Относно темите

  • 4 205
  • 107
  •   1
Отговори
# 45
Друго, забележете къде са поставени нуждите на деца който се нуждаят от помощ(клюкарника). та питам, децата с недъзи нуждаещи се от помощ клюкарник ли са?.

Точно там им е мястото, защото е най посещавано.
Ето дори сега има тема за различните деца там и ние майките на деца с проблеми настояхме тя да остане там, а не в отделния подфорум за деца с увреждания, за да може да се чете и от майки на здрави деца.
Така, че ако обичаш не пиши глупости.
Факт 1 - не пиша глупости, а изказвам мнение (именно за това е и темата), факт - 2, сега се сетих и за теб, слагам те на второ място след megan79.

# 46
  • Мнения: 2 448
Като не мислиш преди да пишеш защо едно нещо е направено така, поне се поинтересувай. Това, че изказваш мнение, не значи че то не може да бъде пълна глупост!

п.п. Колко съм отчаяна, че не съм на първо място, иде ми да се самоубия.  smile3518

# 47
Като не мислиш преди да пишеш защо едно нещо е направено така, поне се поинтересувай. Това, че изказваш мнение, не значи че то не може да бъде пълна глупост!

п.п. Колко съм отчаяна, че не съм на първо място, иде ми да се самоубия.  smile3518
Ето, за това става въпрос уважаеми съфорумци. Именно и за това най-вероятно автора е пуснал тази тема. И именно тук ще се разбере кой кой е.

# 48
  • Мнения: 2 448
То се вижда кой какъв е още като видиш дали е гост или си пише от ника.  Laughing

п.п. Ти поне направи ли си труда да прочетеш за децата с проблеми?
А някога влизал(а) ли си в другите подфоруми? Или щом не се пише за бивши , значи не е важно?

# 49
  • Мнения: 256

п.п. Колко съм отчаяна, че не съм на първо място, иде ми да се самоубия.  smile3518

Само не се самоубивай, ще загубиш и второто място.


Ето, за това става въпрос уважаеми съфорумци. Именно и за това най-вероятно автора е пуснал тази тема. И именно тук ще се разбере кой кой е.

Хм, на никой май не е ясно защо автора е пуснал темата, което какво значи?  Ех, ще траябва да се самоцитирам :
Егати тъпата тема ...... Ма как можеш да говориш за такова нещо..... Абе кви са тия глупости.
 Laughing Laughing Laughing

# 50
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
аз не разбрах , изтипосахте ли ги тея гадове дето само спямят хубавите теми?

# 51
  • София
  • Мнения: 62 595
Не можете ли да се даде само мнение без да се получава конфликт??  - Ами различните мнения пораждат конфликтите.  В смисъл   "ама много мразя някой да не мисли като мен".
Мен лично много ме дразнят анонимните теми.  Донякъде мога да разбера авторите, ама то.....  вече всяка втора анонимна...

Човещинка, какво да се прави! Заради различия в мненията колко истински войни с милиони жертви са се получили...!

# 52
То се вижда кой какъв е още като видиш дали е гост или си пише от ника.  Laughing

п.п. Ти поне направи ли си труда да прочетеш за децата с проблеми?
А някога влизал(а) ли си в другите подфоруми? Или щом не се пише за бивши , значи не е важно?
За сведение: да, чела съм много, и други под форуми съм влизала, но винаги съм се възмущавала на едно:озлоблението което лъхти от постовете, обидите не само срещу пишещите тук но и към ближните им(вкл. и децата им), защото има много такива който обиждат и тях.  За темите бивши и настоящи - посочвам защото именно там най-много се изразяват качествата на участниците тук.Някой беше казал, че не е глупак този който пита, а е глупак този който си мисли че въпроса е глупав(или нещо подобно беше).Така, че маловажни теми няма, зави си кой как и по какъв начин ще отговори в нея.

# 53
Както виждам темата все още е налична и има някой смислени отговори и мнения по нея. Някой са се опитал да се направи на детектив ама не е успял не съм "бивш" съфорумец ! За съжаление нямам право да назовавам никове тъй като това само ще доведе до нови и нови конфликти,а смятам,че никой не иска това!Винаги може да се направи разлика м/у хумористичен и нормален отговор,но не смятам ,че на някой му е приятно да зададе даден въпрос и за това,че на някой не му харесва да го прати на 4-ти километър или да почне приказки тип ала Стоичков! Много ми хареса и изказването на една от списващите-"държа се така с всички,както искам и с мен да се държат"за съжаление обаче някой от "дразнителите " изобщо не мислят по този начин! Не можеш да кажеш на някого който не го познаваш,а съдиш само по една интернетска снимка и няколко данни за него ,че е глупав/а,тъп/а,ненормален/а и още такива подобни красиви добавки,както и че е недо....а,в цикъл ит.н.Изглежда страшно грозно и вулгарно,както говори и за ниската култура на този който го е написал(не го бъркайте с тези дето се познават от години и дето се вика са се виждали по няколко пъти лично).
Относно -"чии го дървиш тука като не ти изнася...." Израза е доста старо кръчмарско клише, но на мен ми харесва тука макар и като читател и нямам намерение да сменям кръчмата,макар,че не седя само в нея! Това е се едно да си имате любимо заведение и да се храните и празнувате в него от години, но в някой моменти да ви дразни нещо от околните маси(хора които не познавате или сте виждали само че са там) и заради тях да се откажете от заведението-  едва ли ще го направи някой!
Мога също така да вметна,че много от списващите си задават въпроса като гост именно поради тази причина- анализ на автора,анализ на въпросната зададена тема,възмущения,възклицания,както и препоръки към кой лекар или към кое болнично заведение да се обърне за интензивно психично лечение, или да отиде на психоаналитик.Ако пък темата я е пуснал мъж леле мамо обезкостен е даже и мозъка на костите му е изваден!! При пусната от жена там вече е по различна транжировката - 'недокл..а","не ма кой да и го т....и и да кротне с тия нейните ТЪПИ теми!!" и още красоти от това естество. А пък какви сексуални ориетации се правят на някой списващи ,не съм сигурен дали някой сексолог,ще ги направи без да познава човека.
Едва ли темите са тъпи-по скоро някой нямат мнение по дадена тема и за това  го карат по най късият път- "егати тъпнята"

