Какво да направя още ...

  • 3 378
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 829

не бих живяла никога с мъж,който е алкохолик
никога!

А онова "заедно в добро и зло" къде остава? Rolling Eyes Ако не е бил алкохолик в началото ... изводите всеки да си ги прави. Малцина са почнали да прекаляват с алкохола от хубаво.

от опит ли го казваш Thinking

имала ли си досег до сега с човек ,страдащ от такъв проблем?

доста хора започват да прекаляват ,и те незнаят защо

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 13:49 от MЪНКИ

# 46
notar, мъжът ми не пише и не чете във форума.  Относно думите ти: "Много е лесно да се защитава или обвинява някой само по думите на един човек"  - аз не съм искала да бъда обвинявана или защитавана, нито обвинявам някого за ситуацията, освен себе си. Изнесох само факти и емоции. Oбясних и моите грешки - че направих много компромиси до тук, че прекалено му се ядосвам и впрягам и т.н. Пише го още в първия ми пост. Юрист съм от доста години и знам точно колко е трудно да защитиш или обвиниш някого.
 
Не сме в съд, а и няма как да използвам написаното тук пред друг човек - то си е само за мен.
Т.е.  и в обобщение да кажа, че тук получих това, което си търся и благодарих неколкократно. Simple Smile

усмивка08 , имах предвид, че детето може да стане свидетел на скандалите- само лятото е при майка ми. Присъствала е на размяна на реплики и няма да го допусна отново. Повтаряше, че тати е лош.  След много обяснения, че не е лош и т.н. забрави
случките и думите.

Tess, разбирам се отлично и с двамата си родители, много ми помагат емоционално, но живеят на 400 км., а и работата ми е тук, за сега.

# 47
  • Мнения: 34
Как бихте нарекли семеен мъж с дете, който:
-
пие много и редовно, главно вечер, вследствие на което е агресивен;
........................

Колега!  Peace

 Laughing мъж-мечта

Общи условия

Активация на акаунт