СЕПТЕМВРИ - 09'26

  • 9 408
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 631
shammi , ти първият път пак ли при Христова си раждала? Заради плацентата ли ти е секциото?
Питам, че и аз съм с предна плацента, а с нея не сме коментирали още раждането.
Благодаря ти предварително! Hug

Да при Христова раждах, но не е заради плацентата. Бях се приготвила да раждам нормално и исках да раждам нормално. Имам дискова херния и това е основната причина да не родя нормално и да не искам спинална упойка.

Попринцип Христова е привържаник на нормалното раждане, но в Правителствена не рискуват излишно. Не се притеснявай тя си разбира то работата и ще те посъветва най - доброто. Имай и доверие!

# 286
  • Мнения: 183
TRINITI, дано днес успее да те приеме док, много неприятно че и ти се разболя. Бързо оздравяване и опитай повече да лежиш днес.

shammi, аз бях със спинална упойка и освен силното главоболие след операцията, други проблеми не съм имала. Всичко си е индивидуално, както сама си казала, някои жени се възстановяват много по-бързо от други. Много кофти, че още си усещаш белега от операцията. Аз година след раждането, спрях да го усещам и направо съм забравила, че имам такъв. Единствено сега започва малко да ме опъва мястото, където е шева, но все пак кожата там доста се разтяга в момента и май е нормално.

A_S_Y_77, shammi иначе ти е обяснила за операцията. При мен беше по същия начин. На следващата сутрин ни карат да станем и това всъщност за мен беше най-трудно от всичко, но не е болка за умиране. Така че ако и при теб се налага да родиш секцио - няма нищо страшно. Важен е крайният резултат!  Laughing

# 287
  • Мнения: 5 026
Привет и от мен Simple Smile
Бяхме на вилата 4 дни-страхотна почивка.
Новите мами-здрасти, вписах ви на 1 стр  Peace
Малко снимки
Честито на рожденички и булки   bouquet

# 288
  • Мнения: 8
Привет!
Много благодаря за инфото за пазаруването момичета  Hug
Горска Китка и аз досега не съм пазарувала онлайн и предпочитам да ги пипна и видя нещата. Но Маркс и Спенсър си имат магазин в БГ и там може да се види голяма част на живо, само че цените са почти двойни. Та мисля да си поръчам по нета. Аз не се чудя какво ще правя като дойде болничния. Надявам се, че ще се организираме и ще заформим нещо групово. Мисля да наблегна на опресняване на езиците, а и май се ходи често на запис на тонове. В парковете е прохладно - вчера си направих страхотна разходка в Южния, че нали ми е на 5 минути.
Аси77 мисля, че подуването се дължи на задържане на течности. Една позната беше така и по съвет увеличи приемането на вода и махна солта за известно време.

