ЮЛСКИ бебчета и мами - тема 50

  • 14 038
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 232
Mime-to права си, аз не познавам някой от нашите връстници да е мислел за деца на 20-22 години. Като че ли тогава всички гледаха да емигрират и да се оправят с парите, кризата беше голяма! Аз на това го отдавам. Винаги е имало такива, дето искат по-късно да родят, но тези които искаха по-рано, ги спираха парите като че ли. Докато сега и на мен ми прави впечатление, че има все по-млади майчета.

Добре дошли на нововмъкналите се майчета!   bouquet

# 16
  • Мнения: 12
Ние с таткото сме на по 20,колкото и да сме отговорни вече,още сме си деца май Simple Smile -съдя по доста наши постъпки Thinking

# 17
  • София
  • Мнения: 493
Маминцето_ добре дошла! успешно раждане на едно здраво и хубаво бебче!  Hug
Юлско бебе още не съм купила  Blush  но не съм забелязала да им се маха платнената част,явно така и съм гледала...  Whistling  значи все пак ще ги перете?
Днес трябва да ни се обадят пак за халките,да ходим да ги мерим,дано ни станат,че... незнам  Crazy  Един път малки,друг път -големи... не искам после да си я нося на врата  Crazy  А ни казаха,че после не могат да се смаляват

# 18
  • Мнения: 12
БЛАГОДАРЯ  Hug

  

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 16:51 от maminceto__

# 19
  • Мнения: 32
Кукумявка, мисля, че на всички се маха и се пере, аз моето кошче не мисля сега да го пера, както и количката, седят си затворени и си ги поръчах така че да не са разопаковани, дано да е достатъчно.
Забравих да ви питам, само на мен ли няма да ми взимат микробиология, само за моята ли лекарка здравната каса не го поема. Добре, че ходя и на частно, та мисля там да си пусна, но като ви чета само моята е по друг здравен закон.
Мамицето, аз съм на 29 и се надявам детското в мен никога да не умре и аз нон стоп ги правя едни и си се чудя на акъла Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 423
Да не ми се смеете,но аз моите количка,шезлонга,активната гимнастика и разни други , си ги държа в стаята, за да ги нападнат от "нашите домашни" бактерии .Нали и куче имам(ама го фъкам до розово всеки месец) ,а бебето още от родилното ще поеме от мен имунитет точно към тях.За това и като изпера дрешките ,няма да ги опаковам в пликове,а ще си ги наредя нормално в скрина.
julsko bebe ,може вече да ти е взимала определения брой секрети и за това.
Emily_,то беше безпаричие,но и кръчми и дискотеки имаше много.Как съм ходила на по 2-3 на нощ и това с години  Rolling Eyes .Сега пък съм на другата крайност,и пари да ми даваш в кръчма с оркестър не влизам.Добре,че и такъв мъж ми се падна,походил си е на воля и сега не го мисля.Не съм и ревнива ,де.Той пък на младини манекен го е раздавал,в разни клипове се е снимал,но няма да ви ги казвам,че тогава вече голям смях ще падне.

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 17:24 от Mime-to

# 21
  • Мнения: 119
Здрасти на всички  Hug
Много се извинявам, че отдавна не съм писала, но нещо ме е налегнал голям мързел по тези жеги, пък и от малката не ми остава много време за нет.  Simple Smile
Иначе редовно хвърлям по едно оче на темите и си ви следя.  Hug

Искам да питам мамите, които бяха решили да си купуват buggypod дали са го поръчали?

Оказа се, че не може през Премаман, няма го в склада им и предстои да бъде махнат нацяло от каталога им.  newsm78
Сега се чудя от къде и как да го поръчвам, моля ако някоя мама вече го е направила да сподели от къде и колко и е излязла доставката до БГ.

# 22
  • София
  • Мнения: 39
julsko bebe при мен също не е ставало въпрос за микробиология, вагинален секрет...
Аз вчера бях на ЖК и казвам, че много ми се вие свят, бучат ми ушите и т.н. - отговора беше "не се тревожи, от жегите е". Това да се пусне някакво изследване.... ами. Не знам вие как сте с кръвното, но аз по принцип съм с ниско - 90/60, а сега е 110/80...

Успех на новите мами!!!

# 23
  • Мнения: 12
julsko bebe  и на мен не са ми взимали никакви секрети,нито ми е правена микробиология,дори не сам запозната какво е това изследване newsm78

# 24
  • Мнения: 9 094
Мама Диди търси такова нещо, втора употреба - можеш да й пишеш на лични, да обмените инфо Hug Липсваш в темата, Пъзелче Heart Eyes

Миме - предполагам болонката ви не пуска косми...щото аз ако изложа всичко на показ отсега, рискувам да го намеря съвсем скоро заринато в косми или домашен прах (който, напоследък изобилства, не знам защо, при условие, че чистя всеки ден - може би защото всичко е разтворено, прозорците имам предвид) Crazy Дрешките обаче не ми е хрумвало да ги слагам в пликове - директно в шкафчето...

Юлско бебе - и аз да ти направя четки, с удоволствие чета постовете ти, много ме забавляваш Heart Eyes Относно микробиологията - по каса се полага в началото и в края на бременността, задължително.

# 25
  • Мнения: 72
аз влизам да се изповядам :
днес бях на запис на тонове - много са ускорени (през цялото време над максимума Sad, а преди 2 седмици като ги записваха си бяха нормално, аз също имам ускорен пулс и сега много се притеснявам за бебето. Доктора нищо не ми обясни, каза да отида утре сутрин пак на запис да види дали е ускорен пулса или е нещо инцидентно. Ударих му един рев на прибиране и сега чакам да стане утре. Има толкова много въпроси, но си глътнах граматика и нищо не попитах  доктора, а и той като че ли бързо ме изпрати да си ходя.
Моля ако знаете нещо лошо по случая не го пишете, само ако не е страшно.

За възрастта - ние и двамата сме на по 24, ще се справим както можем с гледането и по-млади са имали деца и са си ги отгледали и са пораснали Simple Smile

# 26
  • Мнения: 119
Мама Диди търси такова нещо, втора употреба - можеш да й пишеш на лични, да обмените инфо Hug Липсваш в темата, Пъзелче Heart Eyes

Еееее готино ми стана, че на някой му е домъчняло.  Hug Hug Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 39
linet102 , не се приснявай излишно. Може да е от жегата. Почивай сега, а пък утре ще кажеш като се прибереш.  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 423
linet102 ,не се тормози,че така ще усложниш повече нещата.Ако толкова беше зле,сигурно нямаше да те пусне да се прибереш изобщо.А ако нещо подозре и утре ,ще предприеме най-доброто според случая.Като кажат нещо по-лошо лекарите,винаги ни се струва,че искат да ни отпратят по-бързо,да не обясняват много-много.И аз си го помислих вчера същото за мен.

# 29
  • Мнения: 603
Хайде да ни е честита и новата тема   bouquet
навънка не се живее, бях за малко на кафе уж на сянка, ама на връщане едвам се движех вече  Crazy А сега мъжо като свърши работа иска и той на разходка, как ще издържа не знам, искам хлааад и сладолед 4470 Ядат ми се само сладки неща а вече съм почти слон,   261uu от 50 кг съм 65 ужасссс, добре че съм що годе висока  Crazy
От олиото не се бях замисляла, че ще ми е по топло, ма аз се мажа предимно преди лягане, тъй че се надявам да не прегрявам мн Simple Smile
За микробиологията, който не е правил да прави, че на мене без грам оплаквания ми бяха намерили някви си гъбички и хоп gino pevaryl.
Добре дошли на новите мами  Hug
linet, колко ускорени? моите от записа се  качваха на няколко пъти над 160 горната граница, пък нищо не ми казаха, а и бебока мн шаваше та и от това се ускоряват.

Общи условия

Активация на акаунт