Относно темите

  • 4 211
  • 107
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 60
Освен това, ще допълня, че има хора които дори се опитват да се намесят лично в живота на другите, чрез издирване на телефони, контакти, е-мейли, обаждане по телефона на половинките(бивши/настоящи), подстрекавайки , клеветейки и обиждайки не само тук във форума но и в реалното ежедневие. Вече споменах по - горе един от никовете.За съжаление каквото и да се беше опитала да направи остана безпочвено.

 Scream

Лично аз в повечето случаи се забавлявам на "никовете" (за кратко да ги нарека), как умело и сръчно от даден проблем в дадена тема (било то просто някой да си излее душицата или пък със сериозен проблем) успяват да го превърнат маловажно, тънко-подигравателна, трагикомична, леко истерична сцена от сапунен сериал...Това явно е цяло изкуство. Имам още да уча...

# 106
  • Мнения: 2 448

Освен това, ще допълня, че има хора които дори се опитват да се намесят лично в живота на другите, чрез издирване на телефони, контакти, е-мейли, обаждане по телефона на половинките(бивши/настоящи), подстрекавайки , клеветейки и обиждайки не само тук във форума но и в реалното ежедневие. Вече споменах по - горе един от никовете.За съжаление каквото и да се беше опитала да направи остана безпочвено.

Е, това вече е .............  #Crazy
Ума ми отказва да го приеме това. Що за безочие и липса на всякакво възпитание.  ooooh!

# 107

Освен това, ще допълня, че има хора които дори се опитват да се намесят лично в живота на другите, чрез издирване на телефони, контакти, е-мейли, обаждане по телефона на половинките(бивши/настоящи), подстрекавайки , клеветейки и обиждайки не само тук във форума но и в реалното ежедневие. Вече споменах по - горе един от никовете.За съжаление каквото и да се беше опитала да направи остана безпочвено.

Е, това вече е .............  #Crazy
Ума ми отказва да го приеме това. Що за безочие и липса на всякакво възпитание.  ooooh!

Ммм, дааа. Така е pasinet , но за съжаление мерки не се взеха от модераторите, макар и да бяха уведомени за това.Напротив, нейните постове се толерираха макар и да бяха пълни с обиди и подобни, а когато отвърна подобаващо, моите се изтриваха и се слагаха банове. За съжаление megan79(не се страхувам да я назова), първо попадна на име което започва със същите инициали, първо и фамилно име същото но абсолютно друг човек.Явно, как и по какъв начин не знам, но е издирила въпросния човек и се е свързала с него.

Общи условия

Активация на акаунт