing Laughing
 Май ще карам по старому Mr. Green а ако му давам шоколад, май ще го карам да го ближе  Mr. Green

# 109
  • Мнения: 405
 Лелеееее, пък аз си мислех че имам мъж-уникат и само той е такъв.Преди малко пак една такава случка и ме ядоса и му казах че е отвратителен с постоянните си въпроси "къде мие....", а той даже се обиди Sunglasses Имам чувството, че като започне  да търси нещо си затваря очите!!!! #Cussing out
Търси нещо,то може и пред очите да му е,ама не.Трябва да ме пита  Mr. Green

# 110
  • Мнения: 342

сега е момента да си призная, че на моят мъж му купих един голям пакет шоколадов Нескуйк и му давам по две "барабонки" всеки път когато извърши "добро дело" - да си сгъне дрехите и прибере в гардероба например  Crazy; та сега ги пъха вътре, и най-демонстративно чака с отворена уста и сочи с пръстче вътре за награда  tooth ; онзи ден видях че прострял прането ( #Shocked) та го чаках с доволно парче луканка за награда  Laughing
Тъкмо щях да питам някоя да е излекувала любимият си от тази "болест" има ли и прочетох това?!  Joy
Мъжът ми много обича черен шоколад, ама ако му приложа лечението рискувам след време да пускам тема: Не мога да си обуя гащите у дома ....Laughing Laughing Laughing

 hahaha за това ще даваш по малко - хем по-сладко хем няма да купуваш нови гащи  Naughty
хахахахахах  Joy ей убихте ме с тея постове.Седа и с глас се смея САМА  Joy

# 111
  • София
  • Мнения: 272
според мен това е запазена характеристика на момчетата Simple Smile у нас дори тактиката "избери си поне едно постоянно място за ключовете и портфейла" не работи  Simple Smile иначе ми е мн мн мн странно как така, когато е за нещо сериозно, успяват да се мобилизират Simple Smile на сватбата на едни приятели, на които кумувахме, не беше забравил нищо от поръчаното за донасяне. дори бяха пили само по 2 ракии преди това, както им беше поръчано  Mr. Green Mr. Green

# 112
  • Мнения: 88

сега е момента да си призная, че на моят мъж му купих един голям пакет шоколадов Нескуйк и му давам по две "барабонки" всеки път когато извърши "добро дело" - да си сгъне дрехите и прибере в гардероба например  Crazy; та сега ги пъха вътре, и най-демонстративно чака с отворена уста и сочи с пръстче вътре за награда  tooth ; онзи ден видях че прострял прането ( #Shocked) та го чаках с доволно парче луканка за награда  Laughing
Тъкмо щях да питам някоя да е излекувала любимият си от тази "болест" има ли и прочетох това?!  Joy
Мъжът ми много обича черен шоколад, ама ако му приложа лечението рискувам след време да пускам тема: Не мога да си обуя гащите у дома ....Laughing Laughing Laughing

 hahaha за това ще даваш по малко - хем по-сладко хем няма да купуваш нови гащи  Naughty
хахахахахах  Joy ей убихте ме с тея постове.Седа и с глас се смея САМА  Joy
Joy Joy Joyда почна и аз с едно парченце Баунти за заслуга  Joy

# 113
  • Мнения: 417
 Joy Joy Joy
Весела темичка.На моя като му кажа-
Днес имаш това и това да свършиш,той-
-Добре,обади ми се да ми напомниш Mr. Green

# 114
  • Мнения: 417
Същата картинка вече 5 години:
Сутрин
Излиза от банята, на спалнята са му подредени гащи, чорапи, дънки и тениска. Той обаче ги подминава и отива до гардероба, където се почва едно ровене, пъшкане, охкане около 15 минути, последвано задължително от констатацията, че пак закъснявал. После на ред идва:" Мишеее, абе виждала ли си ми парфюма?", който стои на едно и също място от 5 години.
Вечер
"Къде ми е кутийката за лещите? А очилата къде са ми? Да си виждала дистанционното?" и т.н като и тези предмети стоят на едно и също място от 5 години.
Някой път се ядосвам, някой път съм робот..... Квот-такова  Grinning

 hahaha hahahaМойто мило си държи дистанционното в джоба.Даже един път пътувахме надалече и в колата разбра че дистанционното е в него. hahaha

Последна редакция: вт, 03 ное 2009, 00:44 от emely

# 115
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Моля да не цитирате по десет човека едновременно, когато вашият постинг се отнася само до последното написано... Изтривайте ненужното и оставете само важното...
Чаршафите от цитати само товарят излишно форум-системата...
Благодаря...!
newsm10

# 116
  • Мнения: 558
Май това е характерно за мъжете - пред очите му е нещо, ама кой да го види...

# 117
  • Мнения: 924
 Joy Joy Joy
Развеселихте ме.
Моя мъж има по-един чифт чорапи захвърлени на около десетина места в къщи и все ги търси.................престанах да ги събирам за да си ги намира по-лесно обаче пак не се получава  Thinking

# 118
  • Мнения: 20
и аз доста се посмях..... smile3532
За да не изостана от общата тема,ще кажа ,че и моят е така....търси,гледа и рови 10 мин ,после се чува до болка познатата реплика "Каде ми е...." .Аз ставам механично ,отивам до шкафа в който рови,поглеждам ,посягам и му подавам "нещото" с лека иронична усмивка newsm08,казваща "видя ли се колко си завеян"......А той ме гледа всеки път учуден от себе си ,че не бил видял "нещото" ,което за малко да му изкара лявото око... smile3507...понякога казва и" мерси",но в повечето случаи казва"ами ти си подреждала ,за това така....." smile3506

# 119
  • Мнения: 3 675
Моят мъж все забравя да си хвърля чорапите в коша за пране, но има една любима фраза всяка сутрин-имам ли чисти чорапи, че има чисти има, но сега трудно съхнат, та чак ме дразни с този си въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт