Отговори
# 15
  • Мнения: 12
Я, добро утро на всички
що така вчера петъчно никой не се е отчитал, оплаквал или каквото му е на душата там  Mr. Green
аз не съм режимна, ама нищо - ще ми идва, та съм се примирила, че още 2-3 дни трудно ще устисквам на режим с този зверски глад за сладко, който ме преследва
antoniyafire не знам какво да ти кажа .....самата аз имам режима от почти 2 месеца и определено не съм стриктна, на мен винаги ми трябва доста продължителна психическа нагласа, особено както никога досега не съм се замисляла как съчетавам храните и етц
но ефект има, два дни да се задържа режимна и моментално усещам по дрехите  .... за килограми и аз не говоря, щото кантара ми е кьопав, но и не очаквам чудеса, щото нали ти казвам, не съм особено стриктна
ти щом спортуваш, пробвай да увеличиш храната все пак, поне с блок-два
ако си спазвала диети преди може да си изгубила мускулна маса, която сега организмът си възстановява
тоз режим е регулиране на теглото чрез възстановяване на хормоналния баланс, то това всъщност трябва да се спазва цял живот
искам да кажа ако си имала някакви проблеми с хормоните, като при това не е задължително да са ти били известни, може и това д е причина - иска се време за всичко, но тялото и само ще си се регулира
и аз искам да са събудя утре с 15 кила по-слаба  hahaha hahaha, обаче е нелепо - толкоз години ги мъкна тез кила, как да стане бързо сега???
не се отчайвай и си режимствай

лек и успешен ден на всички   bouquet

# 16
  • Мнения: 1
просто нямам думи, крайно съм изумена и не знам и аз вече. от 2 месеца съм на режима нито един см не съм мръднала, за кг не знам не се меря

antoniyafire , по-добре отиди на консултация при Огнян Симеонов или се консултирай с него по скайп, ако не си от София. Според мен 2 месеца без да си мръднала не е много нормално. Казваш, че спортуваш и това напълно може да ти компенсира килограмите, защото мускулите тежат повече от сланинката, но казваш, че и на сантиметри не си мръднала. Аз бих се консултирала със Симеонов. Може да бъркаш някъде без да знаеш... или да се налага корекция в режима.... Попитай го по-добре.

Иначе аз за 2 дни режим след като се прибрах да се похваля, че съм 1.3 кг надолу.  newsm44

Хубава събота, момичета-кокичета  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 12
Добро утро на всички и бравос!
изчетох 24 теми и сега ще си пиша сама  Mr. Green
еййй, как сте, на мен  ми призлява от жега, на всичкото отгоре съм настинала някъде по разходките с дребния или от течението вкъщи
той пък е с алергична кашлица и хрема, та му треперя да не се разболее и той и така ....
три дни вкъщи нямаше нищо режимно за ядене, гризах  оттук-оттама квото има, череши най-вече и .....така
сега пия кафе, направила съм си млякото с ленено семе и трици и смятам днес наобед да изкарам само на мляко, щото то така не може - само с добри намерения не ставало ......

лек ден на всички, после пак ще пиша

# 18
  • Мнения: 290
Ехооо, здраси! Hug
Как сте, слънчица?
Тони, пиши си какво ядеш - така лесно ще хванеш, ако грешиш. Помисли и как беше със спрота преди, когато се хвана с режима. Ти си още ученичка, нали? Гледай да имаш винаги вариянт за хапване, когато усетиш дори и най-лекия глад. Опитвай се да се храниш по едно и също време. На първо време увеличи храната, ако не се получи - звъни на Оги.  Hug
Проклетнице, "старите кучета"  Joy май сме прегрешавали повечко и сега се стаяваме. Аз ометох толкова много череши... голям срам  Embarassed ама... сега им е времето, а и не мога да им устоя...  Blush
Браво, Ванче! Продължавай в същия дух!
Много  Hug Hug Hug и  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Режимен и слънчев ден!   bouquet

# 19
  • Мнения: 1
Броянче, и аз вчера прегреших с чюрешки.... Не можах да им устоя и се налапах вечерта.
Но... черешките свършиха, от днес пак на режим да видим как ще се докарам до края на седмицата.  Simple Smile

Проклетнице, бързо оздравяване на вас!
Успешна седмица и много добро настроение на всички!   bouquet

# 20
  • Мнения: 8
Здравейте и от мен!
Аз да ви се похваля имам ново минусче-за последните две сезмици-2кг.Вече започнах по-бавно да отслабвам,но можеби защото организма ми свикно с диетата.Въпреки това съм доволна-по-добре по-бовно,но трайно.Аз също ям череши на закуска или следобяд по грамажите в листите.Или черешите са забранени? Rolling Eyes
Аз мислех,че може всички продове,но май не е така  newsm78
Това е от мен за сега,лек ден на всички   bouquet

# 21
  • Мнения: 16
 newsm78 newsm78 newsm78 значи черешки не може!
Що така?

# 22
  • Мнения: 12
защото съдържат много плодова захар

# 23
  • Мнения: 8
Значи относно черешите аз мисля,че може да ядем череши.тук имам един документ от Симеонов от разговора ми с него,където пише че черешите са добър избор от въглехидратите.Лош избор са бананите,фурмите,сините сливи и боровинките.Аз си ям чечеши само че си спазвам грамажа-100гр по лист 1 и 200гр по лист 2.