# 54
  • Мнения: 2 448
Айде, наздраве тогава, щом ще оставаш в кръчмата!  cheers  Laughing

# 55
  • Мнения: 133
хахаха.... абе... и тъпички теми има, а и такива "любими" често повтарящи се. нооо кво от това..  четем - пишем забавляваме се, няма нужда от дълбокомислени анализи Simple Smile

# 56
  • София
  • Мнения: 62 595
ВИж сега,  Chilig,  форумът вече е едно виртуално общество, което има своите членове, групирания, писани и неписани правила и организация. Много хора тук се познават И лично. В общи линии анонимността тук е мнооого относителна. Всички работим в условията на ограничена информация. При положение, че всеки от нас има право да си дизайнва профила със снимки, кратки изречения и прочее лични атрибути, то е нормално това + начинът му на изразяване, дори правописът като щеш да са част от тази информация, от която всеки от нас си прави някакъв портрет за другия. Тъй като не те познавам каква си в "реалния" живот за твоите качества мога да съдя от това, което виждам и чета тук. Затова всеки решава в каква светлина да се представи. Не е задължително форумският образ да има нещо общо с житейския, но е много трудно да се поддържа една легенда в продължение на дълго време.

# 57
  • Мнения: 183
п.п. Колко съм отчаяна, че не съм на първо място, иде ми да се самоубия.  smile3518
Е стига де не боли толкова,не свикна ли   да си №2 пламтящи чаршафи

# 58
Както виждам темата все още е налична и има някой смислени отговори и мнения по нея. Някой са се опитал да се направи на детектив ама не е успял не съм "бивш" съфорумец ! За съжаление нямам право да назовавам никове тъй като това само ще доведе до нови и нови конфликти,а смятам,че никой не иска това!Винаги може да се направи разлика м/у хумористичен и нормален отговор,но не смятам ,че на някой му е приятно да зададе даден въпрос и за това,че на някой не му харесва да го прати на 4-ти километър или да почне приказки тип ала Стоичков! Много ми хареса и изказването на една от списващите-"държа се така с всички,както искам и с мен да се държат"за съжаление обаче някой от "дразнителите " изобщо не мислят по този начин! Не можеш да кажеш на някого който не го познаваш,а съдиш само по една интернетска снимка и няколко данни за него ,че е глупав/а,тъп/а,ненормален/а и още такива подобни красиви добавки,както и че е недо....а,в цикъл ит.н.Изглежда страшно грозно и вулгарно,както говори и за ниската култура на този който го е написал(не го бъркайте с тези дето се познават от години и дето се вика са се виждали по няколко пъти лично).
Относно -"чии го дървиш тука като не ти изнася...." Израза е доста старо кръчмарско клише, но на мен ми харесва тука макар и като читател и нямам намерение да сменям кръчмата,макар,че не седя само в нея! Това е се едно да си имате любимо заведение и да се храните и празнувате в него от години, но в някой моменти да ви дразни нещо от околните маси(хора които не познавате или сте виждали само че са там) и заради тях да се откажете от заведението-  едва ли ще го направи някой!
Мога също така да вметна,че много от списващите си задават въпроса като гост именно поради тази причина- анализ на автора,анализ на въпросната зададена тема,възмущения,възклицания,както и препоръки към кой лекар или към кое болнично заведение да се обърне за интензивно психично лечение, или да отиде на психоаналитик.Ако пък темата я е пуснал мъж леле мамо обезкостен е даже и мозъка на костите му е изваден!! При пусната от жена там вече е по различна транжировката - 'недокл..а","не ма кой да и го т....и и да кротне с тия нейните ТЪПИ теми!!" и още красоти от това естество. А пък какви сексуални ориетации се правят на някой списващи ,не съм сигурен дали някой сексолог,ще ги направи без да познава човека.
Едва ли темите са тъпи-по скоро някой нямат мнение по дадена тема и за това  го карат по най късият път- "егати тъпнята"
Да, така е. Човек напада и обижда когато се чувства безсилен, и не може да спечели битката чрез нормална и интелигентна словесна борба. За това и обижда, за да постигне надмощие върху другия, с цел да го нарани.За съжаление единственото което прави по този начин е да се бори със собственото си Аз. Словото е най-великото острие от как свят светува. И лидери в живота стават тези които го умеят. Убеждавайки някого чрез е равно на пълна победа. А обиждайки някого чрез словото е равно на пълна загуба.

# 59
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А не, това не е 100ян със сигурност. Той пишеше грамотно.
И като стана дума за словото, тук то е писмено и е добре от уважение към четящия го, а и към самото слово, да се пише правилно. Толкова много "й" и то не на място, ме отказва да чета поста.
Ама сега ще съм от онези нападащите, но не ми е особено важно.

Общи условия

Активация на акаунт