# 289
  • Мнения: 158
Добро утро на всички
bamba много хубаво кафенце Grinning
detelini и се чудих,все пак поне още месец корема ще расте,преди да започне да се смъква(поне така мисля) ConfusedАз пък усещам главичката на бебето точно под стомаха си Rolling EyesДано да нямаме повече проблеми Praynig
Аз вчера пак бях с болки,но този път само стомашни и бяха значително по-леки-сигурно съм раздразнила стомаха и от там са дошли нещата Rolling Eyes
rever ivi съжалявам за преживяното-прегръщам те Hug и съм съгласна с теб,че когато не сме информирани последствията са за наша сметка.А комплектите  на "бебетто" и аз много ги харесвам Grinning
Nadina съжалявам за това което се е случило и при теб Sad винаги така става с медицинския персонал и семейството.Моята шефка все ме пита как са ми изследванята и като и кажа,че хемоглобина ми е 121 и тя:"Да ама трябва да ти пуснат отделно ЖСК и желязо" и все иска тя да ми го пусне,но аз все отлагам и се правя на разсеяна,че като знам какво я правят за тия направления,а тя жената има ли дава,та гледам да и спестя някое направление...
А за мамите като mam_ma които са ги гледали 1-2 пъти просто нямам думи ooooh!Как може да ти отговорят:"Нали ще го гледаш на 3Д",ми тя за какво е newsm78
malta чак толкова де е небрежна твоята АГ и всичко и поднасяш наготово,че то полза от нея има ли? SadИ тия бактерий трябва да се лекуват,каква безотговорност от нейна страна Close  Пусни си стер.урина за да си спокойна и дано всичко да е ок.
За ЖК на последък забелязвам,че не ми дават снимките от УЗД-то newsm78 а си плащам по 35лв. всеки път Rolling Eyes
anita29 според мен трябва да заведеш Алекс на стоматолог PeaceПърво,че подхода към децата е различен при съвременните стоматолози,те се стараят да не травмират децата и предполагам ще подходят адекватно предвид възраста му.Даже мисля,че колкото по-рано се заведе едно тете на стоматолог толкова по-лесно ще е занапред и ще се адаптира(но зависи от подхода все пак,това е много важно).Ще кажеш,че му е за първи път за да могат да го предразположат.
Kylie искай си болничен и да не ти пука PeaceНие имаме и права,не само задължения Naughty Не стига,че ни правят на маймуни Crossing ArmsДай си малко почивка и се подготвяй за срещата с бебето.(това важи за всички,които поради някаква причина отлагат да си вземат болнични-я заради шефа...)
tsvetaИ аз имам болничен от април и май които не са ми изплатени.Проверих и двата са занесени миналия петък ooooh!Ще има да си чакам Whistling А за това задушаване проблема от стомаха ли е бил,какво ти казаха тогава,какви лекарства си взимала?
LaDiDa браво за хубавите новини-все така да си отличничка до края Simple Smile
Gorska Kitka ако се чудиш какво да правиш само ми звънкаш един телефон и нали сме близо ще измислим нещо- и аз съм от чудещите се какво да правят Grinning Твоят съпруг намери ли си работа?От другия месец и моя остава без работа(закриват фирмата) и как ще се оправим незнам Sad
kiarraСтрашно много се радвам за Хриси Hug За комплекта за изписване и аз не си представям бебчето по голи крачета и ръчички и май ще е с тънко дълго ръкавче(т.е. ще стане този който купихме в събота)
kiarra,*clara* ще ви се карам NaughtyАди и Хриси не са виновни и не трябва да си изкарвате яда на тях Rolling Eyes(то лесно на теория ама на практика)Става ми жал когато чуя или видя някой да удари детето си (дори да е виновно а то не е виновно в случая ) Rolling Eyes
arllina,Чифлигарова само може да се радвате,че сте попаднали на такива лекари.
Чифлигарова много сте сладки с Алекс на тази снимка Grinning
TRINITI много съжалявам,дано да се оправиш бързо  bouquet
Atrakcia хубава почивка сте си направили и хубави снимки Simple Smile
Момичета  благодаря ви,че споделихте за секциото  bouquet
Радвам се,че споделих с вас отношението на моята АГ,защото ме окуражихте и смятам повече да не ходя на ЖК под страх,че ще ме гледат накриво или ще ми намекнат,че пак имам въпроси и притеснения.Вече не ми пука на кой досаждам и на кой не,бебка е по-важна за мен Crossing Arms
Днес ще ходя на отворените врати в ТК,ако някой има въпроси да казва,аз ще ги задам(нали вече не ми пука Joy hahaha а и трябва да сме отворени на отворените врати.Аз нещо съм блокирала и незнам какво да питам newsm78 но като се прибера ще се сетя(все така става)
Надявам се да се видя и с  gingerina  newsm44
Хубав ден от мен Hug


/пак стана дълго,ще го редактирам малко Embarassed/
/ами само малко успях да махна Confused/

Последна редакция: ср, 17 юни 2009, 09:58 от maliby

# 290
  • Мнения: 5 026
Аз много често пазарувам онлайн, все добри попадения имам, за сега Simple Smile
Гледах в албума-май не видях снимки на новата булка?

