СЕДМОКЛАСНИЦИ - изпитите!!!

  • 20 060
  • 383
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 174
Искам да питам и друго:
 Между двата компонента ще има ли някаква почивка (нямам предвид излизане навън, а там на място)? Сигурно ще се получи някакво изчакване- едни деца ще са по- рано готови, други- не.
 При втория компоненет с преразказа от кога се брои времето час и половина- след изчитането не разказа от преподавателя, след 15-те минути, които им дават с текста или преди всичко това? Всъщност само времето за писане ли е 1ас и половина или заедно с четенето?

# 376
  • София
  • Мнения: 1 634
И аз ще дойда на кафе в Докторската градинка утре ! Къде ще го пием ?

Дороти е организаторката на кафето Simple Smile

Дороти, моля тел за вр на лични да ми изпратиш- надявам се да успея да дойда и аз

# 377
  • Мнения: 174
Giusi,
Мога да кажа за 42-ро в Х.Димитър - искат в 8,00ч децата да са пред училището
Някои майки казаха в 8,30 ..

Има ли някое друго дете  в същото училище?
И в ПГпоЕТ в Ст. Загора пише, че ги искат там в 8.00. Струва ми се твърде рано, при положение, че изпитът започва в 9.00. Какво ще правят там цял час, като се имапредвид, че всичко ще приключи към обяд, децата ще "луднат" без да излизат, без да се нахранят... още в 8.00 newsm78

# 378
  • Мнения: 7 159
giusi ,отговорите на повечето ти въпроси са малко по-назад.Прочети всички страници или поне последните. Wink

# 379
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз току що питах по телефона в училището - казаха 8 без 10 да сме там.

# 380
  • София
  • Мнения: 1 109
Здравейте и от мене! Дъщеря ми ще бъде в 133-то. И мислех да отидем там към 8,30.
Аз току що питах по телефона в училището - казаха 8 без 10 да сме там.
Този час доста ранен newsm78 защо им е толкова рано,като се има предвид кога започват.

# 381
  • София
  • Мнения: 5 828
Защото от 8ч. започват да ги вкарват по стаите по списък.
http://rio-sofia-grad.com/index_files/news/2009/06/16/grafik_za_ … na_izpiti_MON.doc

# 382
# 383
  • Мнения: 348
"8,10 – 8,35 ч.   Учениците влизат в училището, намират стаята, в която са на изпит, квесторът ги регистрира, заемат местата си и получават големия плик, в който ще поставят изпитните си работи, малкия плик, в който ще поставят малкото листче с имената и входящия си номер (идентификационната си бланка) и по 3 листа за чернова за преразказа, подпечатани с печата на РИО за изпита по БЕЛ. "

Общи условия

Активация на акаунт