# 24
  • Мнения: 699
Добро утроооооо!

Хайде на кафе и сладки приказки.



Позагубих се малко, ама пак едни ремонти из къщи подхванхаме  ooooh! ooooh! ooooh!
Гледам за черешите се чудите, аз съм се обаждала на Оги да питам за черешите, може 5-6 бр. макс. и то от лист 2. Аз в повечето време съм режимна, малко се стегнах и организирах, та сланинките се топят вече. Не съм се мерила, защото все нямам време за това, но дрехите са един много добур показател за мен. Ееееееее, има още много, но важното е, че дрехите, в които не можех да вляза до скоро, все пак ще ги нося лятото.
polishanka браво мила, продължавай да се хвалиш и да бъдеш режимна.

Тони, мисля, че спорта ти бърка нещо. Не е лошо да споделиш с Оги физическата си активност (ако не си го направила при срещата си с него).

Оставям ви, че имаме оперативка  Crossing Arms Гадост (както казва мойто фъстъче)
После пак ще намина да ви проверя.

Хубав ден  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 6
И аз се присъединявам... привет на всички и успех в общото ни начинание Simple Smile

# 26
  • Мнения: 12
добрутру
Хаяси, мерси за кафето
що се отнася до черешите, само железни хора могат да устоят на допустимите черешка - две   Mr. Green
аз не съм от тях, но поне тез дни ще ми дойде, та ако не друго, вода ще спра да задържам ....
инак кво - нищо, снощи естествено не бях режимна, ама съм болна като куче, ненапразно мразя летните жеги, кой кво прави, аз съм с болно гърло и хрема
по цяла зима изкарвам без нищо, и на лято се подреждам
то как да е, само малкия да не заразя, че тъкмо е мирясал на яслите

по принцип днес съм с добри намерения, да видим какво ще стане до довечера  Mr. Green

лек и успешен ден на всички   bouquet

# 27
  • Мнения: 0
Zdraveite,
Kazvam se Gergana  na 21g. ot Sofia
Chetoh mnogo temi za dietologa Simeonov i ostanah meko kazano vuzhitena! Reshila sum da otida pri nego, no neshto ne moga da nabera smelost  Embarassed Predi okolo godina napravih dietata na Pier Dukan i rezultatite bqha vpe4atlqvashti, no... nali sum si lakoma... i vsi4ko se vuzvurna s bqsni tempove, za koeto mi ide da  #2gunfire #2gunfire #2gunfire  Praynig Simeonov da mi pomogne! Tezi dni shte se svurja s nego i ako imate interes s moeto razvitie, shte Vi durja v te4enie na neshtata! I imate li e-mail na Simeonov da mi dadete? Blagodsarq predvaritelno! Kakto Vie kazvate, pojelavam Vi lek i REJIMEN den Simple Smile

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 11:27 от Gargamelcheto

# 28
  • Мнения: 290
Добър ден!
Как я карате?
Хаясче, мерсаж за кафенцето!
Аз съм на зъбар днес  Sick и се чудя как да наместя яденетата  newsm78 май ще ям точно преди да вляза, че иначе сигурно ще прегладнея.
Проклетнице, душко, земи се друсай с нещо за тия болежки... Да нямаш някаква алергия? Какви са тия гърлоболи и сополи?! То най-противното нещо е да си болен през лятото... Вън жега, а тебе те тресе... само като се сетя и ми става  Sick Оздравявай!
lil_Biatch, добре дошла!   bouquet
Гаргамелче, аз мейл не знам. Бях при него в офиса му, а после си комуникирахме по скайп и телефон. Обади му се да си запишеш час и айде при нас!
Много  Hug Hug Hug и  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes на всички!

# 29
  • Мнения: 12
Проклетнице, душко, земи се друсай с нещо за тия болежки... Да нямаш някаква алергия? Какви са тия гърлоболи и сополи?! То най-противното нещо е да си болен през лятото... Вън жега, а тебе те тресе... само като се сетя и ми става  Sick Оздравявай!

Борянче, слънце, кво да са друсам  Mr. Green
аз нямам алергия, сина ми и мъжа ми имат към ядки
аз баш съм се разболяла, мен ако питаш - от климатиците в офиса, жегата навън и спането по гол гъз на течение .......
днес шефката ми изяде режимната манджа, аз ядох останките + черешки  Mr. Green
за капак си направих едно горещичко капучино, балсам за продраното гърло и щеше да е грехота да не изям и една меденка с него ....
бе въобще ......мойта работа глей си работата
ама ще се взема в ръце, обещавам ...

хубав следобед

Общи условия

Активация на акаунт