Последна редакция: ср, 17 юни 2009, 10:07 от Atrakcia

# 291
  • Мнения: 183
Atrakcia снимките са разкошни, а малкият е страхотен сладур.  Grinning

maliby, надявам се да останеш доволна от днешния Ден на отворените врати. После да разкажеш как е било, че аз ще ходя чак на 8-ми. Между другото тогава мога да дойда по-рано и да ти звънна да се видим и да пием по кафе. Щом живееш толкова близо до ТК...  Wink Изпрати ми мобилния си номер на личния да го имам и като дойде време, ще ти звънна предвалително да видя какви са ти плановете за този ден. Радвам се, че сме ти вдъхнали кураж и повече да не позволяваш такова отношение от онази докторка. Дано успееш да попаднеш на друга, на която да имаш повече доверие, за да можеш спокойно да отидеш да раждаш при нея.  Peace

Мен нещо започна пак да не ми стига въздух и имам сърцебиене. Добре че съм си вкъщи, ще пийна повечко вода, дано ми размине бързо. Май оттук нататък ще ми се случва все по-често. Лошото е, че така не смея да изляза с Хриси на разходка, за да не ми прилошее насред улицата и да се чудя какво да правя. Ще трябва да й измисля някакви игри на терасата, за да може все пак да е на въздух, а не затворена по цял ден.

# 292
  • Мнения: 5 026
Мен нещо започна пак да не ми стига въздух и имам сърцебиене.
И аз съм така от 2 седмици някъде. Докато бяхме на балкана бебе толкова спокойно го раздаваше,че чак го побутвах да рита,явно и то е било на почивка Simple Smile Само влязохме в Плевен и започна едни шутове...
 Решихме вчера да мислим име, ми като не знаем пола, направо сме в безизходица  Mr. Green

# 293
  • Мнения: 19
Добро утро момичета. Аз днес съм ок вече благодаря на тези които са ме чели и подкрепиха Hug.

Nadina давам ти телефона на моята докторка частен кабинет има срещу кино фламинго се пада иначе работи в селената. Д-р Топалова - 64 28 19 аз съм доволна от нея, дано все пак не ти се налага докато сте тук да се занимаваш с лекари.

Цитат
Чифлигарова много сте сладки с Алекс на тази снимка
И на мен сте ми много сладки   bouquet.

Киара ще се гледкате с Хриси малко по нанагорно ще ти дойде, но пък за детенце ще е по добре щом ще правят и групите смесени.
А иначе за мъжо тои си се занимава, но беше почнал освен дневната работа и вестника, и ена нощна ( щото който не мисли има да връща заеми ), та все уморен се прибира и заспива и аз въпреки че го разбирам се дразня щото в краина сметка и аз съм уморена, ама никои не ме пита а всички очакват като се приберат и всичко да е ок, да има папане, да са изгладени дрехите за сл. ден пък аз не мога да огрея навсякъде. Както и да е. Сега до края на седмицата трябва да остави нощната работа и ще се нормализират нещата надявам се. Още веднъж благодаря за вниманието.

Да ви се похваля днес Ади е за първи път на ясли. Отидохме със сестрата си избираха шкафче тои си я гушна и и се хили. Оглежда се после като влезна вътре видя една пързалка и веднага ме отсвири. Аз се мотах мотах пък си тръгнах. Много съм доволна че нямаше сцени, че едно детенце след нас се скъса да се тръшка и плаче, аз си викам сигурно и Адко ще ревне ама не. Сега си поизчистих в нас, изгладих, пуснах пералня и към 11:30 ще ходя да си го взема. До края на седмицата ще караме така пък после ако няма проблеми ще го оставям до към 4.

Малибу хич не си '' режи '' постовете и на мен ми е приятно да те чета, а и в крайна сметка затова сме се събрали тук, да се води някакъв диалог Hug.

Пак забравих какво имах да казвам, много разсеяна съм станала.
Пазете се от жегите момичета, че хич не са хубави тез сърцетупи, а и сега с коремите още по зле се усеща. Хубав ден на всички и до по късничко   bouquet...

# 294
  • Мнения: 233
tchopar ти къде си?
Аз също съм на 5 минути от южния Simple Smile

# 295

Общи условия

Активация на акаунт